LG Optimus White p970 Aldım Tavsiyeleriniz

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Optimus White

Optimus White

Üye
    Konu Sahibi
LG Optimus White p970 Aldım Tavsiyeleriniz
Merhaba Arkadaşlar. Forumda daha yeniyim.
13.01.2013 itibariyle ben de Optimus White aldım.
ilk defa android işletim sistemli bir telefon kullanıyorum.

size birkaç sorum olacak.

1- bana ilk başta telefonla ilgili ne yapmamı önerirsiniz.
2- telefonun sesi biraz düşük gibi geldi bana. sesini yüksekltebileceğim bir program var mı
3- normal mp3 leri zil sesi olarak atayabiliyor muyuz. kurcaladım biraz ama bulamadım.
4- kişiye özel zil sesi atayabiliyor muyuz.
5- bundan önceki telefonum sony ericcson k770i idi. ondaki rehberi bu telefona nasıl aktaracağım. Sİm kartımın almayacağı kadar çok telefon var?

mustafasen

mustafasen

Üye

2- telefonun sesi biraz düşük gibi geldi bana. sesini yüksekltebileceğim bir program var mı
3- normal mp3 leri zil sesi olarak atayabiliyor muyuz. kurcaladım biraz ama bulamadım.
5- bundan önceki telefonum sony ericcson k770i idi. ondaki rehberi bu telefona nasıl aktaracağım. Sİm kartımın almayacağı kadar çok telefon var?
çok geçmiş olsun ,benbir hafta zor sabretmiştim o telefona sana kolay gelsin.701 le takas ettim iyikide etmişim

Optimus White

Optimus White

Üye
    Konu Sahibi
sebebi neydi takas etmenizin.

- - - Eklendi - - -

sebebi neydi takas etmenizin.

Ocean258

Ocean258

Üye
Belki ilk başta Android işletim sistemini kullanması zor gibi gelebilir ama emin olun alışınca çok basit ve pratiktir.

technoshark

technoshark

Üye

5- bundan önceki telefonum sony ericcson k770i idi. ondaki rehberi bu telefona nasıl aktaracağım. Sİm kartımın almayacağı kadar çok
telefon var?

Hayırlı Olsun güle güle kullan öncelikle.. :)

Sonra sorularını cevaplamaya çalışayım..

1-) ilk olarak telefona öyle önüne gelen uygulamaları kurmamanı öneririm ve sıfır haldeyken pc suite programını pc ne indirip yedek almanı tavsiye ederim..
2-) Zil sesleri orjinalleri daha doğrusu birazcık düşük ama root işleminden sonra volume yükseltme yapabilirsin, ancak bunun için erken birazcık telefona alışmalısın.. Daha sonrasında ses yükseltme işlemi yapabilirsin. Şimdilik yüksek sesli müzikleri kullan :)
3-)Mp3 leri zil sesi olarak atayabiliyorsun tabiki,yapman gereken müzik çalar da dinlerken seçenekler sekmesinden zil sesi olarak kullan demen hepsi bu kadar.
4-)Kişiye özel sadece telefon hafızasındaki numaralara atayabiliyorsun.
5-)Oradaki isimleri vcf olarak indirip telefonda kullanabilirsin ;)

Umarım yardımcı olabilmişimdir.

İyi Günler

• Beğen
Tepkiler: Optimus White
Optimus White

Optimus White

Üye
    Konu Sahibi
Hayırlı Olsun güle güle kullan öncelikle.. :)

Sonra sorularını cevaplamaya çalışayım..

1-) ilk olarak telefona öyle önüne gelen uygulamaları kurmamanı öneririm ve sıfır haldeyken pc suite programını pc ne indirip yedek almanı tavsiye ederim..
2-) Zil sesleri orjinalleri daha doğrusu birazcık düşük ama root işleminden sonra volume yükseltme yapabilirsin, ancak bunun için erken birazcık telefona alışmalısın.. Daha sonrasında ses yükseltme işlemi yapabilirsin. Şimdilik yüksek sesli müzikleri kullan :)
3-)Mp3 leri zil sesi olarak atayabiliyorsun tabiki,yapman gereken müzik çalar da dinlerken seçenekler sekmesinden zil sesi olarak kullan demen hepsi bu kadar.
4-)Kişiye özel sadece telefon hafızasındaki numaralara atayabiliyorsun.
5-)Oradaki isimleri vcf olarak indirip telefonda kullanabilirsin ;)

Umarım yardımcı olabilmişimdir.

İyi Günler

çok teşekkür ederim Allah razı olsun :)

soruyu sorduğum günden bu yana telefonu kurcalıyorum. sorduğum soruların bir kısmının cevabını buldum :)
sim kartımı taktığımda com.android.phone hatası almıştım. bugün sim kartın yeniledim. eve gidince takacağım inşaallah bu sorun hallollur.

şu anda sürüm olarak 2.3.4 yüklü. iyi bir sürüm mü? yoksa yüksektmenin çarelerini aramalı mıyım?

technoshark

technoshark

Üye

soruyu sorduğum günden bu yana telefonu kurcalıyorum. sorduğum soruların bir kısmının cevabını buldum :)
sim kartımı taktığımda com.android.phone hatası almıştım. bugün sim kartın yeniledim. eve gidince takacağım inşaallah bu sorun hallollur.

şu anda sürüm olarak 2.3.4 yüklü. iyi bir sürüm mü? yoksa yüksektmenin çarelerini aramalı mıyım?

Amin Cümlemizden :)

Senin için şimdilik yeterli kurcala birazcık tam alıştığında Güncelle Fransa romunu kurabilirsin (:

• Beğen
enver_techno

enver_techno

Üye

Telefon Allah göstermesin arızalanırsa geri ilk aldığın sistemi kurman gerek bu arada onu da hatırlatalım :)

seydo

Üye
ben kullanıyorum gayet memnunum android4 yükledim tamam az da olsa sorunlar oluyor ama nolmaldir.

Gggg1994

Üye

bencede güle güle kullanın bende aynı markanın daha alt modelini kullanıyorum ve çok memnunum genelde alışamayan android işletim sistemini sevmezler çevremden biliyorum yani takılma bencee :) İlerde iyiki almışım diceksiinnnn :) :) :) :) :) Tekrardan güle güle kullaaannn :) :)

• Beğen
Optimus White

Optimus White

Üye
    Konu Sahibi
bencede güle güle kullanın bende aynı markanın daha alt modelini kullanıyorum ve çok memnunum genelde alışamayan android işletim sistemini sevmezler çevremden biliyorum yani takılma bencee :) İlerde iyiki almışım diceksiinnnn :) :) :) :) :) Tekrardan güle güle kullaaannn :) :)

eyvallah ;) Allah razı olsun :)

enver_techno

enver_techno

Üye
Türkiye ICS çıktı onu yükle :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt