Nokia Lumia 1020 Bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

sayberx

Üye
    Konu Sahibi
Nokia Lumia 1020 Bilgi
Arkadaşlar Nokia lumia 1020 almayı düşünüyorum kamerası iyi olduğu için önceki telefonum Nokia 603 ama malum nokia yazılım olayını durdurduğu için istediğim hiç bir yeni uygulamaya sahip olamıyorum bu yüzden biraz teretdüt ediyorum alınır mı alınmaz mı yazılım ve uygulama sıkıntısı varmı diye malum artık Windows phone olduğu için biraz bilgi verebilirmisiniz?

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
603 Kullanan Birisi Boşa 1020ye Geçer Diye Düşünüyorum.Yani Niye Düşünüyorsun Böyle Bişeyi? 830 640XL Filan Neden Düşünmüyorsun?

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Arkadaşlar Nokia lumia 1020 almayı düşünüyorum kamerası iyi olduğu için önceki telefonum Nokia 603 ama malum nokia yazılım olayını durdurduğu için istediğim hiç bir yeni uygulamaya sahip olamıyorum bu yüzden biraz teretdüt ediyorum alınır mı alınmaz mı yazılım ve uygulama sıkıntısı varmı diye malum artık Windows phone olduğu için biraz bilgi verebilirmisiniz?
Merhaba.
Şunlara göz atar mısınız?

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
1020 windows mobile 10 almadı. Onun yerine 1520 yada 930 modeline yönelik bence.

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
1020 artık alınmaz. Kamera dışındaki özellikleri artık düşük kalıyor. Kamerası orta seviye olsa da olur dersen Lumia 540'ı deneyebilirsin. Arka 8 ön 5 mp kameraya sahip. Ekranı ve bataryası da gayet iyi. 720x1280 IPS LCD ekran ve 2200 mA batarya. Fiyatı da 418 lira olmuş. WP10 da destekliyor. 603'den sonra az paraya iyi bir WP'ye geçiş telefonu edinmiş olursun bence.

BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
Symbiandan sonra WP sana çok boş gelir. Androide geç. Kamerası için alıyorsan da hiç alma. O paraya biraz daha ekle giriş seviyesi bi DSLR al. Yok illa ki WP olsun diyorsan da 1520 ya da 930 al.

Esendağlı

Esendağlı

Üye
veya ="sayberx, post: 7948277, member: 2578750"]Arkadaşlar Nokia lumia 1020 almayı düşünüyorum kamerası iyi olduğu için önceki telefonum Nokia 603 ama malum nokia yazılım olayını durdurduğu için istediğim hiç bir yeni uygulamaya sahip olamıyorum bu yüzden biraz teretdüt ediyorum alınır mı alınmaz mı yazılım ve uygulama sıkıntısı varmı diye malum artık Windows phone olduğu için biraz bilgi verebilirmisiniz?[/QUOTE]
Daha önceleri 1020 kullanmış ve şuan 1520 kullanan birisi olarak söylüyorum 1020 yi tavsiye etmem. wp.cihaz alacaksan özellikleri 1520 den düşük olmamalı bence.
Ama bütçen müsait ise hatta 950 veya 950 xl 2.el alırsan çok daha iyi olur.

sayberx

Üye
    Konu Sahibi
Symbiandan sonra WP sana çok boş gelir. Androide geç. Kamerası için alıyorsan da hiç alma. O paraya biraz daha ekle giriş seviyesi bi DSLR al. Yok illa ki WP olsun diyorsan da 1520 ya da 930 al.

Aslın da benim için değil abim için Ben symbiandan İos a geçtim gayet memnunum ama abim biraz fotoğraf işiyle ilgilendiği için Yokse elinde Canon 60d var ama sürekli yanında taşıma için öyle bir telefon düşünüyordu yazılım desteği bittiğse bir işe yaramaz zaten
Merhaba.
Şunlara göz atar mısınız?

lumia larda da yazım desteği bittiyse bir eşe yaramaz zaten
603 Kullanan Birisi Boşa 1020ye Geçer Diye Düşünüyorum.Yani Niye Düşünüyorsun Böyle Bişeyi? 830 640XL Filan Neden Düşünmüyorsun?
normalde nokia 603 den memnundum ama yazılım sıkıntısı uygulama sıkıntısı sonucu değiştirme kararı aldım
1020 windows mobile 10 almadı. Onun yerine 1520 yada 930 modeline yönelik bence.
yanı Windows phone marka olmalı
veya ="sayberx, post: 7948277, member: 2578750"]Arkadaşlar Nokia lumia 1020 almayı düşünüyorum kamerası iyi olduğu için önceki telefonum Nokia 603 ama malum nokia yazılım olayını durdurduğu için istediğim hiç bir yeni uygulamaya sahip olamıyorum bu yüzden biraz teretdüt ediyorum alınır mı alınmaz mı yazılım ve uygulama sıkıntısı varmı diye malum artık Windows phone olduğu için biraz bilgi verebilirmisiniz?
Daha önceleri 1020 kullanmış ve şuan 1520 kullanan birisi olarak söylüyorum 1020 yi tavsiye etmem. wp.cihaz alacaksan özellikleri 1520 den düşük olmamalı bence.
Ama bütçen müsait ise hatta 950 veya 950 xl 2.el alırsan çok daha iyi olur.[/QUOTE]
kamera olarak düşünürsek Iphone 5s mi Nokia 1020 mi yoksa 950 xl mı

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Aslın da benim için değil abim için Ben symbiandan İos a geçtim gayet memnunum ama abim biraz fotoğraf işiyle ilgilendiği için Yokse elinde Canon 60d var ama sürekli yanında taşıma için öyle bir telefon düşünüyordu yazılım desteği bittiğse bir işe yaramaz zaten

lumia larda da yazım desteği bittiyse bir eşe yaramaz zaten

normalde nokia 603 den memnundum ama yazılım sıkıntısı uygulama sıkıntısı sonucu değiştirme kararı aldım

yanı Windows phone marka olmalı

Ama bütçen müsait ise hatta 950 veya 950 xl 2.el alırsan çok daha iyi olur.
kamera olarak düşünürsek Iphone 5s mi Nokia 1020 mi yoksa 950 xl mı[/QUOTE]
Tabiiki 950 xl..

Lumia 1520 ilemTalk'tan gönderildi

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR
maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
Kamera olarak düşünürsen 950 veya 950 XL al derim bende.