Lumia 1520 için bataryalı kılıf arıyorum

Sponsorlu Bağlantılar

m542tf

m542tf

Üye
    Konu Sahibi
Lumia 1520 için bataryalı kılıf arıyorum
Telefonumun bataryası bittiği için telefonda yaklaşık 3 yıl oldu batarya haliyle gitti. Bende bataryalı kılıf arıyorum. Bulabilirmiyiç acaba

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Batarya Çok Zor.Yan Sanayı Bulursunda ORjinal İmkansız Gibi bİşey.Sahibindeni Takip Et Ekranı Kırık yada Parça Niyetli Satanlar Varsa Sor Fiyatini Onlardan Al Olmazsa

m542tf

m542tf

Üye
    Konu Sahibi
Batarya Çok Zor.Yan Sanayı Bulursunda ORjinal İmkansız Gibi bİşey.Sahibindeni Takip Et Ekranı Kırık yada Parça Niyetli Satanlar Varsa Sor Fiyatini Onlardan Al Olmazsa
batarya değil bataryalı kılıf arıyorum ben.

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Bataryayı değiştirin bence. Bataryalı kılıf neredeyse yok gibi bir şey. Ben bulamadım o kadar baktım zamanında.

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Ülkeye Elektronik cihaz getirip satıyorlar, çok değil 2-3 yıl sonra yedek parçası bulunmuyor.
Bu konuyla Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'nın ilgilenmesi lazım ve Takip etmesi lazım.

m542tf

m542tf

Üye
    Konu Sahibi
batarya değişimi ne kadardır acaba telecerviste.

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic
bmw_m6

bmw_m6

Üye
elin yatkinsa kendin yap derim . telofoncular malesef cok ozen gostermiyor cihazlara buyuk ihtimal sagi solu hasarli geliyor.
batarya degistirmek icin videoyu izle derim .

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

yaparim dersen alibabada pil var.

m542tf

m542tf

Üye
    Konu Sahibi
bataryayı maalesef değişemem. Elim ona yatkın değil.

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
m542tf

m542tf

Üye
    Konu Sahibi
bulundu

bulunduğun yerde ki etkili bir teknik servis değiştirebilir bataryayı. Bu arada nerede yaşıyorsunuz?
Tekirdağ Çorlu
batarya sipariş vereceğim işyerindeki bilgi işlem takarım ben dedi.

• Beğen
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
kendi bataryamı kendim değiştirdim. 2 vidaya bakıyormuş iş. Çok zor olmadı. (Sim+Hafıza kartı girişinde bir vida var.Onu sökünce Plastik kasayı kastırarak açıyorsun. Devrenin sağ tarafında metal bir koruma var. Onunda vidayı sök Onu açıp soketleri çıkarınca pili değiştirebilirsin.)

• Beğen
Tepkiler: serinaga
DenizhaNq

DenizhaNq

Üye
Bulunduğun ilde eski adıyla nokia care var mı? ordan temin edebilirsin orjinal bataryayı. Bursada ki care gayet düzgün iş yapıyor. telecervice falan gönderme cihazı bozarlar. Bu arada ben htc ve lg yolladım telecervice on numara yapıp geri gönderdiler. Bu servis bi bizim cihazlara kötü muamele gösteriyor sanırsam.

• Beğen