LG Optimus G Kulanıcılar Kulübü

Sponsorlu Bağlantılar

Sarangni

Sarangni

Üye
2.el garantili turkcell den alınma 900 - 1.000 tl arası satanlar var. Almaya değer mi?

Şunu diyeyim 900-1000 TL İkinci El cihaz için çok. GM Elit Lite sıfır almak daha mantıklı o paraya ya da üstüne koyup sıfır almak.

Sarangni

Sarangni

Üye
Kore de 4.4.2 güncellemesi başlamış arkadaşlar. Knock Code özelliğine mevcutmuş.

Kaynak: GSMArena

oguztz61

oguztz61

Üye
Knock code un gelmesi cok iyi olmus peki bu corede yayimlanan 4.4te knock code varmiymis?

oguztz61

oguztz61

Üye
Beyler bizim telefona uygun kalem bulabilir miyiz acaba?

efsane712

efsane712

Üye
Beni de ekler misiniz lütfen :)

Sarangni

Sarangni

Üye
Kore için yayınlanan 4.4.2 Kitkat kurdum ve çok hoş olmuş.

alaStar

alaStar

Üye
Bug var mi

Ragnar Lothbrok

Ragnar Lothbrok

Üye
Benide ekleyin beyler güncel tutalım.

alaStar

alaStar

Üye
Art özelliği ne oluyor?

Ragnar Lothbrok

Ragnar Lothbrok

Üye
Art özelliği ne oluyor?
Aynen bende soracaktım. Birde benim tel. rootlu güncelleme geldiğinde ne yapacağım. Yani telefondaki hiç bir verinin kaybolmasını istemiyorum. Yedeğini lg nin kendi backup uygulaması ile alsam güncelledikten sonra geri yüklesem her şey geri gelir mi? Hafızadaki data ve obb ler sonra müzikler vb. KitKat olduktan sonra root da istemiyorum zaten. Rom da kullanmıyorum stock rom.

KayraBey

KayraBey

Üye
İlk göz ağrım :(

KayraBey

KayraBey

Üye
Ama iyi demişim :p:D

Ragnar Lothbrok

Ragnar Lothbrok

Üye
Sen iyisini bilirsin dede :D

• Beğen
Tepkiler: Dede
Sarangni

Sarangni

Üye
Art, Dalvic Cache yerine gelecek sistem ama LG G ve bir çok telefona üreticiler tarafindan verilmiyor.

Rootlu cihaza güncelleme yapmak tehlikeli Titanium Backup ile yedek alabilirsiniz. Daha sonra orjinal surume donup güncelleme yapabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: Ragnar Lothbrok
Ragnar Lothbrok

Ragnar Lothbrok

Üye
Art, Dalvic Cache yerine gelecek sistem ama LG G ve bir çok telefona üreticiler tarafindan verilmiyor.

Rootlu cihaza güncelleme yapmak tehlikeli Titanium Backup ile yedek alabilirsiniz. Daha sonra orjinal surume donup güncelleme yapabilirsiniz.
Teşekkür ederim. Peki orjinal sürüme dönüp güncelleme yapınca Titanium Backup root yetkisi istemeyecek mi?(Ben güncelleme aldıktan sonra root istemiyorum) Bir de orjinal sürüme nasıl geçeceğim?

Sarangni

Sarangni

Üye
Teşekkür ederim. Peki orjinal sürüme dönüp güncelleme yapınca Titanium Backup root yetkisi istemeyecek mi?(Ben güncelleme aldıktan sonra root istemiyorum) Bir de orjinal sürüme nasıl geçeceğim?

Titanium Root ister. Internette aratirsaniz ayrintili kurulum bulabilirsiniz orjinale dönmek için.

• Beğen
Tepkiler: Ragnar Lothbrok

Üst Alt