Lumia 620 (Turkcell) İçin Lumia Amber OTA Güncellemesi Yayınlanmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

blackcemre

Üye
    Konu Sahibi
Lumia 620 (Turkcell) İçin Lumia Amber OTA Güncellemesi Yayınlanmıştır.
Lumia 620 (Türkcell) İçin Lumia Amber OTA Güncellemesi Yayınlanmıştır.

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
:tşk:

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Biz hala forever wait.

Hagios

Hagios

Üye
Gözünüz aydın.Darısı diğer otacıların başına :)

Ama bunu söylemeden geçemeyeceğim, daha önce söyledim ve şu saatten sonra eminim.Eksik gelen 920 güncellemesi, diğer tüm modellerin ota süreci tamamlandıktan sonra halledilecek.Yani mevcut olan bi bitsin, hatalıya sonra döneriz mantığı.Bende OTA'dan başka yolla güncellemem diyordum ama :) O yüzden iyi ki yapmışım NSU diyorum ve 920 için OTA bekleyen arkadaşlarıda sabırlarından dolayı tebrik ediyorum.

• Beğen
Tepkiler: ÖEY

tgoksen1

Üye
Ben zaten Nokia care den yaptırmıştım kafam rahat :)

• Beğen
Tepkiler: parberk99
ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
coming soon olur anlarımda waiting for approval ne :D niye onay bekliyoruz biz ezik miyiz :D

sekajmer

sekajmer

Üye
Gözünüz aydın dostlar . Amber = king

OozyStaw

OozyStaw

Üye
Amber mi yanlışın olmasın GDR2 değil mi yayınlanan ?

muratangin

Üye
arkadaşlar ben 620 global kurmuştum 1 ay önce filan simdi napmalıyım bu farklımı ? bende data sense filanda vardı

skynet

Üye
Ee kuran arkadaşlar extra bir şey gelmiş mi ? Örn: Çift dokunuş :ehe

narnia16

narnia16

Üye
Ne oluyor lan böyle daha biz adam akıllı alamadık amberi :off: :vur

drangela61

drangela61

Üye
Bu haberi okuyunca tekrar nokiayı arayayım dedim 620ye de geldi 920 ne oldu diye aynı teraneleri sayıp durdular :@
insanlar haftalardır sorun var deyip her türlü kanaldan iletiyorlar bunlar aynı lafları papağan gibi tekrarlıyorlar yazık..!
aylardır broşürlerine bakıp almak için gün saydığım iç geçirdiğim aldığım gün bir kez daha aşık olduğum telefondan resmen soğuttular beni:@

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Bu haberi okuyunca tekrar nokiayı arayayım dedim 620ye de geldi 920 ne oldu diye aynı teraneleri sayıp durdular :@
insanlar haftalardır sorun var deyip her türlü kanaldan iletiyorlar bunlar aynı lafları papağan gibi tekrarlıyorlar yazık..!
aylardır broşürlerine bakıp almak için gün saydığım iç geçirdiğim aldığım gün bir kez daha aşık olduğum telefondan resmen soğuttular beni:@

sabreden derviş muradına ermiş

osmanmert99

osmanmert99

Üye
Ee global 620 ye ne zaman gelecek?

Serhanas35

Üye
520 ye ne zaman gelir

respection123

Üye
Bazen Eylül sonundan bile şüpheleniyorum :hmmm

Üst Alt