Karşılaştırma lg g3 samsung galaxy s5

Sponsorlu Bağlantılar

Invoke

Invoke

Üye
G3de çıkıyor.

askımm

Üye
ozman iyimis s5 yerine g3 iyi..

Türe

Türe

Üye
2sinde de cikiyor.

adanalı1

adanalı1

Üye
g3 diyorum baska birşey demıyorum ...

sasua42

sasua42

Üye
Arkadaş kim ne derse desin lg g3 ezer.

umutku84

umutku84

Üye
Her türlü G3 arkadaslarSamsung şu stabilize sorununu ve plastik aşkını bırakmadikca yanasmayin. Şu an telefonun kapağı kırık bataryayı bant tutuyor

• Beğen
Tepkiler: sasua42
Türe

Türe

Üye
Her türlü G3 arkadaslarSamsung şu stabilize sorununu ve plastik aşkını bırakmadikca yanasmayin. Şu an telefonun kapağı kırık bataryayı bant tutuyor
G3 de metal zaten di mi :ah Arayuz icin katiliyorum.

• Beğen
Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
G3 daha iyi ama oyunlarda açık ara s5 daha iyidir neden derseniz aynı gpu ama biri fullhd diğeri 2k fark burada bazı oyunda küçük bug lar yaşanabilir

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
G3 de metal zaten di mi :ah Arayuz icin katiliyorum.
Policarbon Metal değil ama policarbonun içinde metal katıldığını ve ele alındığında metal gibi hissedildiği söyleniyor

sasua42

sasua42

Üye
G3 daha iyi ama oyunlarda açık ara s5 daha iyidir neden derseniz aynı gpu ama biri fullhd diğeri 2k fark burada bazı oyunda küçük bug lar yaşanabilir
Lg 'nin açıklamasına göre o 2k ekran i öyle bi ayar ile tutturmuşlarki performansı etkilemiyormus hocam

Türe

Türe

Üye
  • Beğen
Tepkiler: nsren ve Jelly Beanci
Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Lg 'nin açıklamasına göre o 2k ekran i öyle bi ayar ile tutturmuşlarki performansı etkilemiyormus hocam
ne kadar ayar yapılırsa yapılsın gpu her karede 2 kat daha yorulacak
en azından ısı problemi oluşur performans da 1 2 yıl sonra çıkacak oyunlarda belli olur şuan ki oyunların hepsini 1.4 ghz 2 çekirdekli bir telefon oynatabiliyor

manyaklar61

manyaklar61

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar 2015 yılı zaten 2 k ekran yılı olacak lg erken giriş yaptı zaten lg g3 1 yıllık bi telefon sonra g4 çıkacak sanpdaragon 805 veya 810 ile gelir adrone cpu suda ona göre yukselir.şuan lg g3 u zorlayacak bir durum yok batarya performansını merak eden arkadaşlar lg g3 gunluk kullanımda 8 saaat 50 dakika gaalxy s5 8 saat 20 dakika Z2 htc ıphone sırasıyla gidiyor yani lg bu konudada lider.

kaanslmz

kaanslmz

Üye
G3 süper cihaz

against_34

against_34

Üye
İkisini de kullandım hatta z2 bile kullandım ne G3 Ne z2 S5 in eline su dökemedi hız olsun kamera olsun oyun olsun batarya ve daha sayarsam arkadaşlar telefonlarından soğuyacak diye bu kadar yeter diyorum.. son kararım S5 oldu LG samsungu taklit etmek istemiş ama eline yüzüne bulaştırmış..

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
İkisini de kullandım hatta z2 bile kullandım ne G3 Ne z2 S5 in eline su dökemedi hız olsun kamera olsun oyun olsun batarya ve daha sayarsam arkadaşlar telefonlarından soğuyacak diye bu kadar yeter diyorum.. son kararım S5 oldu LG samsungu taklit etmek istemiş ama eline yüzüne bulaştırmış..
evet g3 %80 i samsung dan çapmış bir telefon gibi duruyor ama dış görünüş ve ekran ı farklı arayüz ü touch wizi bilem biri altı üstüne getirir (neredeyse aynı)

• Beğen

ilkercemt

Üye
o ondan kopya çekti bu bundan aldı abi bırakın bunları ya. s5 şubatta cikti 2 ay sonra g3 çıktı ki bunlar cikis tarihleri uretim tarihlerine girmiyorum bile... Samsung dan görüp 2 ayda mi hazırladılar bütün arayuzu? 2 ayda güncelleme bile veremeyen firmalar. pek anlamıyorum bu muhabbetleri. hızlı ayarlar menüsü dışında pek benzerlik de goremiyorum he benziyor olsa da ondan bundan alması imkansiz. fanboyluk gibi geliyor bunlar bana. Apple Samsung arası dönen muhabbetler gibi. aa koseleri yuvarlatılmış telefon yapmış bizden çaldı tarzı şeyler :D

• Beğen
Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
o ondan kopya çekti bu bundan aldı abi bırakın bunları ya. s5 şubatta cikti 2 ay sonra g3 çıktı ki bunlar cikis tarihleri uretim tarihlerine girmiyorum bile... Samsung dan görüp 2 ayda mi hazırladılar bütün arayuzu? 2 ayda güncelleme bile veremeyen firmalar. pek anlamıyorum bu muhabbetleri. hızlı ayarlar menüsü dışında pek benzerlik de goremiyorum he benziyor olsa da ondan bundan alması imkansiz. fanboyluk gibi geliyor bunlar bana. Apple Samsung arası dönen muhabbetler gibi. aa koseleri yuvarlatılmış telefon yapmış bizden çaldı tarzı şeyler :D
zaten s5 ayarlar menüsünü çalamamış note 3 kine benziyor dikkat edersen
s5 inkini görseydi s5 in ayarlarına bezerdi

Son düzenleme:
  • Beğen

ilkercemt

Üye
adamlar liste görünümü yapsa note 3 çalıntısı, ikon yapsa s5 çalıntısı ee ne yapacak bu adamlar onu merak ediyorum. simgeler birbirine benzeyebilir bu çok normal Samsung telefon simgesi koydu diye LG ankesörlü telefon koyacak değil. renkler değişir biraz sekil değişir ama benzeyebilir mecburen ama bu çalıntı demek değil.

• Beğen

Üst Alt