Haber LG G3, Android Marshmallow güncellemesi yakında yayınlanabilir

Sponsorlu Bağlantılar

vegatablo

vegatablo

Üye
Sony bi zahmet o kadar ekran süresi sunsun zaten

tifazcik

tifazcik

Üye
Sony bi tek pillde iyi zaten

askımm

Üye
Z3 android 6 kullaniyorum sarj gayet iyi gzel ve izin olaylari 6 da daha ayrintili cok iyi :) stamina midu yok suan ama gyet gzell. Sarj

vegatablo

vegatablo

Üye
Kardeş ekran full hd veya hd veriyo genelde bir lg kadar güç tüketen ekran kullanmiyor andoridi safa en yakın arayuzde veriyor optimizasyonu da ona göre en iyi şekilde uyarlaması lazım yekpare tasarım olduğu içinde bataryayi en büyük şekilde koymalı çünkü kasa kenarindaki boşluklar fazla ve yedek batarya yok

phasan

phasan

Üye
Kardeş ekran fu ll hd veya hd veriyo genelde bir lg kadar güç tüketen ekran kullanmiyor andoridi safa en yakın arayuzde veriyor optimizasyonu da ona göre en iyi şekilde uyarlaması lazım yekpare tasarım olduğu içinde bataryayi en büyük şekilde koymalı çünkü kasa kenarindaki boşluklar fazla ve yedek batarya yok
Cogu ekran genelde full hd verıyor en saf Android verıyor

vegatablo

vegatablo

Üye
Google Android 6 yayınladı hemen Sony kendıne gore düzenleme yapmaya başladı hata olmasın diye
G3 de 6.0 kullanıyorum g4 e vereli ay belkide daha fazla oldu 1.5 gibi o kadar uğraşacak özellikler olmasına rağmen adamlar Akilli kilifin özelliklerini bile guncelledi sony geç kaldı eğer hala vermediyse

phasan

phasan

Üye
G3 de 6.0 kullanıyorum g4 e vereli ay belkide daha fazla oldu 1.5 gibi o kadar uğraşacak özellikler olmasına rağmen adamlar Akilli kilifin özelliklerini bile guncelledi sony geç kaldı eğer hala vermediyse
Sony hiç sorunsuz olsun diyor bu ay ilk guncelleme vermeye başlayacak

vegatablo

vegatablo

Üye
Sony hiç sorunsuz olsun diyor bu ay ilk guncelleme vermeye başlayacak
İnşallah güzel bir güncelleme verir çünkü arkadaşımla aynı anda telefon aldık ben g3 o z2 şimdi z5 çıktı 6 nin haberleri başladı lg daha g5 i çıkartmadı bu politikaları yanlış çünkü cihaz hemen eskiyor bide 4k cekimde kasio kapandığını söylüyordu fazla gerekli değil ama yinede lg de rastlamadim kapatıp kasmasina videodada çok titretiyordu cihazı ois in olmamasından dolayı sanirsam anlamadığım lg de lensi sonyden aliyo ama yazilimla işi batırıyor v10 mesela z5 den daha iyi cekim yapıyor v10 un kamerası ise g4 teki ile aynı otomatik moddan bahsediyorum ama manualde kisiye göre değişir kameranin neler yapacağı

phasan

phasan

Üye
İnşallah güzel bir güncelleme verir çünkü arkadaşımla aynı anda telefon aldık ben g3 o z2 şimdi z5 çıktı 6 nin haberleri başladı lg daha g5 i çıkartmadı bu politikaları yanlış çünkü cihaz hemen eskiyor bide 4k cekimde kasio kapandığını söylüyordu fazla gerekli değil ama yinede lg de rastlamadim kapatıp kasmasina videodada çok titretiyordu cihazı ois in olmamasından dolayı sanirsam anlamadığım lg de lensi sonyden aliyo ama yazilimla işi batırıyor v10 mesela z5 den daha iyi cekim yapıyor v10 un kamerası ise g4 teki ile aynı otomatik moddan bahsediyorum ama manualde kisiye göre değişir kameranin neler yapacağı
Sony general mobile 4g gibi hemen verip sorunlu bir guncelleme olmasını istemedi

Üst Alt