Lg G2 alınabilecek telefon mu?

• 26 Temmuz 2014
  • 1200 Okunma
  • 45 Cevap

1. G2 alma isteğim var da kullananlar görüşü bir de hangi cihazlardan üstün (s4...) görüşlerinizi bekliyorum

Yazan: Akıncı
    Samsung ile gönderdi
  2. Ben suan kullanıyorum gayet de memnunum s4 den daha iyi bir cihaz zaten, tavsiye ederim kısaca

Mobil cihaz ile gönderdi
    -Akıncı bunu beğendi.
  3. S4 e göre biraz daha ince imiş dayanıklığı nasıl

Mobil cihaz ile gönderdi
  4. Dayaniklilik olarak s4 le aynidr yani cok sağlam değil hafif saga solu bukunce kasasi gicirdiyor bunun icinde ben kilif kullaniyorum spigen marka gayetde sağlam oluyor

Mobil cihaz ile gönderdi
    -Akıncı bunu beğendi.
  5. Anladım görüşleriniz için teşekkürler :tebessüm:
    Başka arkadaşlarının düşüncesini de alalım

Samsung ile gönderdi
  6. Bence bu saatten sonra G3 düşünülmeli. G2'nin S4'e göre çok haam şaam bi fazlalığı yok.

Mobil cihaz ile gönderdi
    -Akıncı bunu beğendi.
  7. G3 almaya karar verirsen piyasadaki ler den alma yeni bir seri geliyor onu al. Çok oyun oynayan müzik dinleyen biri için g2 nin hafızası yetersiz kalabilir ama 32lik sorun çıkarmaz sanırım. Şu anda alınabilecek telefonların başında geliyor. Fiyatı da uygun seviye de. Ama unutmamak lazım g3 geldi bu telefon yavaş yavaş unutulur yani güncelleme takıntın varsa seni uzebilr.

LG ile gönderdi
    -Akıncı bunu beğendi.
  8. G2 ve G3 arası fark yok bence
    Sadece microSD ve 2k ekran artısı var onun içinde fazladan para vermeye değmez diye düşünüyorum yani G2 alınır:D

tatar1926 ve -Akıncı bunu beğendi.
  9. Bende o görüşteyim zaten çok oyun oynamam zaten

Mobil cihaz ile gönderdi
    burak1011 ve 0MG90 bunu beğendi.
  10. Şarjı sorun etmezsen Nexus 5'e bak. Öte yandan G2.

Mobil cihaz ile gönderdi
  11. g2 çok çok çabuk ısınıyor ama arayüz vs olarak piyasanın en iyilerinden gıcırdama olayı biraz var birde arkadaki tuşlar geç tepki veriyor gibi

12. S4'ten G2'ye geçmene gerek yok bana kalırsa. G2 ince değil daha kalın ve ağır bir cihaz. G2'yi eline aldığın zaman S4'e göre kaba geliyor.

-Akıncı ve Invoke bunu beğendi.
  13. G2, S4'ün tasarımını yer. Belli ki G2 kullanmamışsınız.

Mobil cihaz ile gönderdi
    tatar1926 ve fgbvhjk bunu beğendi.
  14. Elite

15. Kullandım. Burada telefonların görünüşlerini karşılaştırmadım ki LG G2 daha iyi görünüyor bana göre. Tasarım kişiye göre değişir zaten. Fakat G2'nin daha kalın ve ağır olması değiştirilemez bir gerçek.

16. elite bişeye yaramaz g2den pahalı bile

17. S4'ün G2'ye göre daha ergonomik olduğu açık.Sadece daha güçlü bir çipsete sahip. Çakma tw arayüzü ve dandirik kasası da samsung kalitesini(!) çok güzel hissettiriyor.

Mobil cihaz ile gönderdi
    MaxipmaN, -Akıncı ve ANIL bunu beğendi.
  18. G2 kesinlikle kalın ve ağır değil. 5.2 inçlik ekran bu sonuçta.

Mobil cihaz ile gönderdi
  19. g2 kalın değilde sanki iki tabakadan oluşuyor gibi arka taraf narin bir tel denebilir s4 daha ince olabilir ama arada işlemci farkı var bu antutuda belli oluyor

20. G2, S4'den donanım olarak çok üstün bir telefon. Kalite hakkında pek bilgim yok ama o fiyatlarda alabileceğin en iyi iki telefondan biri.

S4'den iyi yönleri: 0.2" daha büyük ekranı var, Snapdragon 800 işlemciye sahip (bu bence en büyük artısı), kamerasında OIS sistemi kullanılıyor (ne olduğunu bilmiyorum ama iyi bir şey olduğunu duymuştum), 400 mAh daha buyük bataryası var.

S4'ün iyi yönleri: 1 mm daha ince, 13 gram daha hafif, bataryası çıkartılabiliyor, microSD desteği var.

iPhone ile gönderdi
Yüklüyor...
18/10/2018 - 06:47