Legendary^6 5230 RM-588 [72 MB RAM] C6v20 / Güncelleme 20.05.2011

Sponsorlu Bağlantılar

mardok

mardok

Üye
    Konu Sahibi
Senin düşüncene saygı duyarız ama ben zaten kötü birşey demek istemedim ki böyle yazıyorsun

yanı tele fw atıyoruz daha tema efektimi açamıcam :D
pardon :)

tamam arkadaşlar ortamı germeye gerek yok :)

yokya mesele o degil genışletilmiş menuden hiç hoşlanmam da ondan dahada geliştirebilirsin mesela şu iphonedeki gibi mesajlaşma olamazmı
bu ekran parlaklıgı ayarını degiştirebiliyormusun mesela

iphone daki mesajlaşma conservation uygulaması ile yapabilirsin ekran parlaklığını ayarlayabiliyorsun genişletilmiş menu istemezsen bana pm at sana dosyayı gönderiyim eski haline geri getir

CoDeYs

CoDeYs

Üye
tamam arkadaşlar ortamı germeye gerek yok :)

iphone daki mesajlaşma conservation uygulaması ile yapabilirsin ekran parlaklığını ayarlayabiliyorsun genişletilmiş menu istemezsen bana pm at sana dosyayı gönderiyim eski haline geri getir

anladim yok soyle bu zaten fw atinca yari yariya ama tam yapiyorum dahada artiramazmsin mesela sokakta yuruken mesajlasmada sikinti yasiyorum ekran gozukmuyor nasil bir sacmalik artik senin fw ile degil irjinalde yani uygulamyda atcam tele genisletilmisi de pm ile cozsek iyi olur gercekten fw gayet guzel forumdaki en iisi yani :)

mardok

mardok

Üye
    Konu Sahibi
sokakta yürüken mesajlaşmak tam bi kabus ama bu telefondan kaynaklanıyor o dosyayı daha sonra yollayacağım sana :oke:

sawyer32

sawyer32

Üye
jaf haricinde atmanın bi yolu yokmu CFW yi :hmmm

CoDeYs

CoDeYs

Üye
yok galiba

forumber

Üye
3 gündür kullanıyorum,özellikle pil çok fazla gidiyor onu söylemek istedim baştan,fakat sorunlarım var,
1-c5 tuş kilidi çoğu zmn çalışmıyor
2-bana arama geldiğinde ön paneldeki tuşlar çalışmıyor

fw çok güzel bu arada,ama yukarıdaki işleri halletsen dahada güzel olucak...

CoDeYs

CoDeYs

Üye
3 gündür kullanıyorum,özellikle pil çok fazla gidiyor onu söylemek istedim baştan,fakat sorunlarım var,

hadıya fw guzle de tam denemedım 4,4 ekran olursa tam denerım n8 tus kılıdı daha guzel aslında

forumber

Üye

hadıya fw guzle de tam denemedım 4,4 ekran olursa tam denerım n8 tus kılıdı daha guzel aslında
kendin yap 4x4 ü,eğer mardok arkadaşımıza yük oluyorsa 4x4 5x4 ekranları eklenmiş bir şekilde upload edebilirim,eğer kendin yapamıyorsan 4x4 ü,bana pm at anlatırım...

CoDeYs

CoDeYs

Üye
bilmiyorum yapmayi vaktimde yok yani ogrenmekle ildigi yapiyor mardok saolsun ogrenice bende fw yaparim artik yavastan artik ama dahada bekliyimde

mardok

mardok

Üye
    Konu Sahibi

C5 tuş kilidi nasıl çalışmıyor anlamadım eğer kill me den Popup Clock u sonlandırırsan çalışmaz
Şarj bende 2 gün gidiyor kullanıma bağlı eğer internette akşama kadar durursan 1 gün bile gitmez
Arama cevaplama ve kapama tuşları nasıl çalışmıyor anlamadım :allalla:

bende çalışmasa birşey demeyeceğim de dediğin sorunların hiçbiri yok

forumber

Üye
C5 tuş kilidi nasıl çalışmıyor anlamadım eğer kill me den Popup Clock u sonlandırırsan çalışmaz
Şarj bende 2 gün gidiyor kullanıma bağlı eğer internette akşama kadar durursan 1 gün bile gitmez
Arama cevaplama ve kapama tuşları nasıl çalışmıyor anlamadım :allalla:

bende çalışmasa birşey demeyeceğim de dediğin sorunların hiçbiri yok
kill me kullanmıyorum,dediğim tuşlarda bazen çalışıyor bazen çalışmıyor şimdi ofw yükliyecem o zaman çalışıcakmı...

Bugram

Üye
dediğinin bütün hepini yaptım ama uyarı çıktıktan sonra ınit usb communication...
can't detect flashing server! diyo ne yapmam gerekiyor?

Şehr-i Hüzün™

Şehr-i Hüzün™

Üye
İndirdiğimiz rar.da 5 dosya var. Eksik bi şeyler olmadığından emin misin? ve Jaf'ta PPM ve APE Variant ışığı yanıyor sadece. 3 ışık yanması gerek değil mi?

btrmbtrm

btrmbtrm

Üye
5800 ile uyumlu mu

forumber

Üye
5800 ile uyumlu mu
hayır
İndirdiğimiz rar.da 5 dosya var. Eksik bi şeyler olmadığından emin misin? ve Jaf'ta PPM ve APE Variant ışığı yanıyor sadece. 3 ışık yanması gerek değil mi?
allah allah,bende 7 tane var (rar dosyasında).tekrar indirirsen sorunu çözebilirsin...bu arada benim rar boyutu 92.948 MB
dediğinin bütün hepini yaptım ama uyarı çıktıktan sonra ınit usb communication...
can't detect flashing server! diyo ne yapmam gerekiyor?
hangi emulatoru kullanıyorsun?Pkey v5 emu yu kullanırsan sorun çözülebilir...

----------Eklendi @ 17:24:42 ---------- Yazıldı @ 17:23:16 ----------

kill me kullanmıyorum,dediğim tuşlarda bazen çalışıyor bazen çalışmıyor şimdi ofw yükliyecem o zaman çalışıcakmı...
hard format attım düzeldi...

Üst Alt