Yardım LG g3 ekran şarjı resmen içiyor.

Sponsorlu Bağlantılar

oktayceylan26

oktayceylan26

Üye
    Konu Sahibi
LG g3 ekran şarjı resmen içiyor.
Merhaba arkadaşlar, benim sıkıntım kronik şarj sıkıntısı. Telefonum bekleme modundayken wifi ve mobil veri açıkken kesinlikle (7saatte %5)şarjı kokluyor, hatta yemiyor ama ekranı açar açmaz patır patır düşmeye başlıyor. Herşeyi denedim romların çoğunu kurdum kernel audiotor kurdum işlemciyi kıstım, ekran çözünürlüğü ile oynadım ama ne yaptımsa bir çare bulamadım. Bu telefonun tek sıkıntısı 2k ekran işlemci yetersiz kalıyor ve şarja abanıyor. Varsa bununla ilgili bir çare paylaşırsanız sevinirim. Ekran sürem en fazla 3 saat.

denizci35

denizci35

Üye
24 saatte ekranın ne kadar açık ayrıca oyun oynuyorsanız 1-2 saat gayet normal oynamayıp açık olması bile dez avantaj ekranı biraz kısın birde önbellek temizleyin hergün

derya1978

Üye
24 saatte ekranın ne kadar açık ayrıca oyun oynuyorsanız 1-2 saat gayet normal oynamayıp açık olması bile dez avantaj ekranı biraz kısın birde önbellek temizleyin hergün

s.a hocam lg g3 ön bellek nerden ve nasıl temizleniyor

vedat1966

vedat1966

Üye
Batarya alınalı ne kadar oldu. Geçen süre önemli.

Hangi uygulama ne kadar CPU'ya yük bindiriyor. Takip edin.

SM-N930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

oktayceylan26

oktayceylan26

Üye
    Konu Sahibi
Batarya alınalı ne kadar oldu. Geçen süre önemli.

Hangi uygulama ne kadar CPU'ya yük bindiriyor. Takip edin.

Batarya yeni cihazı sıfır aldım. Daha 6 aylık cpu kullanan sadece ekran en fazla 3 saat ekran süresi alıyorum. Eşimde xiaomi redmi note 4 var en az ekran süresi 6 saat cihaz resmen kokluyor böyle giderse bende xiaomi ye terfi edicem.

vedat1966

vedat1966

Üye
Batarya kullanımı ekran görüntüsü çözüm için kolaylık sağlayabilir.

denizci35

denizci35

Üye
Aslına bakarsan lg g3 hatalı üretim tel güzel ama devamlı arıza çıkarıyor gelelim önbellek temizlemeye resimde gorudugunuz yere basin

ibrother

ibrother

Üye
Fabrika ayarlarına at

By_Casparov

By_Casparov

Üye
Batarya yeni cihazı sıfır aldım. Daha 6 aylık cpu kullanan sadece ekran en fazla 3 saat ekran süresi alıyorum. Eşimde xiaomi redmi note 4 var en az ekran süresi 6 saat cihaz resmen kokluyor böyle giderse bende xiaomi ye terfi edicem.
Lg telefonları bu sektörün en kötü tasarlanmış ve yazılım atılmış cihazlarıdır der ve çekilirim :) lg pişmanlıktır her modelinde ayrı sorunlarla boğuşan firmadır. Htc alın kafanız rahat etsin derim

fatihmenteş

fatihmenteş

Üye
O telefondan bende de vardı bir ara şarj hiç gitmiyordu eski olduğu halde.
Onu elinden çıkarmaya bak bence
Çok sorunlu bir cihaz.

denizci35

denizci35

Üye
Htc değil garantili çin telefonları

ibrahimbüyükdemir

ibrahimbüyükdemir

Üye
Hocam LG Size Diyor ki Oktaycığım Artık Yeni Telefon Zamanı Geldi :D

denizci35

denizci35