LG Optimus Black kullanıcı memnuniyet anketi

Sponsorlu Bağlantılar

LG Optimus Black'ten memnun musunuz ?

• Evet, memnunum

Kullanılan: 38 86.4%
  • Hayır, memnun değilim.

Kullanılan: 6 13.6%

• Kullanılan toplam oy
    44
technoshark

technoshark

Üye
optimus black ön kamerası ve arka kamerası için sanırım muhabbetler halen devam ediyor

sizlere optimus blackin kamerasından çekilmiş fotoğraflar paylaşayım :)

Kamerasından Görüntüler :) Kötü Diyen arkadaşlar İyice baksınlar

FLASHLI

FLASHSIZ

gunesinoglu

gunesinoglu

Üye
On ve arka kamerası gayet güzel çekiyor bunun tartışması yersiz . Tabiki cip profosyonel fotoğraf makinası performansı beklemek yanlış olur

• Beğen
Tepkiler: technoshark
huseyinos

huseyinos

Üye
evet mükemmel fotoğraf çekiyor HD video çekiminide bir düzeltseler bilgisayarda izlerken basık çıkıyor

• Beğen
Tepkiler: technoshark
technoshark

technoshark

Üye
Aynen arkadaşlar gerçekten kaliteli fotoğraflara sahip, video olayınıda romdan sonra halledebiliyorsunuz.. romdan sonra sorun kalmadı bende hatta ben onu sorun olarak görmüyordum nedense :S sürekli o imajı bana sinema filmini andırıyormuş edası verıyordu :)

huseyinos

huseyinos

Üye
Aynen arkadaşlar gerçekten kaliteli fotoğraflara sahip, video olayınıda romdan sonra halledebiliyorsunuz.. romdan sonra sorun kalmadı bende hatta ben onu sorun olarak görmüyordum nedense :S sürekli o imajı bana sinema filmini andırıyormuş edası verıyordu :)
hangi rom'u yüklediniz acaba.

technoshark

technoshark

Üye
benim telefonumda şuan v10c Versiyonu mevcut.

technoshark

technoshark

Üye
Telefonumu orjinal versiyonuna çekerek...

yanı iphonelerde olduğu gibi düşünün jairbreak yapıyorsunuz garanti dışı kalıyo, optimus black'te aynı şekilde.. nasıl kendi versiyonuna çeviriyorsunuz.. garanti kapsamında oluyor :) buda aynı

• Beğen
Tepkiler: huseyinos

Silinen Üye 2149105

Kapalı Hesap
olmadıki bi lg optimus blackimiz :(

technoshark

technoshark

Üye
Tuğ sana Parqa topluyalım maxicep ailesi olarak sana bir adet optimus black alalım ama yeni çıkan beyaz renginden ? :)

huseyinos

huseyinos

Üye
Arkadaşlar bir resimde benden gece flaşlı çekim böcükler bile görünüyor.

• Beğen
Tepkiler: Masha ve technoshark
buket2

buket2

Üye
valla resmi öyle çok derinden incelemedim böcükleri görmeyeyim diye :) ama optimus black'in kamerası gerçekten net... bu kadar yakın çekimde genelde mutlaka bir flu görüntü olur ama gayet net çıkmış bu...

huseyinos

huseyinos

Üye
valla resmi öyle çok derinden incelemedim böcükleri görmeyeyim diye :) ama optimus black'in kamerası gerçekten net... bu kadar yakın çekimde genelde mutlaka bir flu görüntü olur ama gayet net çıkmış bu...

Gece zifiri karanlıkta çekmiştim etrafta o kadar böcük olduğunu sanmıyordum taaki fotoğrafa bakıpta oradan uzaklaşmam sözkonusu olunca böcek fobisi varda bende :d

buket2

buket2

Üye
Gece zifiri karanlıkta çekmiştim etrafta o kadar böcük olduğunu sanmıyordum taaki fotoğrafa bakıpta oradan uzaklaşmam sözkonusu olunca böcek fobisi varda bende :d
:))) bende de... zifiri karanlık deyince aklıma optimus black'ın nova display için çekilen amatör videosu geldi... hani halısahada çekilen :))) açıp baksaydın ekranı ne var ne yok diye etrafta :aha:

Masha

Masha

Üye
:))) bende de... zifiri karanlık deyince aklıma optimus black'ın nova display için çekilen amatör videosu geldi... hani halısahada çekilen :))) açıp baksaydın ekranı ne var ne yok diye etrafta :aha:

O video yu bende izledim Lg Optimus Black halısaha projektör gibi :d: Ekrandaki parlaklığı konu alınmış videoydu ama güzel yapılmış :d:

technoshark

technoshark

Üye
bahsettiğiniz video hit yaptı ya :D adamlar meşhur oldu :D heleki o en başta ula l*n diyen arkadaş :D

Aynen masha ekran parlaklığı baz olarak alınmış ama gerçektende öyle şimdi.

nonamex

Üye
    Konu Sahibi
Ben bu memnun olmayanlar kim merak ettim ha, daha kimse ben memnun değilim yazmadı foruma :) Ankette 6 kişi..

huseyinos

huseyinos

Üye
:d: Şimdi izleme fırsatım oldu çok komikmiş ya

technoshark

technoshark

Üye
Anladığımız kadarıyla Optimus Black kullanıcıları telefonlarından memnun... :)

Üst Alt