LG MP9289FSD Buharlı Mikrodalga Fırın ( Özellikleri / Fiyatı )

hava atmayı çok isterdim ama malesef bu dediğini yapamam 1 cisi pilav yapmayı bilmiyorum 2. yok

kuzeniniz biliyordur pilav yapmayı.. hiç olmadı kullanım klavuzunda nasıl yapacağınıza dair açıklama mevcut.. kaçarınız yok

kuzeniniz biliyordur pilav yapmayı.. hiç olmadı kullanım klavuzunda nasıl yapacağınıza dair açıklama mevcut.. kaçarınız yok

Yok yok inanın ben yapamam pilav yapma yeteneğim yok.. hemde kullanım klavuzunda pilav şu şekilde yapılır diye yazmıyor ben baktım :P

biraz fazla kurcalarım ben kuzeniniz yapsın da görelim bakalım nasıl oluyormuş

işi kuzenimize bağladık mı nihayetinde.. buna sevindim, çünkü gerçekten ben yapamazdım... Kuzenime söylerim yaparsa yapar ısrar etmiyecem

Söylerim sonrasında nedir ne değildir yazarım

teşekkürler... başka bir yerde okudum da kendini temizlemesi içine bulaşan yağların falan çözülmesine yardımcı oluyormuş.. sonra siz bez ile rahatlıkla temizliyormuşsunuz..

Tepkiler: technoshark
teşekkürler... başka bir yerde okudum da kendini temizlemesi içine bulaşan yağların falan çözülmesine yardımcı oluyormuş.. sonra siz bez ile rahatlıkla temizliyormuşsunuz..

güzel bir sistem yapmışlar, kendi kendini temizleme özelliği olarak.. günden güne niceleride çıkar artık.. teknojiye yetişmek ne mümkün

güzel bir sistem yapmışlar, kendi kendini temizleme özelliği olarak.. günden güne niceleride çıkar artık.. teknojiye yetişmek ne mümkün

evet haklısınız.. bu temizleme özelliğinin dışında bir de koku giderme özelliği varmış.. hatırlıyorum da annem fırından yemek kokuları çıksın diye neler yapıyordu...

evet haklısınız.. bu temizleme özelliğinin dışında bir de koku giderme özelliği varmış.. hatırlıyorum da annem fırından yemek kokuları çıksın diye neler yapıyordu...

Biz davul fırında yapıyoruz, ev komple hamur işi kokuyor... koku çıksın diye biz hala camları açıyoruz.. uğraşıyoruz.. ama yok malesef.

bız fırın alıcaz ama hem fırın hem ocak dusunuyoruz :S kuzenım aldı bır tane zaten o yeter bız ıkısı bır arada olan fırınlardan istiyoruz

tabi ki sizin tercihiniz... bu fırın diyet yapanlar için çok uygun bence... annelerimize falan ideal bence... annem duymasın

tabi ki sizin tercihiniz... bu fırın diyet yapanlar için çok uygun bence... annelerimize falan ideal bence... annem duymasın

Diyetle falan şuan hiç işim yok, direk yiyorum sevmediğim yemekler haricindekileri bu ürünün fiyatında bir düşüş varmı biliyormusunuz ?