LG G3 Lg G3 D855 Marshmallow Hakkında Bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

Trojan89

Trojan89

Üye
    Konu Sahibi
Lg G3 D855 Marshmallow Hakkında Bilgi
Merhaba arkadaşlar, g3 için marshmallow romunu çoğu meraklı kullanıcı yüklemiş durumda. Forumda gördüklerime göre öyle gözüküyor. Yanlız bilmeniz gereken bir durum var. Yüklemek isteyen yada yüklemiş arkadaşlara dipnot olsun. Android 6 ya geçtiğinizde download modu artık çalışmıyor. Sürüm değişikliği ve custom rom işlemleri sıkıntıya gidiyor. Anakart değişikliğine kadar gidebilir sıkıntı. Çözümü var ama profesyonel olarak ana kart flahslamak, yada emmc chip değişimi ile çözüme kavuşabilir.. İlgili arkadaşları bilgilendirmek istedim..

• Beğen
Tepkiler: bmw_m6

PesimisT-35

PesimisT-35

Üye
LG Up ile 5.0 a donebilirsiniz.Herhangi bir sorun olmaz.G3 6.0 icin Root ve Twrp de mevcut.

Trojan89

Trojan89

Üye
    Konu Sahibi
Umarım söylediğiniz gibi geri dönüş yapabilirler. Aksi olursa sıkıntı.

reaurora

reaurora

Üye
vız gelir. kendim 6.0 kurup tekrar 4.4.2 ye döndürdüm :ehe

• Beğen
Tepkiler: Trojan89
bmw_m6

bmw_m6

Üye
Twmp ile yapildiginda donule biliyor ama lg tool ile yapilinca donulirken sorun olabiliyor. Diyer formda bana pm yagiyor torajan89 un kim oldugunu orgenmek icin ayni sorunu yasiyormus millet cihazlari kitlenmis.

turgay2834

Üye
bende geri döndüm 0 sıkıntı :) kit kata

Trojan89

Trojan89

Üye
    Konu Sahibi
Android 6 dan kastım Stock olan sürüm. Herhangi bir custom sürüm değil. Bahsettiğiniz Stock yazılım dan geri dönüş ise şayet basit bir işlem ise forumda paylaşın da herkes yararlansın..

• Beğen
Tepkiler: bmw_m6
reaurora

reaurora

Üye
Nasil yaptınız anlatir misiniz bir arkadasim da donmek istiyordu.
bayağı lg flash tool ile kit-kat yükledim hicbir sorun çıkmadı
yalnız ben autoprime'ın modifiye ettiği v30b ROMu nu kurmustum

onurcngzhn34

onurcngzhn34

Üye
odinden dönülebiliyor. lg flashtooldada donulebilir muhakkak

Serhenkk

Serhenkk

Üye
Arkadaşlar romu kurarken dil bölümünde herhangi bir şey yazmıyor. Nasıl halledebilirim bu sorunu.

halil1230

Üye
Arkadaşlar ben de 6.0 yapmak istiyorum tabi root veya rom yoluyla degil lg flash tool ile yapabilir miyiz sıkıntısız bi sekilde

Serhenkk

Serhenkk

Üye
Arkadaşlar ben de 6.0 yapmak istiyorum tabi root veya rom yoluyla degil lg flash tool ile yapabilir miyiz sıkıntısız bi sekilde
Dün itibariyle bende geçtim dostum söylenen adımları sırasıyla yap hiçbir sıkıntı olmaz.
Edit: Telefon yeniden doğuyor.

• Beğen
Tepkiler: halil1230
revolt25

revolt25

Üye
5.0 a dönüş yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz ?

denizci35

denizci35

Üye
Benim flash tool çalışmıyor ne yaptiysam calistiramadim. Lg up ile 6.0 yaptim simdi merak ediyorum custom rom yukledigimde lg up tanimiyor telefonu bu durumu nasıl asabilirim
Tabiki 5.0 a lg support tool ile döndüm ama bu zor oluyor pc suite de oyle bunun haricinde yorumlarinizi bekliyorum

revolt25

revolt25

Üye
Benim flash tool çalışmıyor ne yaptiysam calistiramadim. Lg up ile 6.0 yaptim simdi merak ediyorum custom rom yukledigimde lg up tanimiyor telefonu bu durumu nasıl asabilirim
Tabiki 5.0 a lg support tool ile döndüm ama bu zor oluyor pc suite de oyle bunun haricinde yorumlarinizi bekliyorum
hocam benim şuanda 5.0 a dönüş yapmam gerek lg support tool ile nasıl dönüş yaptınız ?

celilcemre

celilcemre

Üye
lg flash tool ile rom yükledim. O sıkıntı

denizci35

denizci35

Üye
hocam benim şuanda 5.0 a dönüş yapmam gerek lg support tool ile nasıl dönüş yaptınız ?
Sorunu hallettin mi yeni gördüm
Yazılım hatalarini gider e bssacaksin romu otomatik yüklüyor sabirli olman lazim

cooledzero

Üye
benim telefonun da anakartı yanmıştı garantiye gitti anakartı değişti
en azından kasko vardıda beleşe kurtuldum :D
ve evet son zamanlarda stockroma dönmeye çalışıyordum lakin download mode açılmıyordu
demek sorun bundanmış :P

edit:konunun tarihine bakmamıştım bilmeden konuyu hortlatmış oldum şimdi :P

Üst Alt