kurtuluş40 belle de turkcell mms hatası(yardımmmmm)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cihatyılmaz

Üye
    Konu Sahibi
kurtuluş40 belle de turkcell mms hatası(yardımmmmm)
arkadaşlar v4 te v5 te şimdide final sürümünde hep bu sorunla karşılaştım face te o kadar yazdım face teki grupta çok paylaştım ama pek cevap verilmedi.defalarca flash attım ama düzelmedi. .sistemden mi kaynaklanıyo yoksa ben mi biyerde yanlış yapıyorum bilmiyorum.bi çözüm bilen varsa söylesin lütfen...

cihatyılmaz

Üye
    Konu Sahibi
bi kişi bile bakmıyo vay beee

VKUCUKSAHİN

VKUCUKSAHİN

Üye
Kurtuluş abiye mesaj at istersen

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
Ortalığı yaygaraya vermeden CFW yapımcısına bir mesaj atsaydın çok daha iyi olurdu ve ben Kurtuluş abi yi tanıyorsam kesin cevap verir sorununu çözerdi farkında değilsin belki ama CFW yapan arkadaşımıza abimize konu isminde adını yazarak leke atıyorsun ve hatanın senden mi kaynaklandığını veya CFW den mi kaynaklandığını bilmiyorsun ya senden kaynaklıysa ?
Konu ismini düzenlemeni ve Kurtuluş abimize mesaj atmanı tavsiye ediyorum.

cihatyılmaz

Üye
    Konu Sahibi
kurtuluş ustaya lafım yok olamazda zaten yaygaraya verme gibi bi durum da yok dikkat edersen cfw den mi benden mi kaynaklanıyo bilmiyorum diye yazdım konuda.ben face te yazdım ki başkasına da olduysa ve çözümü bilen varsa bilgi paylaşsın diye

Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
Arkadaslar mms yollama cfw alakasi olmaz tamamen oparotor kaynakli bir hata yada ayarlarla alakali bir hata olur olmamasi icin mobil veri acik ve cavap yolu acik olmasi tabiki o anda sebeke ceken yerin gprs yayini yapmasi yani baz istasyonu desteklemesi ve en onemlisi konturunuzun olmasi gerekiyor.
Kisaca benimle alakasi yoktur olsa zaten bircok kisi ayni sorunla karsilasir bu konu reyting kirardi :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt