Live Messenger ( 5800 XM,N97 ) Yeni Denendi Wireless,3G çalışıyor Ovi Store dan!!!!

Sponsorlu Bağlantılar

typeRkaan

typeRkaan

Üye
    Konu Sahibi
Live Messenger ( 5800 XM,N97 ) Yeni Denendi Wireless,3G çalışıyor Ovi Store dan!!!!
Uzun zamandır takipteyim bir türlü çıkmamıştı live messengerın 5800 ve N97 için olan versiyonu.
Az once telefonda ovi storedan indirip kurdum denendi %100 Wireless ilede çalışıyor hiç bir sorun yaratmıyor.
İsteyenler telefonundan ovi store danda indirebilir isteyenler için buraya upload ediyorum.
Linkten download ettikten sonra aşşağıda anlattığım şekilde telefonunuza atarsanız kurabilirsiniz.

İndirdiğiniz dosyayı telefonunuzu pc ye bağlayarak Hafıza kartının içindeki Installs klasörüne atınız.
Daha sonra telefonunuzdan Ayarlar>Uygulama Yöneticisi>Yükleme Dosyalarına girdiğinizde dosyayı orda görüceksiniz üstüne tıklayıp yükleyin.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: IQT88, ahmet0024, sobe16 ve 69 diğerleri

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Eline sağlık.

kartalizmax

Üye
merhaba arkadaşım çok güzel bir paylaşım yapmışsın. ben bu sitede daha yeniyim. dosyayı dediğin gibi telefonuma attım. ancak dosya kilitli diyor. bu ne demek?

00017

Üye
Paylaşım için teşekkürler 5800 deneyeceğim

--------------- Ekleme ---------------

teşekkürler 5800 deneyeceğim

nedim1658

Üye
Program sorunsuz çalışıyor arkadaşlar...
Ben başka yerden indirip denemiştim ama buradaki pro'da diğer yerdeki ile aynı, sorun çıkacağını zannetmiyorum.

Progressivity

Progressivity

Üye
paylaşım için teşekkürler o zaman

inanilmaz

Üye
kilitli dior

Godfather

Godfather

Üye
eline saglik :)

s.gecmis

s.gecmis

Üye
ovi sonunda çıkardı msn i çok kullanışlı pc açmaya üşenir oldum :D paylaşım için teşekkürler

(konu daha önce farklı bi bölümde açılmıştı ordan görmüştüm )

SkaZi

Üye
kilitli diyor nasıl yapılıcak bilgisi olan ??

luridline

Üye
5800 ile 5530 un symbian sürümleri aynı çalışır heralde 5530da da dimi?

x_danzel

Üye
Arkadaşım Anlattığın yöntemle pc den telefona attım ama dosya kilitli uyarısını verdi yardımcı olurmusun ?

murat.tuvur

Üye
dosya kilitli yardım lütfen.

vecitasan

Üye
dosya kilitli

karakafa81

karakafa81

Üye
tesekkürler

passiv€ aggressiv€

Üye
emeğine sağlık...

kemmmal

Üye
kilitli diorrr

typeRkaan

typeRkaan

Üye
    Konu Sahibi
dosya kilitle şeklinde bi hata vermemesi lazım.tekrar gözden geçirip bilgilendirme yapıcam.

mserhataslan

Üye
süper

gidici_x

gidici_x

Üye
arkadasimm allah askina yardim edin off kafayii yicem haa kac gundur ugrasiom olmuoo bende ayni programi oviden indirdim ama tam msn e gircem telefonunuz cevrim disi dioo he bu arada tl im 5530ex. neyaplamimm :s yaridim ederseniz cok memnun olurumm

nese arkadaslar buldumm ben caremii
yinede saolun

nese arkadaslar buldumm ben caremii
yinede saolun

Üst Alt