Telefon Tavsiyesi L1520 ile 930 takaslamak isteyen varmı

Sponsorlu Bağlantılar

nigzes1907

nigzes1907

Üye
    Konu Sahibi
L1520 ile 930 takaslamak isteyen varmı
Yeri buramıdır bilemedim ama sarı renkli 1520 cihazımla 930 takas edecek arkadaş varmı cihazımda kılcal dahi çizik yoktur 12-13 ay daha garantisi vardır takasın sebebi sıkıldım wp yide değiştirmek istemiyorum başka Bi problem yok

braayn

braayn

Üye
valla bende 930 ile 1520 i değiştirmek istiyorsun sandım :) benimle yapabilirsin diye dönecektim bende L1520 ile 930 değiştirme teklifi gelse yapabilirim :)

sahanemir

sahanemir

Üye
Kardeşim 1000 tlye 1520 aldı 2hafta önce. Ambalaj.vodafondan siyah bende istedim bulamadım ben de 930 aldım sıfır kayıtlı 1550 ye .2 hafta oldu.uygun teklif gelirse değişim yaparım şahsen.buluşuruz biryerde değişimi yaparız ..

sahanemir

sahanemir

Üye
Yeri buramıdır bilemedim ama sarı renkli 1520 cihazımla 930 takas edecek arkadaş varmı cihazımda kılcal dahi çizik yoktur 12-13 ay daha garantisi vardır takasın sebebi sıkıldım wp yide değiştirmek istemiyorum başka Bi problem yok
olabilir tabii.not3 den sonra alışamıyorum ekrana.

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Bir 930 telefonum olsaydı düşünmezdim ama yok

• Beğen
Tepkiler: nigzes1907
enessrsy

enessrsy

Üye
930 var mı piyasada bulamıyoruz ki

nigzes1907

nigzes1907

Üye
    Konu Sahibi
Benimkisi can sıkıntısı zaten maddiyattan yeni cihaz alamadım keyfiyi takaslamak istedim yoksa 1520 wp nin kralıdır üstüne cihaz tanımam

sahanemir

sahanemir

Üye
Bendede 930 var ama gel delelim işte not3 den sonra alışmak zor ama ekran hakikaten de mükemmel güneş falan hak getire boyut meselesi bendeki..

StartTheGame

StartTheGame

Üye
Önemli olan boyu değil işlevi (telefonun yani yanlış anlamayın) :)) Benimde 930 um olsaydı 1520 ile takasa asla girmezdim :)

• Beğen
Tepkiler: sahanemir
bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Her ikisi de Lumia serilerinin en güzel telefonlarından sayılır.Sayılır diyorum çünkü o seride L 925 ile L 920 de var.
İkisinin güzelliği kişiye göre değişir.
L 1520 Mercedes ise L 930 Volvo dur.

• Beğen
StartTheGame

StartTheGame

Üye
Her ikisi de Lumia serilerinin en güzel telefonlarından sayılır.Sayılır diyorum çünkü o seride L 925 ile L 920 de var.
İkisinin güzelliği kişiye göre değişir.
L 1520 Mercedes ise L 930 Volvo dur.
920 de bmw o zaman :D

• Beğen
Tepkiler: bozkirdangelen
bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Bende şu an WP mobile TP yüklü L 520 De Mini Cooper.

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Tam olarak 640 XL Rolls Royce değil de, o'nun çakması olan Made İn Chine Diyebilir miyiz acaba.
Yok ama 640 XL ye yazık olur, başka bir formül bulmamız lazım.
Orta sınıfın en iyisi anlamına gelecek bir şey..
Nasıl diyelim ki Modifiye edilmiş Tofaşlardan Doğan SLX

sahanemir

sahanemir

Üye
Önemli olan boyu değil işlevi (telefonun yani yanlış anlamayın) :)) Benimde 930 um olsaydı 1520 ile takasa asla girmezdim :)
takas derken farkını doğal olarak istiyorum tabiiki ne bileyim not3 den sonra zor .alışmaya çalışıyorum .yoksa ciddi ciddi hızlı bir cihaz.

braayn

braayn

Üye
hocam şahsi fikrimi sorarsan 1520 verip 930 alacağım üzerine birde para vereceğim gibi bir durumda kimse k.bakmasın ama iki cihazın bir birine göre artıları ve eksileri var o nedenle bu tazr bir takasda iki cihazında garantisi varsa ona bakılır yoksa 1520 verip üzerine para verip 930 alacağıma hiç bu işe girmem daha iyi şahsi fikrim kim ne derse desin. NET ...

• Beğen
nigzes1907

nigzes1907

Üye
    Konu Sahibi
Aynen
hocam şahsi fikrimi sorarsan 1520 verip 930 alacağım üzerine birde para vereceğim gibi bir durumda kimse k.bakmasın ama iki cihazın bir birine göre artıları ve eksileri var o nedenle bu tazr bir takasda iki cihazında garantisi varsa ona bakılır yoksa 1520 verip üzerine para verip 930 alacağıma hiç bu işe girmem daha iyi şahsi fikrim kim ne derse desin. NET ...
Aynen katılıyorum dostum sırf göz zevki için takas istedim fark kesinlikle vermem

sahanemir

sahanemir

Üye
1520 ,1000tl..930,1.450 tl son çıkan 930 ..

Üst Alt