LG Optimus 4X HD ve bir dizi LG telefonu için Android Jelly Bean güncellemesi geliyor.

• 17 Mart 2013
  • 1093 Okunma
  • 12 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. < Resmi açmak için tıklayın >

LG Optimus 4X HD ve bir dizi LG telefonu için Android Jelly Bean güncellemesi geliyor.
    LG, telefonlarında Android Jelly Bean 4.1 güncellemesinin yapılacağını duyurdu. Son zamanlarda söylenti olarak dolaşan haber, firmanın açıklaması ile birlikte resmiyet kazandı.
    LG’nin geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen amiral telefonu Optimus 4X HD, bu güncellemeden ilk faydalanacak telefon. Zaten söylentiler 4X HD’nin Jelly Bean güncellemesine tabii tutulacağını gösteriyordu. Bu telefona ek olarak Optimus L9 ve Optimus L7′ye de Jelly Bean güncellemesi yapılacak.
    Çıkış tarihleri kesin olmasa da Optimus 4X HD, ilk çeyrek içerisinde, L9 ve L7 ise sene ortasında Jelly Bean güncellemesi olacak.(ALINTIDIR)

Yazan: xpeople
    technoshark bunu beğendi.
  2. Bu güzel haber =D

3. avrupa da dagıtıldı 13 ü itibarıyla

4. İnşallah Türkiyede bekliyoruz..

5. Optimus Black'a çıkmaz sanıyorum :oke:

6. Vay .. Güncelleme konusuna el atmaları çok çok iyi oldu ciddi anlamda. Lakin enver dediğin gibi Optimus Black için geleceğini bende sanmıyorum :)

7. LG optimus l9'a avrupa sürümü dağıtılmaya başlandı kısa süre sonra 4xhd ve l7 yede verirler ama Türkiyeye ne zaman gelir kesin bir bilgi yok...

8. Avrupaya dağıtımı başladı ise eğer yakında Türkiye'ye de muhakkak dağıtımı olur..

9. Geç kaldı ama yinede yayınlarsa paçayı yırtar..Yoksa bir daha kimse Lg nin yanından geçmez.Örn.ben :D

10. Gelir gelir adamlar yanlışlarını anlamışlar en azından optmus g lansmanında öyle söylediler :)

11. 2. çeyrekte gelecek gibi söylentiler mevcuttu, Ama bu sefer black kadar geç kalmaz arkadaşlar.

12. Hayırlisi

13. Bir ara 4x HD için 4.1 güncellemesi geldi diye yazılmıştı ama sanırım Türkiye için gelmedi :)

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
19/09/2018 - 02:04