★ Lg G2 Kullanıcıları Kulübü ★ 2.27 Ghz Snapdragon 800 ★

Sponsorlu Bağlantılar

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Ben senidusunuyorum sitesinden basvuru yaptim. Basvurum kabul edildi :)
Sikinti yok :)

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Teknosa muhabbeti neden ayrı olsun yahu ...
Hangi şubeden aldıysan faturanı götür kılıfını al ... Bu kadar basit ...

KayraBey

KayraBey

Üye
Teknosa mağdurları sizi ;)

LG.G2.32GB

LG.G2.32GB

Üye
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Beyler 10 sayfa oldu lütfen cihaz hakkında bilgileri paylaşmaya özen gösterelim

• Beğen
Tepkiler: noss_bar, Invoke ve Dede
LG.G2.32GB

LG.G2.32GB

Üye
Beyler 10 sayfa oldu lütfen cihaz hakkında bilgileri paylaşmaya özen gösterelim
evet abi haklısın cihaz bir çok kişinin eline ulaşmadığı için sinirlerimiz bozuldu biraz

• Beğen
Tepkiler: Dede

anil_kilic

Üye
Cihazın 32gb olanını bende aldım , kulübe eklerseniz sevinirim.

boran9999

boran9999

Üye
cevahir Teknosa'dan 32Gb bulup aldım oldukca iyi bir tel antutu Benchmark testinde 34212 puan aldı oldukca yüksek bir puan alacaklara tavsiye ederim

• Beğen
Tepkiler: Dede
KayraBey

KayraBey

Üye
cevahir Teknosa'dan 32Gb bulup aldım oldukca iyi bir tel antutu Benchmark testinde 34212 puan aldı oldukca yüksek bir puan alacaklara tavsiye ederim
Stock rom ile böyle puan alması süper :cool

Invoke

Invoke

Üye
custom romla daha mı iyi alır

Custom roma göre değişir; ama çok fark olmaz.

Custom romun amacı, lg bir yerde güncellemeyi kestiğinde atıyorum android 5.1 kurabilmek içindir.
Ya da daha fazla seçenek, daha geniş ayarlar vs... içindir. LG için ne derece iyi custom rom var bilmiyorum ama ihtiyaç da duyacağınızı sanmıyorum...

LG.G2.32GB

LG.G2.32GB

Üye
Custom roma göre değişir; ama çok fark olmaz.

Custom romun amacı, lg bir yerde güncellemeyi kestiğinde atıyorum android 5.1 kurabilmek içindir.
Ya da daha fazla seçenek, daha geniş ayarlar vs... içindir. LG için ne derece iyi custom rom var bilmiyorum ama ihtiyaç da duyacağınızı sanmıyorum...
telefon gelmediki daha :D gelsin :D bi bakacam

ATAKANALTUG

ATAKANALTUG

Üye
telefon gelmediki daha :D gelsin :D bi bakacam
Arkadaslar lg g2 32 gb istanbul cevahirden aldim fakat kamerasinda ois goremedim yani netlik yok galaxy s4 ile karsilastirdim ikiside avea hatli s4 saniyelik girerken lg g2 geride kaldi 2.26 ghz hiz nerede goremedim ayrica menu tuslari oyunda kalkmiyor ve oyunu tam ekran oynayamiyorum ekran daraliyor benimle ayni fikirde olan varmi ?

LG.G2.32GB

LG.G2.32GB

Üye
Arkadaslar lg g2 32 gb istanbul cevahirden aldim fakat kamerasinda ois goremedim yani netlik yok galaxy s4 ile karsilastirdim ikiside avea hatli s4 saniyelik girerken lg g2 geride kaldi 2.26 ghz hiz nerede goremedim ayrica menu tuslari oyunda kalkmiyor ve oyunu tam ekran oynayamiyorum ekran daraliyor benimle ayni fikirde olan varmi ?
telefonunda bi sorun olabilirmi ifa 2013 etkinliğinde oıs oldugu kanıtlamıştı

ATAKANALTUG

ATAKANALTUG

Üye
telefonunda bi sorun olabilirmi ifa 2013 etkinliğinde oıs oldugu kanıtlamıştı
S3 kullaniyordum son yazilim guncellemesinden sonra telefon wifi ye baglanmadi servise gitti urun degisimine girdi yenisini aldim okey plus oynuyorum ekranda tas izleri kaldi sarardi servise gitti ekran ve on cam degisti sattim s4 aldim ayni olay s4 dede oldu amoled ekranin kalitesinden dolayi oluyor servise gitti on cam ve ekran ondada degisti sattim lg g2 aldim bunlari gorunce telefondan soguyorum bir sorunu varsa hic kullanmadan saticam telefonda almam artik yeter

Üst Alt