★ Lg G2 Kullanıcıları Kulübü ★ 2.27 Ghz Snapdragon 800 ★

Sponsorlu Bağlantılar

boran9999

boran9999

Üye
Yeni aldım cihazı tanımaya çalısıyorum resim kalitesi video kalitesi oldukca başarılı S3 ve iPhone5'e göre Ekran kalitesi inanılmaz güzel ses kalitesi olarak S3 ten oldukca ileride iPhone5 le aynı hatta 5 dende iyi Kulaklıklar SHURE SE425 oyunlara gelince ben sadece dark avenger oynuyorum hiç bir sorun yok gelir gelmez antutu da test ettim ilkinde sanırım 34.212 puan aldı bir takım programlar yükledim tekrar test ettim 34.769 puan aldı oldukca başarılı dikkatimi çeken tek şey olursa yazarım

LG.G2.32GB

LG.G2.32GB

Üye
S3 kullaniyordum son yazilim guncellemesinden sonra telefon wifi ye baglanmadi servise gitti urun degisimine girdi yenisini aldim okey plus oynuyorum ekranda tas izleri kaldi sarardi servise gitti ekran ve on cam degisti sattim s4 aldim ayni olay s4 dede oldu amoled ekranin kalitesinden dolayi oluyor servise gitti on cam ve ekran ondada degisti sattim lg g2 aldim bunlari gorunce telefondan soguyorum bir sorunu varsa hic kullanmadan saticam telefonda almam artik yeter
şans

silentattack

silentattack

Üye
öncelikle meraba arkadaşlar telefonlarınız hayırlı olsun. bende s4 vardı aldığım ilk gün düşürdüm ekran ve dokunmatik gitti servise gönderdim yapılamaz deyip yeni cihaz gönderdiler ancak telefonum servisteyken s4 den soğudum sebebi ise lg g2 ydi. bu telefonu almak istiyorum. ancak kafama takılan bişey var multi tasking yokmuş samsungtaki gibi yakınlaştırma uzaklaştırma yok mu ? bu anlama mı geliyo ? telefon elinde olanlar deneyip cevap verirse sevinirim.teşekkürler

LG.G2.32GB

LG.G2.32GB

Üye
öncelikle meraba arkadaşlar telefonlarınız hayırlı olsun. bende s4 vardı aldığım ilk gün düşürdüm ekran ve dokunmatik gitti servise gönderdim yapılamaz deyip yeni cihaz gönderdiler ancak telefonum servisteyken s4 den soğudum sebebi ise lg g2 ydi. bu telefonu almak istiyorum. ancak kafama takılan bişey var multi tasking yokmuş samsungtaki gibi yakınlaştırma uzaklaştırma yok mu ? bu anlama mı geliyo ? telefon elinde olanlar deneyip cevap verirse sevinirim.teşekkürler
telefon elime pazartesi gelicek bi bilgim yok ama diablos bilir

boran9999

boran9999

Üye

Merhabalar multitasking den kastiniz çoklu görevse çoklu pencere açabiliyorsunuz bu açtığınız pencereleri büyültüp küçültüyorsunuz transparan yapabiliyorsunuz yani S4 ten cok daha fazla fonsiyonel bilginize.

LG.G2.32GB

LG.G2.32GB

Üye
Merhabalar multitasking den kastiniz çoklu görevse çoklu pencere açabiliyorsunuz bu açtığınız pencereleri büyültüp küçültüyorsunuz transparan yapabiliyorsunuz yani S4 ten cok daha fazla fonsiyonel bilginize.
çok resmi bi açıklama geldim eyvallah

silentattack

silentattack

Üye
aslında anlatmak istediğim şu baş parmak ve işaret parmağıyla yapılan büyültüp küçültme işlemibide sim kart olayı nasıl nano mu micro mu ?

boran9999

boran9999

Üye
aslında anlatmak istediğim şu baş parmak ve işaret parmağıyla yapılan büyültüp küçültme işlemibide sim kart olayı nasıl nano mu micro mu ?

Sıkıntı yok :) zaten bu android cihazlar bir birine cok benziyor cihazın bana göre tek eksisi Genişletilebilir hafıza desteği olmaması. Sim kart mikro. İncelediğim kadarıyla bir eksiklik göremedim ama ilerleyen zamanlarda ne olur bilemem. Ha birde maalesef radyo yok ama onunda oldukca fazla çözüm alternatifi var.

• Beğen
Tepkiler: Dede
enver_techno

enver_techno

Üye
Memnun olmayan varsa veya hatalarını bulan varsa bana acil ÖM atsın, Samsung S4 ile arasında kaldım bunun yaa :S

boran9999

boran9999

Üye
İnsanların ne istedikleride çok önemli Ben S3 kullanıyordum aklıma girdiler iPhone5 aldım inanın bana o iPhone5 le kıyaslanmaz bile denilen S3 deki ekran kalitesini bulamadım o cihazda işte bazılarında bazı markalar saplantıdır kötü yanları hiç görükmez onlara hatta kıyasladıkları cihazlardan kat ve kat kötüde olsa idda ederler bu daha iyi diye Neyse. Marka saplantınız yok ise kesinlikle öneririm o donanıma sahip bir samsung yada iPhone düşünün fiyatı ne olurdu acaba? Yanlız parayı siz vereceğiniz için orada test cihazları var iyi incele al kardeşim sonuçta 1800TL cok para. İyi forumlar

LG.G2.32GB

LG.G2.32GB

Üye
İnsanların ne istedikleride çok önemli Ben S3 kullanıyordum aklıma girdiler iPhone5 aldım inanın bana o iPhone5 le kıyaslanmaz bile denilen S3 deki ekran kalitesini bulamadım o cihazda işte bazılarında bazı markalar saplantıdır kötü yanları hiç görükmez onlara hatta kıyasladıkları cihazlardan kat ve kat kötüde olsa idda ederler bu daha iyi diye Neyse. Marka saplantınız yok ise kesinlikle öneririm o donanıma sahip bir samsung yada iPhone düşünün fiyatı ne olurdu acaba? Yanlız parayı siz vereceğiniz için orada test cihazları var iyi incele al kardeşim sonuçta 1800TL cok para. İyi forumlar
buna inan lg den pişman olmassın

KayraBey

KayraBey

Üye
Sıkıntı yok :) zaten bu android cihazlar bir birine cok benziyor cihazın bana göre tek eksisi Genişletilebilir hafıza desteği olmaması. Sim kart mikro. İncelediğim kadarıyla bir eksiklik göremedim ama ilerleyen zamanlarda ne olur bilemem. Ha birde maalesef radyo yok ama onunda oldukca fazla çözüm alternatifi var.
Özelliklerde radyo olduğu yazıyor... Bildiğim kadarı ile Trt'nin radyo bandrol vergisi sebebi ile cihazlarda radyo olmasına karşın aktif edilmiyor.Mutlaka bu radyoyu aktif edecek bir uygulama mevcuttur.Zira General Mobile Discovery'de de ilk alındığında uygulamalar arasında radyo görünmemektedir.Kendine has marketi bulunan telefonda bu marketteki radyo yüklendiği anda internete bağlanmadan radyo dinlenebiliyor.Yani radyo aktif hale geliyor...

........
Ön Kamera2.1 MP
Arka Kamera13 MP
Çift HatYok
Wi-FiVar
NFCVar
GPSVar
LTE (4G)Var
HDMI (MHL)Yok
BluetoothVar
FM RadyoVar
Konuşma Süresi10:17 saat
Boyutlar70.9 × 138.5 × 8.9 mm
Ağırlık143 gr.
[TBODY] [/TBODY]

den1905

den1905

Üye
LG G2 gerçekten çok başarılı yapmışlar çok beğendim. Ekran filmi ve kılıf baktım piyasada bugün. Bazı ekran filmleri tam ekranı kaplamıyor sağ veya solda hafif boşluk kalıyor dikkatlice kontrol ederek alın derim. Kılıf konusunda da pek fazla çeşit gelmemiş biraz silikon kılıf vardı, biraz sert kılıf arkası için desenli, birkaç yer de siyah cüzdan kılıf gördüm. Dükkanlarda fiyatlar pahalı yeni çıktığı için kime tuttururlarsa hesabı yapılıyor. 25 TL dedikleri silikon kılıfı farklı yerden 10 TL aldım. İnternette kılıf+ekran filmi birlikte satılan siteler mevcut incelemekte fayda var.

Üst Alt