LG G3 D855 Anakart Değişimi Sonrası IMEI Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

• 17 Mayıs 2019 14:16
  • 73 Okunma
  • 8 Cevap

1. Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar,

Elimde LG D855 model bir g3 var. Anakart problemi yaşadık ve bir süre sonra anakart yandı. Şimdi aliexpress den US $24.63 |Tahmini Teslimat Zamanı ürünü sipariş etmek istiyorum fakat aklımda ki tek sorun şu aldıktan sonra gelen karta imei numarasını nasıl işleteceğim? Elimde box yok evimde kullandığım bilgisayarda ubuntu ve windows mevcut.

Yazan: aderinkaya

Sponsorlu Bağlantılar

2. ali expresten gerek yok n11.comda var orjinal tr 32gb bitti 16 gb modeli var suan ben 32gb 2 tane anakart aldim suan kullaniyorum 1 yada 2 gun icinde ulasir size
    ---
    fiyat 250 tl

Samsung ile gönderdi
  3. Bahsettiğiniz ilanı gördüm 16gb 2gb rom ile geliyor. Benim cihazım 32likti.

4. IMEI konusunda yardımcı olamayız ama teknik servis olanları gezerseniz yada netten parça olarak anakart temin edebilirsiniz.

Mobil cihaz ile gönderdi
  5. Niyetim o yönte internetten anakart almak lakin gelen anakartta imei olmayacağı için gelen karta bozulan kartımın imei numarasını nasıl yazarım onu bulmaya çalışıyorum.

6. Mobil cihaz ile gönderdi
  7. Android sürümü ne ? Android xxxx imei yazma diye ararsanız zaten bir çok sonuç çıkar .

Mobil cihaz ile gönderdi
  8. 2gb ram da uyar sorun olmaz

Samsung ile gönderdi
  9. Bahsettiğiniz başvuru ithalat yolu ile gelen cihazların kaydı için diye biliyorum. Ayrıca gelecek olan anakartta hiç imei olmaya bilir yani 000000000000 yazıyor olabilir.
    Olurda bana olmaz :) 2gb-16 yapacağıma hurdaya veririm hiç uğraşmam.

Anladığım kadarıyla bunun box ile imei yazılmaktan başka çözümü yok. o şekilde olunca telefona vereceğim masrafa değmeyecek hurdaya ayırmaya karar verdim teşekkürler.

MAERKEK bunu beğendi.

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
23/05/2019 - 11:54