GM Discovery LegenD Rom V12

Sponsorlu Bağlantılar

ufukx63

Üye
Birde tek sıkıntı ses az telefon çalıyor duymuyorum. Bunun bi yolu var mı ses yükseltme yazılanı da okudum aynı.
Birde tek sıkıntı ses az telefon çalıyor duymuyorum. Bunun bi yolu var mı ses yükseltme yazılanı da okudum aynı.

Emrebali05

Emrebali05

Üye
Aynen bende sesinden sikayetciyim ama rom olarak degil telefon kaynakli hoparloru zayif kaliyo eski samsung vardi bazen sesinden rahatsiz oluyodum :)

BlackCurse01

BlackCurse01

Üye
Aynen bende sesinden sikayetciyim ama rom olarak degil telefon kaynakli hoparloru zayif kaliyo eski samsung vardi bazen sesinden rahatsiz oluyodum :)

Bir ayar gerekiyor ama ben de uğraşamadım neden dolayı oluyor bilmiyorum. Hoparlörün kapasitesi yeterli bence çünkü önceki versiyonda ses iyiydi. Şimdi arama esnasında dahili kulaklık sesi ve hoparlör sesi az. Romla birlikte gelen ses uygulaması (v4 mü ne öyle bir ismi var telefon yanımda olmadığı için ismini tam hatırlamıyorum) nın gerekli ayarlarını yaptım ama ses hala az.

NedenLan

Üye
Arkadasin dedigi gibi yap ama 5. Maddeyi tekrar yapmana gerek yok zaten 3 .maddede yuklenmis oluyor ayriyetten modullerden gravty box sectikten sonra telefonu tekrar baslatmani isticek
Yaptım çalıştı da eyvallah sağolun ikiniz de. Ama bildirim ayarını yapamadım bulamadım. Diğer ayarlarla oynaya oynaya baya telefonun şekli şemali değişti ama :) romun bir sıkıntısı yok stock romdan sonra iyi bile geldi. İyi iş.

• Beğen
Tepkiler: Emrebali05
Emrebali05

Emrebali05

Üye
Yaptım çalıştı da eyvallah sağolun ikiniz de. Ama bildirim ayarını yapamadım bulamadım. Diğer ayarlarla oynaya oynaya baya telefonun şekli şemali değişti ama :) romun bir sıkıntısı yok stock romdan sonra iyi bile geldi. İyi iş.
Bildirim ayarida ekran iyilestirmelerinden tus arka isigi bildirimlerinden acabilirsin :)
Bir ayar gerekiyor ama ben de uğraşamadım neden dolayı oluyor bilmiyorum. Hoparlörün kapasitesi yeterli bence çünkü önceki versiyonda ses iyiydi. Şimdi arama esnasında dahili kulaklık sesi ve hoparlör sesi az. Romla birlikte gelen ses uygulaması (v4 mü ne öyle bir ismi var telefon yanımda olmadığı için ismini tam hatırlamıyorum) nın gerekli ayarlarını yaptım ama ses hala az.
Evet stock roma gore hoparlor sesi az aramadaki kulaklik bence yeterli garantim bitsin hoparlorunu degistirmeyi dusunuyorum :) gerci custom rom kullaniyorum garanti simdilikte yok ama geri getirme sansim var :)

• Beğen
Tepkiler: BlackCurse01

ufukx63

Üye
Menüde yer değişikliği yok sanırım ve karmakarışık harf sıralamasına göre buda zor oluyor. düzenleme yapabilen var mı arkadaşlar.

BlackCurse01

BlackCurse01

Üye
Menüde yer değişikliği yok sanırım ve karmakarışık harf sıralamasına göre buda zor oluyor. düzenleme yapabilen var mı arkadaşlar.

Nova Launcher kullanıyorum ben en başından beri. harf sıralaması yapması da gayet iyi oluyor telefonda fazla uygulama barındırıyorsan.

seyfoo52

seyfoo52

Üye
ROM çok güzelde yalniz masa üstüne attığım kısa yolları telefon kapanıp açılınca siliniyor tek sorun bu. Teşekk ürler

Emrebali05

Emrebali05

Üye
ROM çok güzelde yalniz masa üstüne attığım kısa yolları telefon kapanıp açılınca siliniyor tek sorun bu. Teşekk ürler
Launcherin verisini silip tekrar deneyin romu yuklerken uygulama sorun yapmis olabilir

legolasd

Üye
tesekkur ederim daha yeni yukledim gerçekten super olmuş

acar588

Üye
Uygulama cekmecesinde klasör nasıl olustuyoruz. birde uygulamaları nasıl sıralayabiliriz..

normlife58

normlife58

Üye
On numara bi rom 2-3 haftadır kullanıyorum hic bi sıkıntım yok gayet hızlı ve kullanıslı olmus tesekkür ederim

Bilgemet

Üye
şu hata yüzünden önermiyorum diyebileceğiniz bir hatası var mı, güzel görünüyor.

Emrebali05

Emrebali05

Üye
Ben hata gormedim sadece stock rom daki kamera performansindan biraz kotu cansiz geliyo bana
cekilen foto da zaten ayni yeri hem stock hemde v12 ile cekince mb farki cikiyo ortaya stock romda 3.60 mb cikiyo v12 de 1.40 mb cikiyo boyutlar bu da iki foto arasinda fark olusturuyo

emrecankaba

Üye
Cok tessekur ederim Allah razi olsun sonunda istedigim romu buldum hata ve sorun yok basarilarinizin devamini beklerim :)

alp38

Üye
Akşama kurarım

asdasd22

asdasd22

Üye
4gb discoveryim var hocam orjinal rom kullanıdığım zamanda 1.7 gb lık boşum vardı romdan sonra 930 mb lara kadar düşüyor bu .
Nedendir acaba hocam ?

nurolqnc

Üye
Ben kurdum ama google play durdu hatası alıyorum. Ne yapmalıyım. Telefonum general mobile discovery.

BlackCurse01

BlackCurse01

Üye
Ben kurdum ama google play durdu hatası alıyorum. Ne yapmalıyım. Telefonum general mobile discovery.

Kurarken wipe data yaptinsa panik yok düzeliyor sonra. Aynısı bende de olmuştu kendiliğinden düzeldi sonra sebebini ben de bilmiyorum.

Üst Alt