Legendary^6 5230 RM-588 [72 MB RAM] C6v20 / Güncelleme 20.05.2011

Sponsorlu Bağlantılar

emreaslan.96

emreaslan.96

Üye
saol bekliyorum...

----------Eklendi @ 12:28:50 ---------- Yazıldı @ 12:22:18 ----------

"Oops! Google Chrome could not find download1225.mediafire.com" şimdiki hata ise bu...

mardok

mardok

Üye
    Konu Sahibi
saol bekliyorum...

----------Eklendi @ 12:28:50 ---------- Yazıldı @ 12:22:18 ----------

"Oops! Google Chrome could not find download1225.mediafire.com" şimdiki hata ise bu...

bende upload yaparken yarıda kesti tekrar deniyorum

emreaslan.96

emreaslan.96

Üye
Ben indirdim şimdi ve kurdum şuan "Bulunulan bölgeyi seçin:" ekranındayım... Herhalde yoğunluktan ama sen yinede yedek bi upload yap..

mardok

mardok

Üye
    Konu Sahibi
Ben indirdim şimdi ve kurdum şuan "Bulunulan bölgeyi seçin:" ekranındayım... Herhalde yoğunluktan ama sen yinede yedek bi upload yap..

yok upload yaparken hata veriyor
inşallah beğenirsin ve teşekkürü çok görmeyelim :) :bigstar:

worry

worry

Üye
fw güzele benziyor fakat bende 5800 var ona nasıl uyarlanabilir?

psychopaht

psychopaht

Üye
dostum hayallerimdeki fwyi yapmışsın ama senden ısrarla ve sabırsızlıkla v40.0.03 bekliyorum. Fw muhteşem olmuş emeğine sağlık ! :D

ygr

Üye
Wlan dan internete giremiyomuyuz??

emreaslan.96

emreaslan.96

Üye
Teşekkür ederim! Çok güzel ama şu Alfasayısal klavye kötü duruyor acaba bunu eski haline flash atmadan döndürebilir miyiz?

CoDeYs

CoDeYs

Üye
Wlan dan internete giremiyomuyuz??

5230 da wlan yok ki fw de olsun :)

----------Eklendi @ 16:24:49 ---------- Yazıldı @ 16:24:23 ----------

kardeş ben hala yapamadım yahu telefonu arıyor bulamıyor flaşa bastıktan sonra

mardok

mardok

Üye
    Konu Sahibi

5230 da wlan yok ki fw de olsun :)

----------Eklendi @ 16:24:49 ---------- Yazıldı @ 16:24:23 ----------

kardeş ben hala yapamadım yahu telefonu arıyor bulamıyor flaşa bastıktan sonra

phone not found çözümü dosyasını indirip system32 klasörüne attınmı?

CoDeYs

CoDeYs

Üye
evet attım bilgisayrıda açtım kapattım telefonada format attım ( *7370 falan ) yınede bulamadı anlamadım kı ne acayıp birşey mış arkadas

mardok

mardok

Üye
    Konu Sahibi
evet attım bilgisayrıda açtım kapattım telefonada format attım ( *7370 falan ) yınede bulamadı anlamadım kı ne acayıp birşey mış arkadas
Allah Allah çözüm bu ama sen tekrar Jaf 1.98.62 dene OGM v3 ile aç Jaf'ı da

CoDeYs

CoDeYs

Üye
tamam kardeş indirem madem tekrar deniyroum

CoDeYs

CoDeYs

Üye
fw yı attım ama açıkçası begenmedim :) eline emegiine saglık kardeşim çok saol :)
menüsü falan güzel degildi 4,4 yada 4,5 likler igbi olsaydı iyi olurdu sankı uzunlamasına olmuş güzel degil efektleri falan yenılık katsaydın güzel olurdu :) başka fw bekleriz sen anlıyon bu işlerden :D

emreaslan.96

emreaslan.96

Üye
bu tema efektlerine yenilik getir diyorsun, sen efektleri açtığına eminmisin? :) :)

mardok

mardok

Üye
    Konu Sahibi
fw yı attım ama açıkçası begenmedim :) eline emegiine saglık kardeşim çok saol :)
menüsü falan güzel degildi 4,4 yada 4,5 likler igbi olsaydı iyi olurdu sankı uzunlamasına olmuş güzel degil efektleri falan yenılık katsaydın güzel olurdu :) başka fw bekleriz sen anlıyon bu işlerden :D

ilk beğenmeyen kişisin 4x4 veya 4x5 kendinde yapabilirsin genişletilmiş menü kullandım bence daha güzel ama sen beğenmemişsin saygı duyarım ama daha ne yenilik katıyım sen söyle (h)

CoDeYs

CoDeYs

Üye
ilk beğenmeyen kişisin 4x4 veya 4x5 kendinde yapabilirsin genişletilmiş menü kullandım bence daha güzel ama sen beğenmemişsin saygı duyarım ama daha ne yenilik katıyım sen söyle (h)

yokya mesele o degil genışletilmiş menuden hiç hoşlanmam da ondan dahada geliştirebilirsin mesela şu iphonedeki gibi mesajlaşma olamazmı
bu ekran parlaklıgı ayarını degiştirebiliyormusun mesela

Üst Alt