GM Discovery LegenD Rom V12

Sponsorlu Bağlantılar

gwonder_13

gwonder_13

Üye
Artda denedin mi peki hiç
Kardeşim? Bu arada 1. 05 sürümünü kullan sıkıntısız oynatıyor

Emrebali05

Emrebali05

Üye
Acaba nexus modellerinde de art sıkıntı cikariyormu calismama sorunlari gibi
Acaba nexus modellerinde de art sıkıntı cikariyormu calismama sorunlari gibi
Denedim acilmadan atiyor oyundan :)
Bende ki 1.03 mus simdi tekrar baktim bazen oyun donuyo tekrar acinca oyunu gok yuzunden dusme oluyo genelde 1.05 te oluyomu acaba

gwonder_13

gwonder_13

Üye
Denemek lazım kardeşim ya bende orjinal kitkattan bir türlü vaz geçemiyorum çok stabil geliyor ya bilmiyorum artık ama bu rom da hoşuma gidiyor kararsızm?

Emrebali05

Emrebali05

Üye
Bende oyle orjinal guzel ama bazi eksikleri var yedek duruyo arada ona geciyorum cwmden guzel oluyo degistirmek :)

kralberk13

kralberk13

Üye
orjinal romdan farkı nedir ben romdan hiç anlamamda birde atarsam telefon veya hafıza kartındakiler gidermi?

Emrebali05

Emrebali05

Üye
Sende orjinalin yedegini al istedigin romu kur begenmessen geri don ben oyle yapiyorum :)

gwonder_13

gwonder_13

Üye
Fakat imei gider diye korkuyorum bende kardeşim bende ki yurt dışı orjinal :-/

Emrebali05

Emrebali05

Üye
Hicbir sey silinmiyor bende oyleydi birtek gorunum ve kullanis degisiyor
İmeide yedekle silinme durumunda yuklersin geri bide yurt disi sıkıntılı o acidan

gwonder_13

gwonder_13

Üye
Hocam imei gitmez mi diyorsun yani?

kralberk13

kralberk13

Üye
yedek nasıl alınıyor :D yardım lütfen birde romda 4 tane dosya var hangilerini hafıza kartına atıyoruz

gwonder_13

gwonder_13

Üye
yedek nasıl alınıyor :D yardım lütfen birde romda 4 tane dosya var hangilerini hafıza kartına atıyoruz
Dosyaları çıkarma zip olarak yükleycen kardeşim kurulu mu iyi oku derim yedeklemeyi bende bilmiyorum ama

kralberk13

kralberk13

Üye
4 tane dosyayı birdenmi atçam

Emrebali05

Emrebali05

Üye
İmei yedegini discovery customizerden yaptim rom yedeklerinide cwm den backuptan yaptim

gwonder_13

gwonder_13

Üye
Him anladım şimdi kitkatda alınmıyor discovery Customizerden kötü olanda bu zaten

kralberk13

kralberk13

Üye
yedek nasıl alınıyor onu anlamadım birde geri dönüş nasıl sağlıycam anlatan olursa sevinirim

Üst Alt