Nokia 5800 XpressMusic Windows Live Messenger [04.08.2010] %100 Çalışır Durumda Güncellendi

Sponsorlu Bağlantılar

.Hüseyin

Üye

arkadaşlar telefon C6-00 ve bu hatayı veriyor oturum açamıyorum bu sorunun çözümünü bilen var mı ??

.Hüseyin

Üye
anlaşılan s60v5 tarih olmuş kimse gelmiyor buraya :bilmm

aklsm

aklsm

Üye
Arkadaşlar Nokia 603 yükedim emaili felan girdim sonraki ditorum bağlantı kuruluyor diyor ve öyle kalıyor ne yapmam lazım

esokmen

esokmen

Üye
Tesekkurler

mehmet637

mehmet637

Üye
çok saol arkadaşım bir sürü siteye girdim adam gibi birşey bulamadım en son çare buraya girdim ve paylaşımlarınızın çok kaliteli olduğunu gördüm linkleriniz çok sağlam bu konuda emeği geçen arkadaşlara teşekkür etmek istiyorum, teşekkürler

muratgn

Üye
kişi listesi eşitleme sayfasına geldiğinde internet bağlantısı bir süre açık kalıyor fakat sonra internet bağlantısı gidiyor ve o şekilde işleme devam ediyor. o yeşil ile dolan çizgi son aşamaya geldiğinde orada kalıyor ve hiç bir şekilde ilerlemiyor. uzun süre bekledikten sonra artık iptal deyip eşitlemeyi durduruyorum ve sonra oturum açmaya çalışıyor fakat o da aynı şekilde uzun süre boyunca açılmıyor. ne yapmak gerekiyor acaba?

emrullahkocgsss

Üye
tskr

asml_ysn

asml_ysn

Üye
öncelikle paylaşım için teşekkürler :D
telefonum hack li ve yükledim kişi listesini her yüklemeye çalıştığında bir sorun oluştu diyor ve yüklemiyor ne yapmam gerekir ?

emre4649

emre4649

Üye
çok teşekkürler kardesim ya en iyi calışan bu

Muhammet DEDE

Muhammet DEDE

Üye
paylaşım için teşekkürler :)