★ Lg G2 Kullanıcıları Kulübü ★ 2.27 Ghz Snapdragon 800 ★

Sponsorlu Bağlantılar

Elektr0

Elektr0

Üye
aslında anlatmak istediğim şu baş parmak ve işaret parmağıyla yapılan büyültüp küçültme işlemibide sim kart olayı nasıl nano mu micro mu ?

Multi touch'ı diyorsun sen o özellik ilk çıkan android sürümlerinde bile var ya :D LG G2 de olmaz mı ya kim söyledi yokmuş diye ?

silentattack

silentattack

Üye
arkadaşlar demek istediğim bu alttaki foto malum kıyaslama sitesinden alıntıdır.

silentattack

silentattack

Üye
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
6:34 e dikkat

Son düzenleme:
Invoke

Invoke

Üye
Attığın linkten bir videoya ulaşılamıyor... Ayrıca o özelliğin olduğuna emin olabilirsin. Özellik bile sayılmaz o artık her şey de var.

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Evet şimdi farkettim cihazı kullananlar denesin uygulama sorunu olabilir. :hmmm

silentattack

silentattack

Üye
şu anda açılıyor video :oke: küçücük bi ayrıntı ama bence can alıcı bi özellik

Invoke

Invoke

Üye
İzledim, belki adam yapamıyordur. ya da chromeda sorun vardır? :hmmm

boran9999

boran9999

Üye
O özelliğin olduğunu daha önceki Postlarımda demiştim.

boran9999

boran9999

Üye
Evet kardeş var

boran9999

boran9999

Üye
S3 ile S4 arasında ne kadar fark varsa S4 ile G2 arasında en az o kadar fark var Youtube da bu iki cihazın karşılaştırma testleri bolca var.

themawi

Üye
bu makinenin siyah 32 gb versiyonu hiç bir yerde yok. ne zaman gelecek açaba. bu nasıl bir pazarlama taktiği anlamıyorum :(

LG.G2.32GB

LG.G2.32GB

Üye
bu makinenin siyah 32 gb versiyonu hiç bir yerde yok. ne zaman gelecek açaba. bu nasıl bir pazarlama taktiği anlamıyorum :(
bende ilk kampanya zamanları @candeniz_1991 abim ile sipariş ettim teknosadan malesef ürün elimize ulaşmadı eğer ki cihaz alıcak olursan teknosadan alma.
Not:bizde 32gb sipariş ettik ama ortada bişi yok daha

Üst Alt