LG P970 ICS Şarj Sorunu!

Sponsorlu Bağlantılar

CagriMonsteR

Üye
    Konu Sahibi
benim sürüm hala 2.3.4 v20c ama şarj çok kötü. bir kaç gün önce bimeksten aldım.güncellemedim.piyasada 3000 mhz bataryalar war uyar mı acaba
Bende bimeks'den aldım. 8 saat şarj ettim. acaba ondanmı diye düşünüyorum ama bilmiyorum ya. insan yeni aldığı telefondan sıkılırmı? İcs'yi çok sevdim. görüntü olarak harika fakat şarj berbat. e V20D desende öyle benim tamamen şarj sorunum var, optimus white'dada aynı sorun varmış fakat o root kullanmış,ben root kullanamam malesef, en olmadı hiç istemediğim bişeyi yapıp servise götürcem 1 ay sonra falan :(

enver_techno

enver_techno

Üye
benim sürüm hala 2.3.4 v20c ama şarj çok kötü. bir kaç gün önce bimeksten aldım.güncellemedim.piyasada 3000 mhz bataryalar war uyar mı acaba
3000mA batarya kullanırsan cihaza hasar verebilirsin. mA değerinin büyük olması telefonun uzun süre şarjda kalacağının anlamına gelmez. sakın deneme. LG'nin tavsiye ettiği ve orjinal olan bataryaların haricinde kullanma. Başka marka şarj aleti bile hasar verir..

i_cakmak

i_cakmak

Üye
bence task killerhiç bir işe yaramıyo zaten sistem yeniden açıyo programlar ve daha fazla şarj gidiyo bende juice defender ultimate var ve ayarlarını doğru yaparsanız 1,5 gün gidiyor. Daha fazlası da fantazi olur zaten

CagriMonsteR

Üye
    Konu Sahibi
Bence task manager işe yarıyor, fakat ben Juice defender'in bir faydasını göremedim. Bu arada o Batarya kalibrasyonu hiç bir işe yaramadı, bilmiyorum benmi yanlış yaptım, hala SEA sürümündeyim şarj durumu hala aynı gibi, ufak artmalar oluyor gibi 3.şarjımdayım 5 6 şarj sonra kendisine gelir umarım. Birde şöyle bişey var, bazı arkadaşlara sordum 1 haftada kendine gelir falan dediler, acaba benim sorunum bumu? yani ben telefonu alır almaz hiç alışmadan hemen ics yükledim sonra hemen değiştirdim, sürekli hepsinde 1 gün 2 gün durdum. Umuyorum bu sea sürümü beni mutlu eder :)

mtngln

mtngln

Üye
Arkadaşlar bende de şarj sorunu vardı garantiye gönderdim bi şekilde düzeltmişler şimdi 2gün gidiyo şarjı

Ocean258

Ocean258

Üye
Şarj sorunu yaşayanların acaba bataryaları mı gidik diye düşünmeden edemiyorum.

technoshark

technoshark

Üye
Arkadaşlar bende de şarj sorunu vardı garantiye gönderdim bi şekilde düzeltmişler şimdi 2gün gidiyo şarjı

Bir şekilde derken, acaba güncelleme mi yaptılar? Yoksa bataryana şok mu uyguladılar merak ettim.. Bu arada Ben IZS kurdum şuan şarjım %27 'de ve tam 1g 6s 21d 45s pilde kullanımda :)

mtngln

mtngln

Üye

Bir şekilde derken, acaba güncelleme mi yaptılar? Yoksa bataryana şok mu uyguladılar merak ettim.. Bu arada Ben IZS kurdum şuan şarjım %27 'de ve tam 1g 6s 21d 45s pilde kullanımda :)

Yeni batarya takmışlar ve sanırım romu yeniden kurmuşlar

• Beğen
Tepkiler: technoshark

CagriMonsteR

Üye
    Konu Sahibi
kullandığım icslerin hepsi aynı gibi geliyor bana, hiç bi farkları yok bu Sea biraz medya taramasını hızlı yapıyor. onun dışında şarj durumu aynı gibi bi farklılık göremedim, neredeyse 1 hafta oldu, bilmiyorum artık ya. Olmadı servise götürcem artık orjinal ics yüklesinler, yeni bataryada taksınlar kullanmaya razıyım, saten kullandığım sürüm resmi ics fakat şarj sorunu anlamıyorum neden, hayır bilsem nedenini, tamam bundan diyeceğim fakat sayabileceğim bi neden yok herşey kapalı inanmazsınız ekran kısıklığı %14. fakat buna rağmen su gibi gidiyor şarj bıktırdı artık :/
Birde ben pc suite açtığımda yeni bir güncelleme var sizinki bu yeni güncelleme bu falan diyor, fakat ben güncellesem mi? sea sürümündeyim başka sürüm yükler sanırsam?

technoshark

technoshark

Üye
kullandığım icslerin hepsi aynı gibi geliyor bana, hiç bi farkları yok bu Sea biraz medya taramasını hızlı yapıyor. onun dışında şarj durumu aynı gibi bi farklılık göremedim, neredeyse 1 hafta oldu, bilmiyorum artık ya. Olmadı servise götürcem artık orjinal ics yüklesinler, yeni bataryada taksınlar kullanmaya razıyım, saten kullandığım sürüm resmi ics fakat şarj sorunu anlamıyorum neden, hayır bilsem nedenini, tamam bundan diyeceğim fakat sayabileceğim bi neden yok herşey kapalı inanmazsınız ekran kısıklığı %14. fakat buna rağmen su gibi gidiyor şarj bıktırdı artık :/
Birde ben pc suite açtığımda yeni bir güncelleme var sizinki bu yeni güncelleme bu falan diyor, fakat ben güncellesem mi? sea sürümündeyim başka sürüm yükler sanırsam?

Sende ICS yüklü ise,PC suite ye bağladığında yeni güncelleme bulundu demesi birazcık enteresan geldi bana. Sen yüklemeyi dene zaten Türkiye romunda isen kesinlikle sea falan yüklemeyecektir :)

enver_techno

enver_techno

Üye
Yanlışlıkla JellyBean çıkarsalar güzel olur valla :D :D

CagriMonsteR

Üye
    Konu Sahibi

Sende ICS yüklü ise,PC suite ye bağladığında yeni güncelleme bulundu demesi birazcık enteresan geldi bana. Sen yüklemeyi dene zaten Türkiye romunda isen kesinlikle sea falan yüklemeyecektir :)

hayır öyle değil bende v30c yüklü yani sea sürümü, pc suite açtığımda güncelleme var diyor. sanırsam başka ülke olduğum için güncellemeye tıkladığımda ame sürümünü yükleyecek, saten ben anlayamıyorum orjinal tr mobil aracıyla yüklüyorum türkiye rom yüklemiyor AME diye bir sürüm yüklüyor. ilginç vallahi en olmadı servise götürcem batarya yenilesinler son sürüm yüklesinler kullanıyım napıyım :D

Optimus White

Optimus White

Üye

hayır öyle değil bende v30c yüklü yani sea sürümü, pc suite açtığımda güncelleme var diyor. sanırsam başka ülke olduğum için güncellemeye tıkladığımda ame sürümünü yükleyecek, saten ben anlayamıyorum orjinal tr mobil aracıyla yüklüyorum türkiye rom yüklemiyor AME diye bir sürüm yüklüyor. ilginç vallahi en olmadı servise götürcem batarya yenilesinler son sürüm yüklesinler kullanıyım napıyım :D

evet bende bir arkadaşın telefonunu güncellemek istedim türkiye ics ye. ancak AME diye bir sürüm yükledi. sonra ne olur ne olmaz başına birşey gelir garantide sıkıntı olmasın diye sft ile türkiye ics yükledim.

technoshark

technoshark

Üye
evet bende bir arkadaşın telefonunu güncellemek istedim türkiye ics ye. ancak AME diye bir sürüm yükledi. sonra ne olur ne olmaz başına birşey gelir garantide sıkıntı olmasın diye sft ile türkiye ics yükledim.

AME sürümü nedir ya, merak ettim ekran görüntüsü alan var mı?

technoshark

technoshark

Üye
Hımmm, bu arada ICS singapur romu acayip derecede şarj tüketiyor :)

technoshark

technoshark

Üye
Allah Allah orjinal romlar içinde şarjı en iyi olan romun singapur romu olduğu söylenirdi.

Yok 15 saate bitti şarjı bende, Nemesis ve IZS daha uzun süreli dayanıyordu :) Şimdi ben farklılık yaptım cyanodenmod kurdum :D en son versiyon.. adamlar 4.2.2 yapmışlar :) 03.03.2013

enver_techno

enver_techno

Üye

Yok 15 saate bitti şarjı bende, Nemesis ve IZS daha uzun süreli dayanıyordu :) Şimdi ben farklılık yaptım cyanodenmod kurdum :D en son versiyon.. adamlar 4.2.2 yapmışlar :) 03.03.2013
Linki veya görseli var mı ? Merak ettim şimdi :)

Üst Alt