Haber Samsung Galaxy A8 (2016) akıllı telefon Güney Kore dışına çıktı

Sponsorlu Bağlantılar

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy A8 (2016) akıllı telefon Güney Kore dışına çıktı
Geçtiğimiz gün Güney Kore devi Samsung, Galaxy A3 (2017), Galaxy A3 (2017) ve Galaxy A3 (2017) olarak yeni nesil Galaxy A modellerini gün yüzüne çıkardı. Bu yeni modeller bu ay içerisinde farklı ülkelerde satışa sunulmaya başlanacak. Firma bir yandan yeni modeller sunarken, ayrıca daha önce sunduğu modelleri de yeni ülkelerde satışa çıkartmaya devam ediyor.

Samsung Galaxy A8 (2016) akıllı telefon geçtiğimiz sene Ekim ayında resmi olarak duyurulmuştu. Duyurunun ardından da akıllı telefon firmanın anavatanı Güney Kore'de satışa çıkmıştı.

Samsung, 2017 ile birlikte cihazı Güney Kore dışına çıkartıyor ve gelen bilgilere göre Samsung Galaxy A8 (2016) akıllı telefon Tayvan'da ve Birleşik Arap Emirlikleri'nde listelenmiş durumda. Fiyat is 490$ civarında olarak belirlenmiş.

Samsung Galaxy A8 (2016) akıllı telefon 5.7" büyüklüğünde ve 1920x1080 piksel Full HD çözünürlüğünde dokunmatik ekran içeriyor. Cihazın sistem belleği 3GB ve dahili veri kapasitesi de 32GB olarak belirlenmiş. Cihazın yonga seti 2.1Ghz saat hızında çalışan sekiz çekirdekli işlemcili Samsung Exynos 7420 Octa olmakta.

Galaxy A8 (2016) akıllı telefonun arkasında 16MP kamera yer alıyor ve ön kamera da 8MP olarak geliyor. Ayrıca işletim sistemi Google Android 6.0.1 Marshmallow olurken, batarya da 3.300mAh olarak konumlandırılmış.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Batarya Sınırda Kalmiş Desek Yeridir Yani. Zaten Telefon Büyük Koy 4 Amper Bataryada Millet Rahatlasın Arkadaş

chokkaya78

chokkaya78

Üye
Arkadaşlar ben iki aydır kulanıyorum gayet güzel iki gün şarjı gidiyor

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar ben iki aydır kulanıyorum gayet güzel iki gün şarjı gidiyor
Evet sarj yonunden a serisi cok guzel esimde a7 2016 var net 5 gun bekleme suresi aldim hrika bisey

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

chokkaya78

chokkaya78

Üye
Note 7 arayüzü güzel cihaz bakım modu harika kullanılmayan uygulamaları otomatik sonlandırıyor

man20

man20

Üye
şarj süreniz şuan iyi olabilir ama 2-3 güncellemeden sonra bataryanızı batıracak samsung.

Üst Alt