LG E610/E612/E615 Bootloader Kilidini Kaldırma

Sponsorlu Bağlantılar

alperwan

Üye
link2sd telefon hafızasındaki programları sd karta taşıyan program ama bizim telefonlarda olmuyor maalesef. evet sizin verdiğiniz linkten yükledim. v10m diye bir rom yükledim. 4.0.3'ün rootlu hali. ama türrkiye firmware'ini tekrardan yüklücem :) en iyisi orijinali şimdilik :))

Aynen haklisiniz. Jb yaptigimdan beri android is %70 kullaniyor. Ics ye donemiyorum. Gercekten canim sıkılıyor. Sizin bilginiz var mi ics.ye tekrar donme hakkinda ?

bnerdem

bnerdem

Üye
    Konu Sahibi
kdz yüklerken bir sorun olmaması lazım aslinda. istediğin kdz yükleyebilmelisin. kdz yüklerken ne hatasi veriyor?

bnerdem

bnerdem

Üye
    Konu Sahibi
baska bir kdz indirip yuklemeyi deneyin.belki sorun o kdzdedir

bnerdem

bnerdem

Üye
    Konu Sahibi

yukarıdaki linki indirip rom gibi kurarsan düzelir sanırım. versiyon 10m olarak geçiyor. rootlu olarak geliyor bu sefer. orjinal 10l versiyonunun üzerinde oynanmış.

alperwan

Üye

yukarıdaki linki indirip rom gibi kurarsan düzelir sanırım. versiyon 10m olarak geçiyor. rootlu olarak geliyor bu sefer. orjinal 10l versiyonunun üzerinde oynanmış.
Tamam eve gidince deneyecegim. Tesekkurler. Bir de kurulumdan once bi onceki sayfada yazdiklarinizi mi yapayim yoksa factory reset -cache partition -dalvik yapsam yeterli mi

bnerdem

bnerdem

Üye
    Konu Sahibi
onlarin hepsini sirasiyla yapsan daha iyi olur. artik bir parca kalmamis olur hem daha saglikli olmus olur

seyamkk

seyamkk

Üye
arkadaşlar Bootloader kaldırma yaptım ançak şimdide tel kendi kedine 5 dk da bir kedi kedine açılıyor yardım edermisiniz. nerde hata yaptım

bnerdem

bnerdem

Üye
    Konu Sahibi
telefonunuza e610 kdzsi yuklemeniz gerekiyor.daha sonra ilk mesajda verilen 610 bootloader dosyasini indirip yapmqniz gerekiyor.

seyamkk

seyamkk

Üye
telefonunuza e610 kdzsi yuklemeniz gerekiyor.daha sonra ilk mesajda verilen 610 bootloader dosyasini indirip yapmqniz gerekiyor.

Dostum sana zahmet kdz link ini atarmısın te sadece E612 var

- - - Eklendi - - -

Pardon Varmış Heralde Peki Hangisini İndiriyim Türkiyede e610 yokta

bnerdem

bnerdem

Üye
    Konu Sahibi
polanda yada ispanya indirebilirsiniz.

seyamkk

seyamkk

Üye
arkadaş şimdide e610'u root yapamıyorum varmı böle bişey

- - - Eklendi - - -

dur bide polanyada deniyim ispanyada root olmuyor. Bide başka bir ülkenin e610'unu denesem olurmu ?

alperwan

Üye
Bnerdem kardes verdigin romu cwm den yukledim cubuk yariya geldiginde update finished yaziyor yeniden baslattigimda ikinci lg yazisindan sonra reset atiyor maalesef

bnerdem

bnerdem

Üye
    Konu Sahibi
arkadaş şimdide e610'u root yapamıyorum varmı böle bişey

- - - Eklendi - - -

dur bide polanyada deniyim ispanyada root olmuyor. Bide başka bir ülkenin e610'unu denesem olurmu ?

bende hic oyle bir durum olusmadi.rootlayip yaptim o kdzde.tabi olur istedigiz ulkeninkinde yapabilirsiniz.

bnerdem

bnerdem

Üye
    Konu Sahibi
Bnerdem kardes verdigin romu cwm den yukledim cubuk yariya geldiginde update finished yaziyor yeniden baslattigimda ikinci lg yazisindan sonra reset atiyor maalesef

onu da denemistim bende yapmadi oyle bir sey.anlayamadim

alperwan

Üye

Bende.bi sıkıntı var cozemedim. Ne yaptiysam ics ye donemedim. Ilk sayfadaki romlardan cm disinda begendiginiz var mi onu deneyeyim

seyamkk

seyamkk

Üye

Dsotum Ben Şimdi Root Ladım bu e610 olanı İndiriyorum.

- - - Eklendi - - -

yok abi olmuyor ben pes etti belliki benim tel L5 Değil.

bnerdem

bnerdem

Üye
    Konu Sahibi
Bende.bi sıkıntı var cozemedim. Ne yaptiysam ics ye donemedim. Ilk sayfadaki romlardan cm disinda begendiginiz var mi onu deneyeyim

hepsini denemedim ama acid vardi.ama o da launcher gini biseydi.deneyin isterseniz.

bnerdem

bnerdem

Üye
    Konu Sahibi

Üst Alt