Lumia 620 (Global ROM) OTA Güncellemesi Gelmiştir.

• 12 Eylül 2013
  • 894 Okunma
  • 9 Cevap

1. Lumia 620 (Global ROM) OTA Güncellemesi Gelmiştir.
    • Geliştirilmiş kamerayla daha iyi resimler çekin – düşük ışık koşullarında iyileştirilmiş otomatik odaklamadan, geliştirilmiş gürültü filtresinden ve diğer özelliklerden yararlanın
    • Nokia Smart Camera'yı indirin – en iyi resminizi seçin, hareketli sekansları yakalayın ve diğer özellikleri kullanın. Mağaza uygulamasında bulabilirsiniz.
    • Nokia Glance Screen'i açın – telefonunuz kilitliyken bile saati ve pil durumunu görün
    • Susturmak için çevir – çalan telefonunuzu susturmak için yalnızca yüz üstü çevirmeniz yeterli
    • Yüksek duyarlılıklı dokunmatik ekran – telefonunuzu eldivenleriniz takılıyken de kullanabilirsiniz
    • Telefonunuzda performans ve kullanım geliştirmeleri ile düzeltme eklerini edinin
    http://www.nokia.com/global/support/software-update/wp8-software-update/availability-in-europe/ Bu arada Lumia 520 İçinde Çok Yaakında seçeneği eklenmiştir.
    Lumia 820 Data sense güncellemesi geldi.
    Lumia 920 için bu hafta amberin yayınlanması bekleniyor.

Yazan: blackcemre
    Son düzenleme: 13 Eylül 2013
  2. Yayınlandı yayınlandı vallahi bekleye bekleye bi hal oldum :D 920 için :)

3. Hayırlı olsun. Sonunda bizde alıcaz güncellemeyi. Ama nsu ya düşmedi gerekmezmiydi ?

4. gelmedi bana?

5. Hadi bakalım 520ciler olarak heyecanla bekliyoruz. :biggrin:Ama daha 720 adına bişey yok. :blink:

6. 620 ne zamandan beri yakında yazıyor 2 güne gelirmiki 520 ye nsu ada neden yok acil cvplarsanız sevinirim

7. 10-15 gün sürüyor coming soon yazısı. 520 kullananlar sabredin az kaldı :)
    benim gibi 920 kullananlar da umutsuzca beklemeye devam..

8. senin yanlısın var

9. Bence 720'nin NSU'da yayınlanan amberinde problem var

10. 720 NSU geldi :) Bazı Ülkelerdede OTA yakında :D
    ---
    Bende Hiç bi Sorun yok :) + Benim Telefon Orjinal Product Iraktı. Ben Türk Romu Attım Telefon Türk Malı yaptım :)

Yüklüyor...
19/09/2018 - 09:48