LG Optimus Black kullanıcı memnuniyet anketi

Sponsorlu Bağlantılar

LG Optimus Black'ten memnun musunuz ?

• Evet, memnunum

Kullanılan: 38 86.4%
  • Hayır, memnun değilim.

Kullanılan: 6 13.6%

• Kullanılan toplam oy
    44

nonamex

Üye
    Konu Sahibi
LG Optimus Black kullanıcı memnuniyet anketi
LG Optimus Black Kullanıcı Memnuniyet Anketi.

LG Optimus Black almayı düşünen ve görüşe ihtiyacı olan çok kişi görüyorum forumda, böyle bir başlıkla biz kullanıcılar olarak onlara yardımcı olabiliriz

Ben memnunum ve kendimce:

+'ları

+Gayet ince ve şık tasarımı var gören beğeniyor.Zaten şimdiye kadar yapılan en ince akıllı telefon.
+Nova Display ile ekran gayet parlak, ekran ışığını yüzdeye vursak yüzde 40 larda kullanmama rağmen bayağı canlı bir ekranla karşı karşıyayım.
+2 MP Ön kamerası gayet başarılı, insanın görüntülü görüşme yapası geliyor.
+Flash desteği
+İnternet performansı gayet iyi, Opera Mobile ile çok beğendim açıkçası. Sayfalar gayet hızlı açılıyor. Kendi tarayıcısı da kötü değil tabi ki.
+Android işletim sistemi ve marketin avantajları.
+Angry Birds, Fruit Ninja, Jenga , Speedx gibi oyunları oynuyorum telefonumda gayet akıcı ve donma takılma olmadan çalışıyorlar
+Şarj performansı HTC Desire HD'ye göre iyi ve 1 günü çıkartıyor. (Sabah 9 ta telefonu şarjdan çıkardım, 3 saat oyun 1.5 saat wireless ile şu an yüzde 25 şarjım var hala. SetCPU isimli bir uygulamayla kullanmadığınız zaman işlemcinin düşük hızlarda çalışmasını sağlayabiliyorsunuz bu da bayağı şarj tasarrufu sağlıyor. Root işlemi gerekiyor bunun için o da cihazı garantiden çıkartıyor ama geri alması kolay.)
+Cebinize koyup unutmanız mümkün, o derece hissettirmiyor cepte kendini.
+Fiyatı
+Wifi direct teknolojisi ile, aynı teknolojiyi destekleyen cihazlar üzerinden bayağı hızlı bir şekilde veri transferi yapabilirsiniz.

-'leri

-Android 2.2 ile gelmesi (En geç Eylül ayı sonunda LG 2.3'e güncelleyecekmiş diyorlar bilemiyorum tam)
-Satın aldığınızda Turkcell ROM ile gelmesi (LG'nin sitesinden yazılım güncelleme yaparak Turkcell'in açılış kapanış resimlerinden kurtulabilirsiniz, fakat bazı uygulamalar silinmiyor)
-Gelecekte çıkacak oyunlar için konuşmak gerekirse daha güçlü bir GPU kullanılabilirmiş cihazda, fakat oynadığım oyunlarda kasılma, takılma yok gayet akıcı.
-Telefonun orjinal arayüzünde ki geçişlerde hafif takılmalar var ( İnternetten "launcher" isimli arayüz uygulamaları yükleyerek bunun önüne geçebilirsiniz, bayağı alternatif var SPB Shell 3D isimli uygulamayla 3 boyutlu geçişleri olan ev ekranına sahip olabileceğiniz gibi Adw Launcher ile de gayet sade ve akıcı bir ev ekranı sizi bekliyor.).
-Ağır flash içerikli sitelerde kendi web tarayıcısı kaydırmada zorlanıyor biraz ama hiç donma veya tepki vermeme olayı yok.
-Telefonla doğru düzgün çalışan bir görev yöneticisinin gelmemesi, sanıyorum bu android'in genel bir sorunu.
-Gorilla glass olmamasi ( ekrana dikkat etmek lazim)

+'ları -'lerini kapatan bir cihaz ve fiyatı gayet uygun. Almayı düşünenler kaçırmasın diyorum. :oke:

• Beğen
Tepkiler: technoshark

technoshark

technoshark

Üye
Gerçekten güzel bir konu açmışsın arkadaşım çok teşekkür ederim, güzel başlık olmuş :)

Alıcılar ve kullanıcılar için herşeyi belirtmişşin sağol. :oke:

technoblue

technoblue

Üye
eline sağlık arkadaşım. çok aydınlatıcı olmuş. dediğin gibi optimus black +ları -lerini kapatan bir smartphone. en önemlisi tavsiye eden kişiyi utandırmıyor :)

nonamex

Üye
    Konu Sahibi
eline sağlık arkadaşım. çok aydınlatıcı olmuş. dediğin gibi optimus black +ları -lerini kapatan bir smartphone. en önemlisi tavsiye eden kişiyi utandırmıyor :)

Kesinlikle insanı pişman etmeyen bir telefon. :)

Masha

Masha

Üye
Eline sağlık bende optimus black i ilk aldığım zaman aklıma takılan tek şey şarz konuusydu gerçekten şarzı söyledikleri gibi değil bir çoğuna göre iyi uygulamalar ve oyunlar kağalı olduğu zaman şarz süresi 2 katına çıkıyor.

buket2

buket2

Üye
kesinlikle mükemmel bir telefon optimus black... nova display 4''ekranı olsun, tasarımı ,hızı, android 2.2 işletim sistemi fiyatı olsun herşeyi dört dörtlük bence:oke:

Ocean258

Ocean258

Üye
3 hafta once aldım taksımdekı satürnden.. telefonu kullandıkca ne kadar mantıklı bı karar verdıgımı daha ıyı anlıyorum. tasarım olarak olsun uygulama olarak olsun kamerası ekran parlaklıgı hızı wifi gırısı falan ne bılım bunlar en cok hosuma gıdenler.. şarjıda gereksız uygulamaları kaldırdıgın zaman ıyı gıdıyor yoksa 1 gunde bıtebılıyor. ama her telefon araya tavsıye edıyorum gercekten.

• Beğen
Tepkiler: Gggg1994
Redoxon_girl

Redoxon_girl

Üye
Teşekkür ederim bu bilgiler için LG Optimus Black'ten memnun olmayan yok heralde. Bende alıp havamı atacağım haftaya Nova Display'imle :):)

Mertolozzi

Mertolozzi

Üye
Güzel bir yazı olmuş teşekkürler :)

Kubde

Kubde

Üye
Bilemiyeceğim telefon güzelde çabuk sıkıldım. Almak isteyen bulursam satıp galaxys2 alacağım.

buket2

buket2

Üye
telefondan sıkıldım lafını anlamıyorum... alacağın telefonun optimus black'ten ne gibi + özellikleri olabilir ki? en fazla menü stili ayrı ama içeriği aynı olur...

Elektr0

Elektr0

Üye
Bilemiyeceğim telefon güzelde çabuk sıkıldım. Almak isteyen bulursam satıp galaxys2 alacağım.

bence N8'den sıkılıp:d:N8i satıp:d:Samsung galaxy S almalısın...:kop: sonra böle yapmak istemiyorsan.( :ah:vur )

Kubde

Kubde

Üye
bence N8'den sıkılıp:d:N8i satıp:d:Samsung galaxy S almalısın...:kop: sonra böle yapmak istemiyorsan.( :ah:vur )

N8 fotoğraf makinesi ihtiyacımı karşılıyor ama:good: o nu satmam optimus black satıyorum bu arada biri mesaj çekti teli alıcağım diye ama henüz başka birşey yok. satıyorum isteyen alabilir. 850lira:bye2:

nonamex

Üye
    Konu Sahibi
Optimus Black yerine Anca çift çekirdek bir cihaz tatmin eder.

Quadrant testinden aldığım (Nova v1 rom ile) sonuç 1600lerde, SGS2'nin aldığı sonuç 3300 lerde :ehe

nonamex

Üye
    Konu Sahibi
Memnun olmayan 4 kisi neden memnun olmadiklarini belirtselerdi keske..

gunesinoglu

gunesinoglu

Üye
Ben yaklaşık 2aydır kullanıyorum önceleri pil performansı beraattt idi ancak şu anda durum iyi tatminkar edici
film izlemesini seviyorum ekran gayet0güzel tı

Masha

Masha

Üye
Optimus black öyle sıkılacak bir smartphone değil. Zaten ekran kalitesi ön planda ve 700 NIt parlaklığının destekçisi Nova Display ekran olmasını sağlıyor. Tavsiye edilecek bir telefondan sıkılmak açıkçası ilginç

Üst Alt