LG G3, Samsung Galaxy S5′i üçe katladı

Sponsorlu Bağlantılar

adanalı1

adanalı1

Üye
samsung adamı delı edıyor . tum serısı bırbırıne benzıyor .bıraz farklı yapsa kazanır aslında . bak şu lg ye . adamlar goruntu yapmayı ıyı bılıyorlar helal olsun

boran9999

boran9999

Üye
İncele izlenimlerim ; Kesinlikle 32 Gb lik modelinden 1 tane edinmek için sabırsızlıkla bekliyorum.

• Beğen
Tepkiler: xmustx
Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Samsung'a olan güven ve sevgi azaldı LG'ye de aynı oranda arttı ve Samsung da bunun farkında zaten. Bu yüzden S5 Prime ya da F adıyla gelecek cihazı çıkartıyor. Sızan görüntüler doğruysa Premium havasını verebilmişler, o napıcak bakalım.

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
samsung adamı delı edıyor . tum serısı bırbırıne benzıyor .bıraz farklı yapsa kazanır aslında . bak şu lg ye . adamlar goruntu yapmayı ıyı bılıyorlar helal olsun
Xperialarin da tum serisi benziyor?

bahaddin53

bahaddin53

Üye
kardeşim g2 g3 e benzemiyomu ? güzel görnüyor olabilir telefonları bu onları farkli yapmaz.

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu
AHKE

AHKE

Üye
hafıza kartı destegi de olması kusursuz olmuş g2 den daha çok satar çunku h.kartı destegi yoktu g2 de bi çok insan h.kartı destegi olmadıgı için almıodu

messevim

messevim

Üye
hafıza kartı destegi de olması kusursuz olmuş g2 den daha çok satar çunku h.kartı destegi yoktu g2 de bi çok insan h.kartı destegi olmadıgı için almıodu
Ne kadar cok satacagi fiyatina bagli. G2 f/p nedeniyle iyi tutuldu.

AHKE

AHKE

Üye
Ne kadar cok satacagi fiyatina bagli. G2 f/p nedeniyle iyi tutuldu.
tabi fiyatıda önemli ama geçer die düşünüyorum g3 ün özelliklerine bakıodum fm radyo destegi yazan yerde tdb yazıo ne demek oluo bu

messevim

messevim

Üye
tabi fiyatıda önemli ama geçer die düşünüyorum g3 ün özelliklerine bakıodum fm radyo destegi yazan yerde tdb yazıo ne demek oluo bu
Sanirim g2 gibi olacak. Trt bandrollu. Tr cihazlarinda radyo aktif olmayacak. Vergiden dolayi

• Beğen
Tepkiler: AHKE
PriZm

PriZm

Üye
  • Beğen
Tepkiler: nsren, MaxipmaN ve muhammettvurucu
PriZm

PriZm

Üye
Buna ragmen s3ten s4ten s5ten daha karizma durdugu kesin.
Hiç te değil.

O kalın kasası ile 5" Xperia Z bile note 2 den daha zor kullanılıyor.Karizmadan önce tasarımda kullanım kolaylığını tercih ederim.

• Beğen
Tepkiler: nsren, MaxipmaN ve muhammettvurucu
messevim

messevim

Üye
Hiç te değil.

O kalın kasası ile 5" Xperia Z bile note 2 den daha zor kullanılıyor.Karizmadan önce tasarımda kullanım kolaylığını tercih ederim.
Karizma ve kullanim kilayliklari ikisi ayri ayri seyler. Ben xperialar karizmali dedim. Kullanim kosullari rahat demedim. Xperianin yanina istedigin samsung modelini koy ve sadece karizma acisindan degerlendir bakalim.

PriZm

PriZm

Üye
Ben yinede Samsungu tercih ederim.Tam olarak ayrı şeylerde değil.İkiside Kasanın unsurlarına bağlı sonuçta.Samsungun Galaxy cihazları her ne kadar çoğu kişiye göre kötü dursada sonuçta telefon görünümünde.Ama sony nin cihazları öyle değil.Zevk meselesi.

Ayrıca piyasadaki bütün popüler cihazları teker teker denedim, karşılaştırdım.Forumda bazıları gibi ön yargılı ve boş konuşmuyorum.

Invoke

Invoke

Üye
Valla bence koca kasasıyla çok karizmatik. :D

0MG90

0MG90

Üye
Xperialar kalın mı? o_O

messevim

messevim

Üye
Ben yinede Samsungu tercih ederim.Tam olarak ayrı şeylerde değil.İkiside Kasanın unsurlarına bağlı sonuçta.Samsungun Galaxy cihazları her ne kadar çoğu kişiye göre kötü dursada sonuçta telefon görünümünde.Ama sony nin cihazları öyle değil.Zevk meselesi.

Ayrıca piyasadaki bütün popüler cihazları teker teker denedim, karşılaştırdım.Forumda bazıları gibi ön yargılı ve boş konuşmuyorum.
Oyleyse senin soyledigin formulden yola cikacaksak G2 en karizmarim telefon oluyor.

Sadece benim gorusum degil. Cogu kisi bu konuda mutabık. Tasarimda lider markalar htc ve sony . Adamlar her ne kadar benzer kasalar cikarsalarda her telefona ayri ayri asalet yukluyor gibiler. Bi m7 ye bak resmen karizma. M8 de karizmanin agabeyi gibi birsey olmus.

Bir de s5 e bak...

Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
Hiç te değil.

kalın kasa derken neyi kastettin?
Xperia z 139 x 71 x 7.9 mm
note 2 151.1 x 80.5 x 9.4 mm
Xperia z note 2 den daha ince ve küçük cihaz(!) :)

PriZm

PriZm

Üye
Oyleyse senin soyledigin formulden yola cikacaksak G2 en karizmarim telefon oluyor.

Sadece benim gorusum degil. Cogu kisi bu konuda mutabık. Tasarimda lider markalar htc ve sony . Adamlar her ne kadar benzer kasalar cikarsalarda her telefona ayri ayri asalet yukluyor gibiler. Bi m7 ye bak resmen karizma. M8 de karizmanin agabeyi gibi birsey olmus.

Bir de s5 e bak...
hTC den bahsetmedim bile zaten.Onun tasarımlarını bende seviyorum.

G2 ye gelirsek arkadaki tuş olayı hariç tasarımı fena değil.

Bu arada bu benim dediğim formül falan değil.Herkesin kullandığı bir formül.Tasarım anlayışı kişiye göre değişir.

Üst Alt