Püf Noktası Laptop soğutucu var da Telefon soğutucu neden yok. Yaptım oldu.

Sponsorlu Bağlantılar

DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
Ya kusura bakmayın da, konuyu görünce yok artık dedim.
Dünyadan ne kadar kopuk olduğunuzun ve buna bağlı olarak da hayal gücünüzün ne kadar sınırlı olduğunun farkına varın artık.
120mm kasa fanını telefonun arkasına yapıştırmak, mucitliğin ilk aşaması olamaz.Bu tasarıma imza atan arkadaş kaç yaşında bilmiyorum ama, bunu bir Avrupa ülkesinin ilkokul projesinde bile göremezsiniz.

Not:Kimsenin aşağıladığı filan da yok, forum ne için vardır bir daha düşünün.

Son düzenleme:

exp_l0it

exp_l0it

Üye
İnsan der eleştiriyoruz dalga geçmek söylemi ağır oldu ve hiç bir eğitim sisteminde bir insanı küçük düşürüp dalga geçerek onu hırslandırma diye bir şey yok çünkü insan utanır ve yaptığı bir şeyi göstermek istemez demişsın ki imkanı var ken yaratıcı olsun tüm icatlar hep sıfırdan başlamıştır hangi teknoloji olursa olsun hep gelisim süreci izlemiştir lise den beri tubitak in düzenlediği bilim mucidi yarışmaları sonra bir ara TV ler Türkiye mucidini arıyor gibi yarışmaları takip eder kimine katıldım gördüm ki bir şeyler yapmaya çalışan insanları hep hor görme bu mu la yaptığın diyip aşağılama mevcut ki daha neler neler o yüzden biz mahkumuz bu zihniyet ile hazır teknolojiyi kullanıp sonra kıçımız da ki donu satıp kredi ödemeye
İnsan der eleştiriyoruz dalga geçmek söylemi ağır oldu ve hiç bir eğitim sisteminde bir insanı küçük düşürüp dalga geçerek onu hırslandırma diye bir şey yok çünkü insan utanır ve yaptığı bir şeyi göstermek istemez demişsın ki imkanı var ken yaratıcı olsun tüm icatlar hep sıfırdan başlamıştır hangi teknoloji olursa olsun hep gelisim süreci izlemiştir lise den beri tubitak in düzenlediği bilim mucidi yarışmaları sonra bir ara TV ler Türkiye mucidini arıyor gibi yarışmaları takip eder kimine katıldım gördüm ki bir şeyler yapmaya çalışan insanları hep hor görme bu mu la yaptığın diyip aşağılama mevcut ki daha neler neler o yüzden biz mahkumuz bu zihniyet ile hazır teknolojiyi kullanıp sonra kıçımız da ki donu satıp kredi ödemeye
tartışmanın bir mantığı yok şuan. adam yapmış bitti, yakında daha portatifi çıkar.

MaxipmaN

Üye
Laptop soğutucusunun üstüne koyuver :ehe

kadikoy

kadikoy

Üye
fanlı şemsiye varda,
fanlı telefon neden olmasın.:kop:

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Oyun oynarken telefon çok ısınıyor bildiğiniz üzere bende evde elimde olan imkanlarla böyle bir şey yaptım ve mükemmel sonuçlar aldım. Telefon ısındığı zaman oyun da kasmalar olurdu şu an en ufak kasma yok. Portatif değil ama olsun süper bir şey oldu.

Bu nasıl bi işsizlik :D

Death Punch

Death Punch

Üye
Bence mantıklı ama iş yapmaz maalesef ki
Yani dışarı da fanlı telefon mu kullancaksınız :D ıphone 6 ya takın gezin bakıyım sokakta :) ama evde kullanılabilir

Üst Alt