Haber Kurtlar Vadisi Pusu Ve Nokia Lumia 1020

Sponsorlu Bağlantılar

umutgidik

umutgidik

Üye
    Konu Sahibi
Engin Pess diyorum bu ne hız :) Eline emeğine sağlık :)

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
bu konu açıldı diye biliyorum biri fragmanında polatın elinde gördüm demişti konuda

• Beğen
Tepkiler: man20
umutgidik

umutgidik

Üye
    Konu Sahibi
Ozaman Engin "Abi" emeğine sağlık. :) İhtiyarlığın böyleyse :D

realname11

Üye
beyler bu sarı kadının elinde de lumia 925 vardı fark ettinizmi bilmem. Bu elifin anne sandığı sarı kadın.

• Beğen
Tepkiler: umutgidik
BLasTeaR

BLasTeaR

Üye

burada da L 925 :D

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Pikkaccu, Invoke ve umutgidik
umutgidik

umutgidik

Üye
    Konu Sahibi
Dizinin ismide değişmiş beyler, Kurtlar Vadisi Lumia Olmuş :) eline sağlık L925 SS'i için dostum :)

• Beğen
Tepkiler: ahmet_0063

zorbaa

Üye
:heyo2:margerittede 925 vardikarada once bi iPhone 3 vardi sonra samsung oldu gibi

BelaMonte

BelaMonte

Üye
şu Polat daki rahatlığa bakarmısınız sanki "haha bende 1020 var siz hala?" der gibi.

• Beğen
Tepkiler: umutgidik
yasirtaha

yasirtaha

Üye
Lumia Show yapmışlar resmen

umutgidik

umutgidik

Üye
    Konu Sahibi
Yalnız ikinci resimde kamerayı vurgulamak için polatın telefon tutuş şekline bakın :D Kamerayı kapatmamak için epey zorlamış kendini. :D

• Beğen
Tepkiler: habbuj, ceza87 ve PureFood
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
o zaman nokia lumia kullanıcıları kulübüne lumia 1020 kullanıcısı olarak polat alemdarı ekleyelim :ehe

• Beğen
Tepkiler: ceza87, Invoke, umutgidik ve 1 kişi daha
hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Yalnız ikinci resimde kamerayı vurgulamak için polatın telefon tutuş şekline bakın :D Kamerayı kapatmamak için epey zorlamış kendini. :D
Haklisin boyle yapinca cocuk bile anlar reklami gercekten abartmislar

luckysleven

luckysleven

Üye
önümüzdeki haftada kesin telefonuyla operasyon resimlerini makro çekip telefondan uyduya bağlanıp amerikadaki ajanlarıyla görüntülü görüşme yaparken aynı anda resimlerin üzerinde oynama yapar .. Sonra abdulhey gelip abi nereden buldun o telefonu der ve nokia satışlarında patlama olur ..

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR ve Ccihat67
papakudioflu

papakudioflu

Admin
önümüzdeki haftada kesin telefonuyla operasyon resimlerini makro çekip telefondan uyduya bağlanıp amerikadaki ajanlarıyla görüntülü görüşme yaparken aynı anda resimlerin üzerinde oynama yapar .. Sonra abdulhey gelip abi nereden buldun o telefonu der ve nokia satışlarında patlama olur ..
:blink: hatta oldu olucak bir dahaki hafta heyet toplantısını skype uzerinden konferans goruntulu goruşme olarak yapsın

• Beğen
Tepkiler: Ccihat67
luckysleven

luckysleven

Üye
:blink: hatta oldu olucak bir dahaki hafta heyet toplantısını skype uzerinden konferans goruntulu goruşme olarak yapsın

haha kurtlar vadisi bu 10 senede kaç tane ülke devirdiler hepsinden sağlam çıktılar onu da yaparlar ama bence wechat,line falan kullanırlar aradan onlarında reklam işi çıkar : )

• Beğen
Tepkiler: Ccihat67