★ Lg G2 Kullanıcıları Kulübü ★ 2.27 Ghz Snapdragon 800 ★

Sponsorlu Bağlantılar

KayraBey

KayraBey

Üye
alan arkadaşlardan güzel incelemeler bekliyorum özellikle @LG.G2.32GB
- kamera da 60 fps de video çekimi nasıl donma var mı
- otg kablosu ile flash bellek bağlanabiliyor mu
- fm radyo sanırım donanım olarak var ama yazılımı yok herhangi bir yazılım ile radyo aktif edilebiliyor mu
- hoparlör kalitesi nasıl net ve yüksek mi
- sanal tuşlar çok mu sıkıntılı oyun oynarken veya en azından video izlerken gizlenmiyor mu
- dokunmatik tepkileri nasıl
- vs vs
Dostum hergün başka bir inceleme videosu izliyorum ve aşık oldum :D
Ben kesin alacağım inşaAllah.

• Beğen
Tepkiler: noss_bar ve Elektr0

Invoke

Invoke

Üye
Dostum hergün başka bir inceleme videosu izliyorum ve aşık oldum :D
Ben kesin alacağım inşaAllah.

Ben de izliyorum, vazgeçtim gibi abi, sen hangi videolara baktın bize de link at :DYa da atma ya... Benim lgden vazgeçme sebebim telefondan değilmiş zaten :D Deminki mesajı yazdıktan sonra farkettim bunu :D

Invoke

Invoke

Üye
Sende Z1 hayranlığı görüyorum :)

Hayranlığım yok ya aslında boşluklara gıcık oldum, ekranda zultrada daha iyi... Doomlord z1 aldı diye alasım var sanırım :D*** O aldı diye derken, o aldı ben de alıyım, haa ben çok özentiyim değil. Xdadan çok ekmek çıkar o telefona, eğer o adamda o telefon varsa, diye :D

Türe

Türe

Üye
Sırf boşluk için almam :) Xperia Z de elimin altında şu sıralar ama daha S3 'ten iyi fotoğraf çekmiyor malesef. (Makro Hariç) :zzz: Ve bakış açısı gerçekten çok kötü. Onun dışında hızlı ve akıcı.

Invoke

Invoke

Üye
Sırf boşluk için almam :) Xperia Z de elimin altında şu sıralar ama daha S3 'ten iyi fotoğraf çekmiyor malesef. (Makro Hariç) :zzz: Ve bakış açısı gerçekten çok kötü. Onun dışında hızlı ve akıcı.

Ben boşlukları geçtim aslında almaya karar vermiştim ama testlerde Zultranın ekranı çok daha iyi, açı sorunu yok. Kağıt üzerinde z1 ile aynı ekrana sahipler güya... Ama işte z1de hala soluk bir ekran var, testlere göre. Bilmiyorum onlar da bir gelsin, hepsini yanyana koyup bakıcam.
G2de gelmemiş hala, bizim burdaki teknosaya, geçen gittim bakayım diye. Yoktu :zzz:

LG.G2.32GB

LG.G2.32GB

Üye
arkadaşlar telefon denildiği kadar var kamerası fena değil ama ois i pek farkedemedim.cihazı kılıflı aldım tadından yenmiyor desem iyidir
hoparlör güzel video çekimi çok iyi
ekrana gelince harika bi ekran var
menü geçişleri felaket süper
anlatılmaz yaşanır inceleme videosunu hafta sonu çekecğim okul var kusura bakmayın
sem iyidir

Invoke

Invoke

Üye
ios değil ois :Dhareketli bir nesneyi çekerken daha net farkedersin. Hareket halinde olan bir şey üzerinde dene.

boran9999

boran9999

Üye
Ben boşlukları geçtim aslında almaya karar vermiştim ama testlerde Zultranın ekranı çok daha iyi, açı sorunu yok. Kağıt üzerinde z1 ile aynı ekrana sahipler güya... Ama işte z1de hala soluk bir ekran var, testlere göre. Bilmiyorum onlar da bir gelsin, hepsini yanyana koyup bakıcam.
G2de gelmemiş hala, bizim burdaki teknosaya, geçen gittim bakayım diye. Yoktu :zzz:

Kesinlikle ekran konusunda haklısınız siyah ve beyaz renk geçişleri inanılmaz kötü kamerada tartışılır oldu Xperia Z S3 un yarısı kalitede resim çekemiyor odaklama sorunu var benim size önerim sony den uzak dur çünki ultradada az da olsa aynı kontraks sorun var youtube'de videolar bolca var ama kıyaslama yapılan cihazların yerleşimine kameraya düşüş açılarına yansımalara dikkat edin derim. İyi forumlar

LG.G2.32GB

LG.G2.32GB

Üye
ben internetten sipariş verdim

Invoke

Invoke

Üye
Kesinlikle ekran konusunda haklısınız siyah ve beyaz renk geçişleri inanılmaz kötü kamerada tartışılır oldu Xperia Z S3 un yarısı kalitede resim çekemiyor odaklama sorunu var benim size önerim sony den uzak dur çünki ultradada az da olsa aynı kontraks sorun var youtube'de videolar bolca var ama kıyaslama yapılan cihazların yerleşimine kameraya düşüş açılarına yansımalara dikkat edin derim. İyi forumlar

Ben Xperia Ray kullanıyorum uzun zamandır, ve uzak durulacak bir firma olduğunu düşünmüyorum. Bugün LG Optimus G daha güncelleme almamışken. Xperia Z kaç güncelleme aldı. Yakında 4.3de alacak. Ki ray nere... yeni çıkanlar nere... Arayüzü çok gelişti, en iyi özelliği sonynin geliştirici dostu olması ve xdada bol bol xperia devloperı olması. Ben şuan stabil bir 4.2.2 kullanıyorum, ve stabil lafında ciddiyim, sorunsuz bir custom rom buldum sonunda.
Xloudu/ClearAudiosi ClearBass'ı hoş özellikler sadece lafta kalmayan özellikler... Ayrıca sağlamlar, Xperia Ray'i kaç kere yere düşürdüm. Hatta farkında değilim geçen bağırıp fırlatmışım (uykudayken, bugün öğrendim. :D ) Açıkcası Z1in de cam yapısı ve alüminyum çerçevesi hoşuma gidiyor.
Ekran konusunda şüphelerim var Z1de ona da gelsin, bakıp, karar vereceğim artık.

• Beğen
Tepkiler: Dede
LG.G2.32GB

LG.G2.32GB

Üye
Ben Xperia Ray kullanıyorum uzun zamandır, ve uzak durulacak bir firma olduğunu düşünmüyorum. Bugün LG Optimus G daha güncelleme almamışken. Xperia Z kaç güncelleme aldı. Yakında 4.3de alacak. Ki ray nere... yeni çıkanlar nere... Arayüzü çok gelişti, en iyi özelliği sonynin geliştirici dostu olması ve xdada bol bol xperia devloperı olması. Ben şuan stabil bir 4.2.2 kullanıyorum, ve stabil lafında ciddiyim, sorunsuz bir custom rom buldum sonunda.
Xloudu/ClearAudiosi ClearBass'ı hoş özellikler sadece lafta kalmayan özellikler... Ayrıca sağlamlar, Xperia Ray'i kaç kere yere düşürdüm. Hatta farkında değilim geçen bağırıp fırlatmışım (uykudayken, bugün öğrendim. :D ) Açıkcası Z1in de cam yapısı ve alüminyum çerçevesi hoşuma gidiyor.
Ekran konusunda şüphelerim var Z1de ona da gelsin, bakıp, karar vereceğim artık.
ya aribone 8 yüklüyorum lisans kontrol ediliyor diyo açılmadan kapanıyo ?

Invoke

Invoke

Üye
Yok 800 mb obb var.ya da dur indirme. Şuan yüklediğinde dosyaları doğru yola kopyladığından emin misin?'com.gameloft.android.ANMP.GloftA8HM' folder to 'sdcard/Android/obb/'

Invoke

Invoke

Üye
bu com.gameloft.android.ANMP.GloftA8HM klasörünün içinde şu dosya var mı?
main.1006.com.gameloft.android.ANMP.GloftA8HM.obb
.com lu dosyayı direk obbye atıyorum bi yanlışmı var

yanlış yok.

Invoke

Invoke

Üye
abi klasör yokki hiç teamdan yapsana

Team yok ki, pcde hiç bir şey yok, onla uğraşıyorum. Yeni formatladım :/
Ama bişi yok zaten, indirdiğin klasör varya com.gameloft...bilmemne onu obbye atacaksın. Sonra apkyi kuracaksın. Sil tekrar dene, wifi kapalı olsun.

Üst Alt