Lg p970 optimus White aldım ne yapmalıyım ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Fragger

Üye
    Konu Sahibi
Lg p970 optimus White aldım ne yapmalıyım ?
ilk defa android kullanıyorum çok yabancı telefon :S

mesajlar yerini bulamadım . ayrıca ne yüklemeliyim sarj nasıl olmadı aldım bitirdim sarjı 3 saatir sarjda gozukuyor ?

ofpistan

ofpistan

Üye
Kardeş telefonun beyaz olanını almış olsunda model ismi Optimus Black olarak geçiyor :D
Ben android'e nokia n95'ten geçtim ve ilk bir kaç gün alışamadım. Ama güzel yanıda bu yavaş yavaş keşfediyorsun. İlk başlarda şarj çabuk bitiyor gibi gözükebilir bunun için telefonunu kullanmadıkça internete bağlama, ve mobil internet ihtiyacın olmadıkça telefonunu 2G'de kullan (ayarlardan mobil ağlar kısmında sanırım, orjinal romda neredeydi tam hatırlayamadım). Mesajlar menüdeki uygulamarın arasındadır.

• Beğen
Tepkiler: alaStar

Fragger

Üye
    Konu Sahibi
Ya acayip bitiyo sarj :s

Ocean258

Ocean258

Üye
Hayırlı olsun güle güle kullanın ekran aydınlatmasını biraz kısarsanız şarj olayına bayağı bir faydası olur.

alaStar

alaStar

Üye
hayırlı olsun soruların olursa burada sorabilirsin :oke:

seydo

Üye
hayırlı olsun kardeş en de kullanıyorum çok memnunum benimkinin şarjıda 1 gün gidiyor

enver_techno

enver_techno

Üye
Kendi haline bırakırsam 1.5 gün gidiyo ;) Ekran parlaklığı kısık-2G aktif-gereksiz alt uygulamalar kapalı-internet kapalı-ekranı yoracak widget'ler yok-ekran ışığı süresi 30 sn.
:)

Ocean258

Ocean258

Üye
Kendi haline bırakırsam 1.5 gün gidiyo ;) Ekran parlaklığı kısık-2G aktif-gereksiz alt uygulamalar kapalı-internet kapalı-ekranı yoracak widget'ler yok-ekran ışığı süresi 30 sn.
:)

Naptın hocam açık hiç bir şey kalmadı ne anlamı kaldı o zaman o telefonu almanın. Standart kullanımda 1 gün yetiyorsa iyi dir o akıllı telefon.

enver_techno

enver_techno

Üye
Genelde bu ayarları dışarı çıktığımda yarı yolda bırakmasın diye yapıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt