İstek Lg G2 alınabilecek telefon mu?

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
G2 kesinlikle kalın ve ağır değil. 5.2 inçlik ekran bu sonuçta.

Arkadaş S4'e göre daha ince olduğunu yazdığı için açıkladım. S4 7.9mm kalınlık ve 130g ağırlığa sahip. G2 ise 8.9mm kalınlık 143g ağırlığa sahip. Arada çok büyük farklar yok fakat S4'ten sonra eline aldığın zaman hissediyorsun. Donanım olarak zaten G2 daha iyi.

• Beğen
Tepkiler: Invoke

0MG90

0MG90

Üye
Bana göre incelik kalınlık önemli değil, tasarım ve donanım iyiyse alınır

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Batarya Li-Po ve 3000 mAh ve de daha güçlü bir işlemci kullanıldığı için gayet normal.

Invoke

Invoke

Üye
Anormal diyen olmadı zaten.

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
Bana göre incelik kalınlık önemli değil, tasarım ve donanım iyiyse alınır
bence de 2cm ye kadar yolu var nası olsa benim elde kaba biraz, inceyi zor olur tutması..

sasua42

sasua42

Üye
Niye alınmasın
G2 s4 den cok cok üstün bir cihaz
Arkadaşların yazdığı gibi g2 s4 e gore hafif kalın ama ekrani sifir çerçeve
Donanım olarak kat kat daha iyi bana kalırsa s4 un dondugu yerde g2 otturuyor boruyu
Batarya süresi olarak g2 cok daha üstün
S4 un tek artisi microsd ama 32 gb lik alirsan artı sayılmaz bence

• Beğen
Tepkiler: Sucrofe ve aLoNeAnqe
Sucrofe

Sucrofe

Üye
Arkadaşta S4 var ve telefona sövüyor resmen. Kendi kendine kapanmalar, donmalar, kasmalar... S4'ün alınası bir yanı yok. One M7 alın, Z1 Compact alın ama S4 almayın.

• Beğen
Tepkiler: sasua42
sasua42

sasua42

Üye
Dünyada yapilan araştırmaya göre dunyada en cok sikayet edilen telefondur kendisi s4 araştırma samsungun sikayet formunda en cok Sikayet edilen s4 dür

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
Dünyada yapilan araştırmaya göre dunyada en cok sikayet edilen telefondur kendisi s4 araştırma samsungun sikayet formunda en cok Sikayet edilen s4 dür
samsung s serilerinde donanımdan kısıyor kar etmek için ama s6da bu sorunu aşacak baya bir donanımlı gelcek diyorlar ama belli olmaz

sasua42

sasua42

Üye
Arkadaşta S4 var ve telefona sövüyor resmen. Kendi kendine kapanmalar, donmalar, kasmalar... S4'ün alınası bir yanı yok. One M7 alın, Z1 Compact alın ama S4 almayın.
Doğrudur ben de s4 le maceram oldu ilk s4 um 2 ay sonra kasmaya donmaya takilmaya başladı bende bu bozuldu dedim garantiye gonderdim ve sattım 3 ay s3 kullandım o da pert bi telefon 2. Kez s4 aldım o da kasmalara başladı ben de htc one aldım kafam rahatladı yahu
samsung s serilerinde donanımdan kısıyor kar etmek için ama s6da bu sorunu aşacak baya bir donanımlı gelcek diyorlar ama belli olmaz
Allah alla hani samsungun galaxy s serisi bitecekdi oyle demislerdi

The SLayeR

The SLayeR

Üye
bende g2 derim bgun daha bi yaknım şu s4 ü vermde takaslayak yegenm ded yoh dayı dedim :) bnce alırsan pişman olmazsın s800 işlemci seni götrr baya bi ve 2 gb rram de cabası s4 te 2 gb ram ama touchwiz arayüzü saolsun kasmalar arada mevcut cihazda ben 4 aydır g2 imde en ufak kasma yaşamadım

• Beğen
Tepkiler: sasua42
Akıncı

Akıncı

Üye
    Konu Sahibi
S4'ten G2'ye geçmene gerek yok bana kalırsa. G2 ince değil daha kalın ve ağır bir cihaz. G2'yi eline aldığın zaman S4'e göre kaba geliyor.
Ben kendime almıyacam :D

• Beğen
Tepkiler: ANIL
EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
S4 ile G2 arasında dağlar kadar fark yok. Ekran kalitesi olarak S4 kesinlikle daha iyi, Ram optimizasyonu olarak da S4 daha az tüketiyor. Kitkat ile G2nin kamerasında ve performansında bi düşüş olduğunu söyleyen kullanicilar var geçen forumda konularini gördüm bahsettigim sorunlarin. Ama pil performansı ve perfirmans olarak G2 daha iyi. Bu bahsettiklerimden sonra aynı fiyattaki bi cihazi tekrar almana gerek yok kullandığın cihazda sıkıntı yaşamıyorsan değiştirmeye gerek yok alacaksan G3 kademe atlamis olursun :)

G2 kötü bir cihaz değil kesinlikle hatta en iyi cihazların arasında hala, ama s4'den g2ye geçmek te pek mantıklı degil ikisinin de fiyati aynı ve Samsungun guncelleme desteği daha iyi :oke:

• Beğen
Tepkiler: -Akıncı
sasua42

sasua42

Üye
S4 ile G2 arasında dağlar kadar fark yok. Ekran kalitesi olarak S4 kesinlikle daha iyi, Ram optimizasyonu olarak da S4 daha az tüketiyor. Kitkat ile G2nin kamerasında ve performansında bi düşüş olduğunu söyleyen kullanicilar var geçen forumda konularini gördüm bahsettigim sorunlarin. Ama pil performansı ve perfirmans olarak G2 daha iyi. Bu bahsettiklerimden sonra aynı fiyattaki bi cihazi tekrar almana gerek yok kullandığın cihazda sıkıntı yaşamıyorsan değiştirmeye gerek yok alacaksan G3 kademe atlamis olursun :)

G2 kötü bir cihaz değil kesinlikle hatta en iyi cihazların arasında hala, ama s4'den g2ye geçmek te pek mantıklı degil ikisinin de fiyati aynı ve Samsungun guncelleme desteği daha iyi :oke:
Dotum yanlışın var g2 ram konusunda cok daha üstün touchwiz Arayuzu
Kamerası daha da guzellesti kit kat ile odaklanma vs... Daha iyileşti
Sarjda soyledigingibi g2 ezer geçer
Performans da öyle
S4 de donmalardan takilmalardan biktiysan çağ atlamış gibi olursun g2 alirsan
Ekranı bence g2 nin daha kaliteli zaten ikisi de gorilla glass ama g2 ınce çerçeve

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
Dotum yanlışın var g2 ram konusunda cok daha üstün touchwiz Arayuzu
Kamerası daha da guzellesti kit kat ile odaklanma vs... Daha iyileşti
Sarjda soyledigingibi g2 ezer geçer
Performans da öyle
S4 de donmalardan takilmalardan biktiysan çağ atlamış gibi olursun g2 alirsan
Ekranı bence g2 nin daha kaliteli zaten ikisi de gorilla glass ama g2 ınce çerçeve

S4de donma takılma olmuyor

dağlar kadar fark yok g2 ile s4 arasında

LG nin kullandığı arayüz Touchwiz kardeşler kundura zaten :D

sasua42

sasua42

Üye
S4de donma takılma olmuyor

dağlar kadar fark yok g2 ile s4 arasında

LG nin kullandığı arayüz Touchwiz kardeşler kundura zaten :D

S4 u bana anlatma ben 2 tane s4 eskittim s4 de donma takılma olmayan diyen birisi fandan baska bir sey değildir s4 den donmada takilmada oluyor evet lg g2 nin Arayuzu benziyor ama velakin s4 kadar ram harcamiyor s4 den daha iyi ram konusunda ve dağlar kadar fark var eminim bu büyük oyunlarda ortaya cikiyor g2 kat kat daha kaliteli
Avrupadaki snapdragon 800 lu versiyonu icin değildir bu söylediğim exynos lu versiyonlar için

KayraBey

KayraBey

Üye
Evet

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
S4 u bana anlatma ben 2 tane s4 eskittim s4 de donma takılma olmayan diyen birisi fandan baska bir sey değildir s4 den donmada takilmada oluyor evet lg g2 nin Arayuzu benziyor ama velakin s4 kadar ram harcamiyor s4 den daha iyi ram konusunda ve dağlar kadar fark var eminim bu büyük oyunlarda ortaya cikiyor g2 kat kat daha kaliteli
Avrupadaki snapdragon 800 lu versiyonu icin değildir bu söylediğim exynos lu versiyonlar için

ben fanboy değil hatta samsung düşmanıyım yakin zamanda cihazı satmayi düşünuyorum knoxtan dolayi. Ama kasma dediğin olayı 4.2.2de birkaç kere yaşadım sada yaklaşık 1 senedir cihaz hic kasmadj

sasua42

sasua42

Üye
ben fanboy değil hatta samsung düşmanıyım yakin zamanda cihazı satmayi düşünuyorum knoxtan dolayi. Ama kasma dediğin olayı 4.2.2de birkaç kere yaşadım sada yaklaşık 1 senedir cihaz hic kasmadj
Bende var 4.4.2 kasiyor arkadaş ben telefoncuyum s4 var elimde 2 tane çöp
Her tanıdığım telefona lanet okuyor ben dahil
Telefon 2 ay sonra kasiyor şaka gibi bir buçuk milyar verip aldığın telefon en fazla 1 yıllık
Ustlerde yazdığım gibi ssamsung s4 samsung sikayet formunda en cok sikayet edilen telefon

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
Bende var 4.4.2 kasiyor arkadaş ben telefoncuyum s4 var elimde 2 tane çöp
Her tanıdığım telefona lanet okuyor ben dahil
Telefon 2 ay sonra kasiyor şaka gibi bir buçuk milyar verip aldığın telefon en fazla 1 yıllık
Ustlerde yazdığım gibi ssamsung s4 samsung sikayet formunda en cok sikayet edilen telefon

biraz sorunlu evet. ama o kadar ciddi bir sorun yaşamadım hiçbi zaman ben. herhalde paralel ithalat cihaz satıyorsunuz siz

Üst Alt