Kullanıcılar neden iPhone almalı? İşte Apple'ın yanıtı...

Sponsorlu Bağlantılar

tapatalk

tapatalk

Üye
aosp mi karışık

hackedbygobel

Üye
saçma beyler sistemden kazanıyor, 4s alacakken öyle bir hata yapmayıp Xperia s aldım. donanım özellikleri 4s e koyar geçer. bizim arkadaşta gitti 4s aldı başına bela aldı. adamlar bildiğin kullanıcıyı uğraştırmak için sistem yapmışlar başka bi şey değil.

- - - Eklendi - - -

bi kere bi yanda you tube u satın alıp aldığı günün ertesi günü türkçeye çeviren google in yaptığı işletim sistemi olan android öteki tarafta cumhurbaşkanı başbakan söylemeden klavyesine türkçe karakter eklemeyen bir şirket ve bu şirketin yaptığı çağımızın en önemli teknolojilerini desteklemeyen bir işletim sistemi ve telefon

sizce parayı kim kazanmali? sonuna kadar arkandayım google sonuna kadar arkandayım android!

MrExpert

MrExpert

Üye
Buyur burdan yak bir tane daha..

fk555897

fk555897

Üye
Arkadaşlar iOS android'den kat kat daha kolay bir işletim sistemidir. Android çok karmaşık.

Türe

Türe

Üye
saçma beyler sistemden kazanıyor, 4s alacakken öyle bir hata yapmayıp Xperia s aldım. donanım özellikleri 4s e koyar geçer. bizim arkadaşta gitti 4s aldı başına bela aldı. adamlar bildiğin kullanıcıyı uğraştırmak için sistem yapmışlar başka bi şey değil.

- - - Eklendi - - -

bi kere bi yanda you tube u satın alıp aldığı günün ertesi günü türkçeye çeviren google in yaptığı işletim sistemi olan android öteki tarafta cumhurbaşkanı başbakan söylemeden klavyesine türkçe karakter eklemeyen bir şirket ve bu şirketin yaptığı çağımızın en önemli teknolojilerini desteklemeyen bir işletim sistemi ve telefon

sizce parayı kim kazanmali? sonuna kadar arkandayım google sonuna kadar arkandayım android!

Herşey donanım olsaydı şu an Pclerin yerine Android'in donanım canavarlarını kullanıyor olurduk.

SilentOne

SilentOne

Üye
arayüz basit ve fazla kod kirliliği yok hatta hiç yok ve dışarsan mudahale yapılamıyor ve bir muzik video resim atarken bile 50 takla attım bir muzik atıcam 15 dk anca buldum ios kolayda itunnes zor be çok karısık

iPandemonium

iPandemonium

Üye
Apple mağazası açılınca ne olacak ki yani ? Onu merak ediyorum
Türkiyede Apple Store Açılacak ,Telefoncular 1500TL Satarken Apple Storede 1000 TL den satıyor desek ,aman allahım düşünemiyorum bizim gözü açık telefonlar yağmalama yaparlar sattırmazlar katliam çıkar türkiyedeki apple storedelerde ,sattırmazlar biz bu kadara satıyoruzda sen nasıl 1000 tl ye satarsın olommmm diye başlarlar sopa vs vs ,gerisini düşünemiyorum :d:

MrExpert

MrExpert

Üye
O dediğin biraz zor oyle app store a kafa tutmak...

tapatalk

tapatalk

Üye

Tabi İos e yıllardır alışmış birisi için android karışık geliyor tabi hiç İos kullanıcısı olmadığın için sana normal geliyor.

3gs kullandim sonra hep android kullandim ve artik birakamiyorum PC ye en yakin işi bunda yapabiliyorum . terimlere alismak biraz zor geldi ama o da halloldu :) zaten alfabetik sıra arayüz

hackedbygobel

Üye
beyler bu yaz android ios u geçecek hem app sayısı ve kalitesi hem kullanıcı sayısı hem arayüz kolaylık ve kalitesi.

- - - Eklendi - - -

telefon kullanmayı bilmeyenler konussun dursun ios ios diye boş laf bunlar. herkes sakin olsun, gümbür gümbür geliyor android. eskiden ios tan oyun alan android şimdi ios u besliyor oyun program olarak. tek sıkıntı stabilite ve günün uygulaması diye bi şey olmaması.

her şeyin donanım olmadığına gelince, abi biraz saçmalamış mobil ram ve mobil işlemci- ekran büyüklüğü ses kalitesiyle bilgisayarın ekran boyutu ses kalitesi işlemci ram karşılaştırmış güldürdü beni eyvallah . tabiki bu küçük hassas ve tasarım harikası cihazlar hiçbir zaman bilgisayarın yerini tutmaz. ama her an emrine amade .

ozakin70

ozakin70

Üye
Stabillik konusunda genel anlamda tek gecerim ama model ve sd kart ekleyememe konusunda samsungun eline su dokemez

ZaZuM

ZaZuM

Üye
anroid in ios u geçmesi normal birini tek diğerini kaç firma kullandığı belli değil ama nerde çokluk gerisini anlayın işde

Türe

Türe

Üye
beyler bu yaz android ios u geçecek hem app sayısı ve kalitesi hem kullanıcı sayısı hem arayüz kolaylık ve kalitesi.

- - - Eklendi - - -

telefon kullanmayı bilmeyenler konussun dursun ios ios diye boş laf bunlar. herkes sakin olsun, gümbür gümbür geliyor android. eskiden ios tan oyun alan android şimdi ios u besliyor oyun program olarak. tek sıkıntı stabilite ve günün uygulaması diye bi şey olmaması.

her şeyin donanım olmadığına gelince, abi biraz saçmalamış mobil ram ve mobil işlemci- ekran büyüklüğü ses kalitesiyle bilgisayarın ekran boyutu ses kalitesi işlemci ram karşılaştırmış güldürdü beni eyvallah . tabiki bu küçük hassas ve tasarım harikası cihazlar hiçbir zaman bilgisayarın yerini tutmaz. ama her an emrine amade .

Hayrola sen Google da mı çalışıyosun? Hani böyle kesin konuşmalar filan. :zzz:

fk555897

fk555897

Üye
Arkadaş doğru söylemiş. Telefonda 8 çekirdek olan işlemci bilgisayardaki 2 çekirdekten güçsüzdür.

MrExpert

MrExpert

Üye
Arkadaş doğru söylemiş. Telefonda 8 çekirdek olan işlemci bilgisayardaki 2 çekirdekten güçsüzdür.

Mi acaba ? Mobil işlemcilerin cache ve ön bellekleri az olduğundan daha güçsüz kalıyorlar.... frekans ve çekirdek tipi ve mantığı hemen hemen aynı taban üzerine kurulmuş Bu yüzden Mobil işemcilerin ilerde Normalişlemcilerle yarışması kaçınılmaz bir sondur...

hackedbygobel

Üye
evet, google a çalışıyorum. :D ben gördüğümü söylüyorum dediğim gibi hayalimde 4s vardı son anda farkettim hata olduğunu

hackedbygobel

Üye
he ya he

Üst Alt