Live Messenger ( 5800 XM,N97 ) Yeni Denendi Wireless,3G çalışıyor Ovi Store dan!!!!

Sponsorlu Bağlantılar

b.burock

Üye
kitli dio

myiriss

Üye
dosya kilitli diyor yüklemede
yardımcı olursanır sevinirim şimdiden teşekkürler...

kizil38

Üye
ovide yok yok face buu

elektrock

Üye
ovi store artık silmiş format atmadan önce yüklemiştim bende bu verdiğinizi de açamıyorum "Dosya Kilitli" Diyor... bilginize...

ZXC2214

Üye
thanks.

helldemons

Üye
merhaba dosya kilitli diyor acil yardım etseniz?

typeRkaan

typeRkaan

Üye
    Konu Sahibi
Ovi storedanda kaldırılmış program hiç bi şekilde bulamıyoruz programı.Nokia ne yapamya çalışıyor anlamadım arkadaşlar problemi gideremedik kusura bakmayın.
Moderatör arkadaşlar konuyu kilitlerse sevinirim.Yeni Versiyonu çıkıcak sanırım programın o yüzden yok ovi storeda.

zeplin75

Üye
kilitli diyor dostum yınede elıne saglık

magefe

Üye
kardes elıne saglıkta kilitlı dıoo bı yardımcı ol

gogu54

Üye
dosya kılıtlı diyor

--------------- Ekleme ---------------

internette video izliyemiyorum arkadslar acil yardım edın okadr ugrastım olmuyor güncellemede yaptım ama yınede olmdı tesekkurler

pearl_17

Üye
kilitli diyo açmıyo

MaxiSosyal

MaxiSosyal

Üye
yüklenmez arkadaşlar yüklenmez boşuna güzelim parmaklarınızı yormayın :/ malesef ki çözümü de yok umarım ovi de tekrar yayınlanır

ByAbsn

ByAbsn

Üye
Program sorunsuz çalışıyor arkadaşlar...
Ben başka yerden indirip denemiştim ama buradaki pro'da diğer yerdeki ile aynı, sorun çıkacağını zannetmiyorum.

Arkadaşların dediğine göre buradaki pro'da kilitli diye hata veriyormuş sen koysan senin pro'yu da millet faydalansa.

exee35

Üye
yahu bir kişi bile cevap vermemiş bilmiyorsanız bilmiyoruz diyin kilitli diyor nasıl yapılıcak bilen yokmu bilader

aslanomer41

Üye
kilitli dio adam akıllı program koysanıza

curtiss

Üye
ya bende var n97 oviden indirdim sorunsuz calısıyodu simdi telden kendi kendine gitti ovi dede yok olmus n97 için yok ne oldu ak bişimi yapıyolar ovide bi bilgisi olan varmı silin su konuyu ya

sex81beer

Üye
arkadaslar ovıden n97me ındırdıgm bırcok program kaldırılmıs o yuzden burda bosuna zaman kaybetmeyın bunlardan yuklesenız bıle sıkıntı cıkarabılır ovının yayınlamasını beklıcez veya nımbuzz dıe bısey var ovıde onu ındırın ben ordan kullanıorum msn yı cokta guzel calışıo denemenızı tavsıye ederım dosya gnderımı seslı grusme mevcut nımbuzz da

futbol123

futbol123

Üye
sağolasın

izmirleeukala

Üye
kilitli diyor acamıyorum.ovidende msn programını bulamadım yardım lutfen.telen surumu v40.0.005 5800

kaan_89

Üye
beyler kilitli diyor süresi geçmişdiyor acil bilgi verin ya

Üst Alt