Lumia 1020 ve devamı olucak mı

Sponsorlu Bağlantılar

texasteam

Üye
    Konu Sahibi
Lumia 1020 ve devamı olucak mı
Merhaba arkadaşlar bildiğiniz gibi lumia 1020 kamera odaklı bi telefon ve açıkçası almak istediğim bi telefon fakat donanımı artık eski kalmaya başladı şuan için demiyorum her işi rahatlıkla yapabileceğiniz bi telefon ama sorum şu acaba microsoft 1020nin devamı yani kamera odaklı bir telefon çıkarır mı yanlış hatırlamıyorsam kameraya odaklanmayacağız gibi bi açıklama yapmıştı microsoft sizce çıkar mı çıkmaz mı 1020 almalı mıyım ?

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Canon ile anlaşma yapmıştı en son microsoft. Belki daha geliştirilmiş pureview ile gelebilir yeni bir telefon

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N ve texasteam

texasteam

Üye
    Konu Sahibi
Evet şimdi siz bahsedince aklıma geldi öyle bi haber vardı açıkçası çok kararsızım beklemeliyim yoksa 1020 almalı mıyım

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
Bence 41 megapiksel gibi bir telefonu hemen çıkarmaz bir yılı daha var Nokıa 808 den yola çıkarsak.(2 yıl önce çıktı 808) Ama yeni telefonlarda belki ondan daha iyi çekmesini sağlayacak teknolojiler kullanabilir onlarda 41 megapikselden düşük olur gibime geliyor.

• Beğen
Tepkiler: ogzhnoTr ve texasteam

texasteam

Üye
    Konu Sahibi
Tabi dediğinizde olabilir fakat o kadar bekleyebilir miyim bilmiyorum :)

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
4ultrapixel gibi. 1520 ye bak derim yada 930 20mp filan ama diyaframdan kazanıyor onlar

• Beğen
Tepkiler: texasteam
Esendağlı

Esendağlı

Üye
Evet şimdi siz bahsedince aklıma geldi öyle bi haber vardı açıkçası çok kararsızım beklemeliyim yoksa 1020 almalı mıyım

Bence sırf kamera için 1020 şuan alınmaz,onun yerine 930 alabilirsiniz

• Beğen
Tepkiler: texasteam ve Rainesto

texasteam

Üye
    Konu Sahibi
İşte bende onu diyorum eğer yine kamera odaklı bi telefon çıkarsa 1020 almam ama yok çıkmıcak gibiyse 1020 almayı istiyorum istediğim telefon tamamen kamera odaklı

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
Yakın bir tarihte bir haber yapılmıştı aslında 1020 den daha iyi bir kamerası olan yeni cihaz gelecek diye. Eylül denilmişti sanıyorum çıkış tarihi için ben habere bir bakıyım bulabilirsem link atarım

Edit şimdi baktım Eylül çıkış tarihi değil 1020 üretiminin durdurulma tarihiymiş ama yeni bir cihaz varBknz:

• Beğen
Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
nokia alma samsung gm vb varken ne gerek var windows 8 tutulmadı zaten hiç sevmedim lumia ları

• Beğen
Tepkiler: texasteam ve RetaXter
dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Bir kamera telefonu her zaman olmalı ama bu kez ekranda büyüsün detayları azda olsa büyük bir ekranda görelim

• Beğen

texasteam

Üye
    Konu Sahibi
nokia alma samsung gm vb varken ne gerek var windows 8 tutulmadı zaten hiç sevmedim lumia ları

Tabi bu sizin fikriniz fakat ben wp platformunu seviyorum ben lumia 820 mi aldığımda whatsapp bile ingilizceydi hocam ve o günden bugüne çok değişiklik oldu umut verici bi sistem :)

• Beğen
Tepkiler: Alo_Azrail
ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye

Samsung 41 mp pureview kameralı bir telefon çıkarırsa haber ver ben alacağım

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic ve Rock Ve Roll
Esendağlı

Esendağlı

Üye
Samsung 41 mp pureview kameralı bir telefon çıkarırsa haber ver ben alacağım

Note3 ün kamerası öyle yabana atılacak bir kamera değil bence.

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
çok sonra olur belki telefona son teknoloji herşeyi koysalar satılamaz uçar fiyatı samsung performansa öncelik verdi nokia da donanımsal telefon üretmeye başladı sizin tercihiniz buda nokia nin başarısı en iyi çözümü bulmuş

• Beğen
suyunsesi

suyunsesi

Üye
Bence yılda bir yada iki yılda bir telefon değiştiren biriyseniz 1020 yada 1520 alın. Ama yok ben aldığım zaman Bi 5 yıldan az ve hatta uzun yıllar kullanırım diyorsan bence sene sonunu bekle.

• Beğen

texasteam

Üye
    Konu Sahibi
Bence yılda bir yada iki yılda bir telefon değiştiren biriyseniz 1020 yada 1520 alın. Ama yok ben aldığım zaman Bi 5 yıldan az ve hatta uzun yıllar kullanırım diyorsan bence sene sonunu bekle.

Eğer maddi imkan olursa 2 yılda bir değişiyo aşağı yukarı 1020 istememin sebebi kamerası evet 1520 harika fakat dediğim gibi kamera odaklı istiyorum o yüzden 1020nin devamı çıkar mı çıkmaz mı orası biraz belli olsa bi

Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
Gelir ama yakın zamanda olmaz.1020 nin donanım yeterli mi tartışılır.41e takılma 930 falan çok güzel :)

Nirvana92

Nirvana92

Üye
fotograf makinesi al telefona bantla

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic