Nokia 5800 XpressMusic Windows Live Messenger [04.08.2010] %100 Çalışır Durumda Güncellendi

Sponsorlu Bağlantılar

i_cingoz

Üye
aynen bende daha once kullanıodum daha sonra eliminsekizi fwsini kurdum calısmaz hale geldı nedendır yardımcı olursanız sevınırım ?

--------------- Ekleme ---------------

Telefonu modlu arkadaslar yukledıkten sonra kısıler yuklenırken hata alıyorsanız yukledıkten sonra telınızı yenıden baslatın sorun gıdıyor :) sorun yenıden baslatmadıgınızdan kaynaklanıyor. modlu olmayanların kapatmasına gerek yoktur.. Cok saglam guzel bı program herkeze onerırım.. :)))

Arkadaşım dediğin yaptığım halde yine çalışmıyor ve aynı hatayı vermeye devam ediyor "Gerekli bir ileti bilgileri üstbilgisi (To, MssageID veya Action) yok.",
acil bir çözüm üretebilirsen sevinirim.

Teşekkürler.

mhgf28

Üye
Teşekkür

anemikvampir

Üye
Arkadaşım dediğin yaptığım halde yine çalışmıyor ve aynı hatayı vermeye devam ediyor "Gerekli bir ileti bilgileri üstbilgisi (To, MssageID veya Action) yok.",
acil bir çözüm üretebilirsen sevinirim.

Teşekkürler.

+1

aynı hata bende de mevcut telefon C6

IzmmirLee

Üye
teşekkürler.. bakmadığım program kalmadı sadece bu çalıştı 5800 da Allah Razı olsn :bye2:

istosi

Üye
yükledim denedim 10 numara çalışıyor

tşkler

teşekkürler.. bakmadığım program kalmadı sadece bu çalıştı 5800 da Allah Razı olsn :bye2:

aynen benimde öyle oldu kaç tane yükledim hepside turkcel uzerinden açıyordu

erolşen

Üye
saol kardes cok işime yaradı

istosi

Üye
10 numara çalşıyor dedik nazar değidi!!!
yükleme sona yaklaşınca bağlanamıyor diyorduuuuuu fakat wlan ı öncelik yaptım 1 dakika önce bağlandı.Sanırım wlan ı iyi görmesi lazım....

oski19

Üye
arkadaşım yüklerken sona geliyor yükleme iptal edildi diyor nasıl çözebiliriz bunu? telim 5800 kaçtane msn proğramı denedim hepsinde aynısını dedi yüklerken proğramı sona gelince bekliyor bekliyor yükleme iptal edildi diyor yardım edin :(

KillEmAll1453

KillEmAll1453

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar VAN da vatani görevimi yapıyorum... Şafak 387 Başka yok :D:D:D:d... Bilen arkadaşlar ilgilensin =)

sedat5634

Üye
tskler ellerine sağlık yalnız benim bi sorun var 5800 kullanıyorum ve telefonumu aylar öncesi hackledim sonra aklıma ole nerden estiyse her zamanki yaptığım şey gerçi daha önce bi sorun yoktu ve telefona format attım ve formattan sonra o gün bugündür usb sorunu yapıyorum pc ile bağlantı yaptığım sırada tabi usb takılı iken telefonda ekran kararması oluyor lütfen bilgisi olan bi arkadaştan destek bekliyorum numaram 05468604181 mesaj da atabilir

delice53

Üye
arkadaşım yüklerken sona geliyor yükleme iptal edildi diyor nasıl çözebiliriz bunu? telim 5800 kaçtane msn proğramı denedim hepsinde aynısını dedi yüklerken proğramı sona gelince bekliyor bekliyor yükleme iptal edildi diyor yardım edin

bearcoll

Üye
Allah razı olsun :)

kosovalı_61

Üye
yüklenirken iptal edildi diyor neden acaba???

_princess_

_princess_

Üye
paylaşım için teşekürler çok işime yarayacak :)))

roll00

Üye
sağol.

t_demir

Üye
teşekkürler

kutaykut

kutaykut

Üye
baba büyüksn :d

rapem

rapem

Üye
umarım bu sefer çalışır..buraya başka yerden alıp upload ediyolar telefona yüklüyoruz çalışmıyo ya da bi sürü hata ile karşılaşıyoruz.ya da deneyen kişide çalışıyo olabilir ama her telefonda çalışmıyo işte yayınlayan arkadaşlarda lütfen bunu göz ardı etmesinler..yinede teşekkürler..

evet tam tahmin ettiğim gibi .en sona kadar yükleniyo dedi en sonunda yükleme iptal edildi dedi...sorun bu işte sizde çalışıyo olabiliyo ama bizde çalışmıyo işte..buna bi çözümü olan varmı?tlf a bluetooth la gönderiyorum.yüklemeye başlıyo ama en sonunda kendisi iptal ediyo nasıl oluyosa..

bu sitede verilen bütün live messengerleri denedim hiç birisi çalışmıyo..

lazpim61

Üye
teşekkür eline saglık...