Arkadaslar LG 970 Optimus Black hakkında tam bilgi sahibi olan arkadas varsa bana yardım edebilir mi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

arvistar

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaslar LG 970 Optimus Black hakkında tam bilgi sahibi olan arkadas varsa bana yardım edebilir mi
Öncelikler Merhabalar.

Ben Bugün LG optimus Black Aldım ve yeni android olarak 4.0.4 yüklenilmesi lazımmıs rom felan diyorlar benim herhangi bir bilgim yok acıkcası telefonu aldım ama daha iyi kullanım icin yapılması gereken seyleri bilmiyorum bana yardımcı olabilecek arkadas var ise cok tesekkür ederim

Optimus White

Optimus White

Üye
Hayırlı olsun kardeş telefonun. Üzerinde şu an hangi rom yüklü bilmiyorum ama türkiye için çıkan İCS rom biraz sıkıntılı. telefonu da yeni almışsın. sen şöyle bir ay falan bir kullan. telefona iyice alış. ondan sonra farklı romlar denemeye başla.

arvistar

Üye
    Konu Sahibi
Hayırlı olsun kardeş telefonun. Üzerinde şu an hangi rom yüklü bilmiyorum ama türkiye için çıkan İCS rom biraz sıkıntılı. telefonu da yeni almışsın. sen şöyle bir ay falan bir kullan. telefona iyice alış. ondan sonra farklı romlar denemeye başla.

android 4.0.4 yükle demisti arkadas o dedigi rom mu tavsiyen icin tesekkür ederim eger ise yaramaz birsey ise yüklemeye gerek yoktur o zamansa tam bilgim yok arastırma asamasındayım bende Maxicep ailesine güveniyorum ondan konu actım buraya

Optimus White

Optimus White

Üye
evet 4.0.4 dediği ics rom. bazı arkadaşlar memnun ama çoğunluk telefonu kastığını söylüyor ki buna ben de dahilim. dediğim gibi biraz telefona alış, sitedeki konulara bir gözat, rom nasıl yüklenir onu öğrenirsin. ondan sonra da istediğin romu yüklersin.

arvistar

Üye
    Konu Sahibi
evet 4.0.4 dediği ics rom. bazı arkadaşlar memnun ama çoğunluk telefonu kastığını söylüyor ki buna ben de dahilim. dediğim gibi biraz telefona alış, sitedeki konulara bir gözat, rom nasıl yüklenir onu öğrenirsin. ondan sonra da istediğin romu yüklersin.

Tamam ben temel bir arastırma yapayım sizlerede sormak istedigim seyleri buradan yazarım peki bu rom ve root gibi seyleri yükledigim takdirde garanti tamemen blocke mi ediliyor yani iptal mı oluyor garantiyi etkiliyecek ise 2 sene sonra yaparım mantiken :D

Optimus White

Optimus White

Üye
root yaparsan veya türkiye dışındaki bir ülke için çıkmış olan romları yüklersen garanti dışı olur. ama unlockroot programı ile unroot yapabilirsin o zaman garantiyi etkilemez.

enver_techno

enver_techno

Üye
Herşey senin kontrolünde korkmana gerek yok :oke:

- - - Eklendi - - -

Mesaj kutunu boşalt kardeşim :oke: Mesajlarım gitmiyor :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt