Galaxy S6 Edge Ekran ve Alt kontrol paneli hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy S6 Edge Ekran ve Alt kontrol paneli hakkında
arkadaşlar birşey sorcam benim cihazın sağ edge ekranına doğru olan bir alanda ve orta üst kısımda hava boşlupu gibi birşey var daha doğrusu ekran siyahsa o bölüm böyle hafif grimsi duruyor ama ekran çalışınca bir görüntü sorunu vs yok bu tam olarak ne oluyo? garanti de yapılır mı bi bakabilir misiniz

bide şimdi karanlıkta bakınca fark ettim geri tuşu ve uygulamalar tuşu varya ledli, ona basınca yansıma yapıyor çok ilginç bir şeiklde ekrana ek olarak böyle birşey var mı sizde ? gerçekten sinir bozucu bir durum bu ya

fotoda az da olsa belli oluyor sanırım
arkadaşlar bide kasa değişim hangi şartlarda yapılıyor ? darbe gibi duran içe göçme vs de yapılır mı ? eğer garantide yapılmazsa serviste bunu kaç paraya yaparlar arka kapak dahil olacak şekilde , Babam nasıl başardıysa gorilla glass 4 olan arka kapağı montun cebinde bariz bir şekilde çizdirmiş te...

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Resimleri tekrar eklersen yardımcı olabilirim. Ancak darbe almış ise bu onarım için servis para isteyecektir.

• Beğen
Tepkiler: -Andromeda-
-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
    Konu Sahibi
Resimleri tekrar eklersen yardımcı olabilirim. Ancak darbe almış ise bu onarım için servis para isteyecektir.

Yansıma fotoda az da olsa belli olmuş
Ekran da herhangi bir darbe yol ama çizik var sorun olur mu acaba ?

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
    Konu Sahibi
@Dogus Pertez ekrandaki gorilla glass yüzeyinde bir şey olmuş olabilir mi ? Yansıma gold cihazlarda varmış onu öğrendim tek sorunum şimdi bı yardımcı olabilir misiniz

Üst Alt