LG G4

Sponsorlu Bağlantılar

wegas23

wegas23

Üye
Lg g4 elime yeni geçti ve yazılım güncelleme istedi güncellenirken tel çok ısındı lg de ilk defa kullanıyorum normal mi acaba
G4-G3 de ısınma normaldir işlemciden kaynaklı bi ısınma o

veli-_-802

veli-_-802

Üye
LG in varsa kışın kafan rahat oda ısınır. Yazın buz kalıbıyla kullanmak lazm.

• Beğen
Tepkiler: furyzer0
rmz653

rmz653

Üye
    Konu Sahibi
C4 ü yeni aldıktan sonra herşeyini guncellemesini yaptım sonradan sistem arayüzü durdu die hata cıktı ekran kilitlendi yanıp sönmeye başladı ve formattan başka cözüm bulamadım ama formattan sonra hic bi guncelleme yapmadım simdi hic ısınma yok şarjıda daha iyi gidiyor

wegas23

wegas23

Üye
G4 aldım ekranin sol tarafı full siyah leke doludu direk servise verdim 2 dk kullanamadım yani

BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
Arkadaşlar LG G4 bootloop sorununun çözümünü buldum. Bu gün sabah telefonum bir anda dondu ve yeniden başladı ama açılmadı. Tekrar tekrar LG logosu gidip geldi ve en sonunda bootloop olduğunu anladım. Uzun bir arayıştan sonra çözümünü buldum. Çok yerde anakartı söküp işlemciyi ısıtmışlar ve cihaz açılmış ama orada ısıdan dolayı sistem sıfırlandığı için açılıyor ve çok tehlikeli bir yöntem. Çalışan cihazın susma ihtimali çook yüksek. Ben yazılımsal olarak sistemi sıfırlamanın bir yolunu buldum ve cihazım eski haliyle geri açıldı. Eğer cihazınız bootloop döngüsüne girdiyse yardımcı olabilirim. Hemde Teamviewer ile :)

Not : Bahsettiğim bu sıfırlama format atmak gibi değil.

• Beğen
Tepkiler: wegas23
wegas23

wegas23

Üye
Arkadaşlar LG G4 bootloop sorununun çözümünü buldum. Bu gün sabah telefonum bir anda dondu ve yeniden başladı ama açılmadı. Tekrar tekrar LG logosu gidip geldi ve en sonunda bootloop olduğunu anladım. Uzun bir arayıştan sonra çözümünü buldum. Çok yerde anakartı söküp işlemciyi ısıtmışlar ve cihaz açılmış ama orada ısıdan dolayı sistem sıfırlandığı için açılıyor ve çok tehlikeli bir yöntem. Çalışan cihazın susma ihtimali çook yüksek. Ben yazılımsal olarak sistemi sıfırlamanın bir yolunu buldum ve cihazım eski haliyle geri açıldı. Eğer cihazınız bootloop döngüsüne girdiyse yardımcı olabilirim. Hemde Teamviewer ile :)

Not : Bahsettiğim bu sıfırlama format atmak gibi değil.
nasıl yani kardeşim sana zahmet o konuyu biraz açar misin benim başıma gelmedi ama olurda başına gelen arkadaşımız varsa bi faydası olur :)

BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
nasıl yani kardeşim sana zahmet o konuyu biraz açar misin benim başıma gelmedi ama olurda başına gelen arkadaşımız varsa bi faydası olur :)
Başına gelen arkadaşımız varsa ben yardımcı olayım diye yazdım buraya zaten :ok2:

wegas23

wegas23

Üye
Başına gelen arkadaşımız varsa ben yardımcı olayım diye yazdım buraya zaten :ok2:
umarım yardımcı olur bu konu diğer arkadaşlara :10numara:
beyler şimdi bi haftadır geçen perşembe den beri benim daha 5 günlük cihazım değişim onayı bekliyor ve bildiğim kadarıyla bu önümüzde ki hafta lg ye bi parti cihaz gelecekmiş acaba bu gelen cihazdan bana da yollarlar mi yani kore den filan cihaz isterken fazladan mi istiyorlar yoksa o istenen gün kaç tane değişim bekleyen cihaz varsa o kadar mi istiyorlar ? Benim korkum daha cihazın değişim onayı onaylanmadan telefonlar gelip dağıtılıp bana kalmaması sizce öyle bi şey olur mu ? Eğer olursa en az 1 ay beklemek zorunda kalacam tekrar

BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
umarım yardımcı olur bu konu diğer arkadaşlara :10numara:
beyler şimdi bi haftadır geçen perşembe den beri benim daha 5 günlük cihazım değişim onayı bekliyor ve bildiğim kadarıyla bu önümüzde ki hafta lg ye bi parti cihaz gelecekmiş acaba bu gelen cihazdan bana da yollarlar mi yani kore den filan cihaz isterken fazladan mi istiyorlar yoksa o istenen gün kaç tane değişim bekleyen cihaz varsa o kadar mi istiyorlar ? Benim korkum daha cihazın değişim onayı onaylanmadan telefonlar gelip dağıtılıp bana kalmaması sizce öyle bi şey olur mu ? Eğer olursa en az 1 ay beklemek zorunda kalacam tekrar
Bootloop sorunundan dolayı mı göndermiştin servise :nargile:

BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
yok hocam sıfır aldığım cihazın ekranının sol tarafı fu ll siyah lekeliydi ondan değişime yolladılar:hmmm
Geçmiş olsun. Umarım değişim yaparlar. Ekranı değiştirirlerse sıkıntı çıkarabilir yine

wegas23

wegas23

Üye
genelde zaten değişimi onaylanıyor diye biliyorum

Üst Alt