**LG G4** ((Kullanıcı Kulübü))

Sponsorlu Bağlantılar

serdar_gs

serdar_gs

Üye
    Konu Sahibi
Nedir bu bootloop yav 10 aydır kullanıyorum G4 hiç yaşamadım

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

abcderhan

Üye
yukarda arkadaş link vermiş ordan bakabilirsin
bende yeni yeni öğreniyorum

kadirzoom

Üye
Erkanda bi sorun var sanirim.
Koselerde renk farki sanki arka plandaki basla bi uygulama ustune actigim uygulamanin altindaki uygulamayi saydam olarak goruyorum varmi boyle bi sorun yasayan

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
Arkadaşlar G4 Bootloop sorununun çözümünü buldum. Bu sabah telefonu kurcalarken bir anda dondu ve yeniden başladı. Ama açılmadı. LG logosu gelip gidiyordu. Bootloop döngüsüne girdiğini anladım ve uzun bir araştırmanın sonucunda çözümü buldum. Birçok yerde anakartı çıkartıp işlemciyi ısıtmaktan bahsetmişler ve sorunu çözmüşler doğrudur. Fakat orada yapılan işlem sistemin sıfırlanmasına neden oluyor. Yani sorun tamamen yazılımsal. Bahsettiğim sıfırlama format atmak değil. Ayrıca işlemciyi ısıtmak çalışan cihazı susturabilir de. Eğer sizin de telefonunuz aşağıda verdiğim videodaki gibi olursa bana ulaşın yardımcı olayım. Hemde Teamviewer ile :)

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Eğer sisteminiz Lollipop ise ayarlarınız bile gitmeden cihaz açılıyor. Benim cihazım Lollipop olduğu için bunun garantisini verebilirim ama Marshmallowda deneme şansım olmadı.

• Beğen
Tepkiler: kadirzoom

kadirzoom

Üye
Direk anlatsan olmazmi ?

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

SHS

SHS

Üye
Selam bende geldim :D

reflex

reflex

Üye
Nedir bu bootloop yav 10 aydır kullanıyorum G4 hiç yaşamadım

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Aynen bende öyle bootloop olmadı olsada cihazı garantiye versek g5 gönderiyolar. :eller::eller:

furyzer0

furyzer0

Üye
Umarım yaşamazsınız :D.

Sent from Mtalk using Lumia950[emoji769]

reflex

reflex

Üye
Arkadaşlar bende bir sorun var bayağıdır oluyor telefon 10 ayı geçti alalı hatta ilk 1 yıl olmuştur. Şimdi sorun şu telefon ısınmadığı halde sıcaklık uyarısı veriyor ve kapanıyor bataryayı değiştiriyorum (2.yedek batarya oda orijinal telefonla beraber verdiler) telefonu açtığım gibi sıcaklık uyarısı veriyor her zaman yapmıyor ama yapıncada uğraştırıyor.
Denediğim yöntemler: Hard reset, 5.1'e düşürüp tekrar 6 yapmak, lg up vs programlarla baştan baştan kurudum ama nafile bir işe yaramadı. Bilen biri varsa geri dönüş yapsın.

furyzer0

furyzer0

Üye
Arkadaşlar bende bir sorun var bayağıdır oluyor telefon 10 ayı geçti alalı hatta ilk 1 yıl olmuştur. Şimdi sorun şu telefon ısınmadığı halde sıcaklık uyarısı veriyor ve kapanıyor bataryayı değiştiriyorum (2.yedek batarya oda orijinal telefonla beraber verdiler) telefonu açtığım gibi sıcaklık uyarısı veriyor her zaman yapmıyor ama yapıncada uğraştırıyor.
Denediğim yöntemler: Hard reset, 5.1'e düşürüp tekrar 6 yapmak, lg up vs programlarla baştan baştan kurudum ama nafile bir işe yaramadı. Bilen biri varsa geri dönüş yapsın.
Kotu şeylerin habercisi olabilir. Şarjda kullanıyor musun?

furyzer0

furyzer0

Üye
Mümkün olduğunca ısıtmamanı tavsiye ederim. Korkutmak istemem ama başta boyle yazıp sonra bootloop yaşayanları duydum. Hepsi değil tabi ki de.

• Beğen
Tepkiler: reflex
reflex

reflex

Üye
Arkadaşlar telefon bootloop oldu. Bugün servise gittim ve 10 dk içinde anakart değişimi yapıldı. Bende sorun çıkma ihtimalini sordum. Öyle bir şey olmadığını iza ettiler. İzmir/Bornova lg servisi

furyzer0

furyzer0

Üye
Arkadaşlar telefon bootloop oldu. Bugün servise gittim ve 10 dk içinde anakart değişimi yapıldı. Bende sorun çıkma ihtimalini sordum. Öyle bir şey olmadığını iza ettiler. İzmir/Bornova lg servisi
Onlara ekşi sözlük'teki lg g4 başlığına bakmalarını söyleseydin.

Üst Alt