Kullanıcılar neden iPhone almalı? İşte Apple'ın yanıtı...

Sponsorlu Bağlantılar

tapatalk

tapatalk

Üye

Peki sen Xperia Z yi , Butterfly ı , Htc One ı ya da lumia yı eline alıp inceledin mi ?

butterfly i incledim Necatibey telefon borsasinda lumiayi incelemek için zaten gözün kapali gezmen lazim ve bu 2 cihazin ekrani en az 5 kadar iyi

CasuS_87

CasuS_87

Üye
ıphone farktır :)

fk555897

fk555897

Üye
iPhone iyi güzel de Siri yi Türkçe yapsalardı iyi olurdu.

SeniGördüm

SeniGördüm

Üye
tartışma çıkartmak istemem ama apple artık eskisi gibi değil:dry:

- - - Eklendi - - -

Daha Türkiye mağazası açılmadı o biraz zor :)

buradan applenin türkiye'ye ne kadar değer verdiği ortaya çıkıyor.

fk555897

fk555897

Üye
Türkiyede yüksek satış rakamlarına ulaşmasına rağmen değer vermiyor.

big.LITTLE

big.LITTLE

Üye
Türkiyede yüksek satış rakamlarına ulaşmasına rağmen değer vermiyor.

Bence değer vermemesinin sebebi burada diğer telefonlarında yüksek satış rakamlarına ulaşması.Apple tamamen hakimiyet kurmadığı ülkelere değer vermediğini düşünüyorum.

fk555897

fk555897

Üye
Değer vermezse ben şahsen bir daha iPhone almam. Bir tane Apple mağazası açmak o kadar pahalı bir şey mi?

Artles

Artles

Üye
Apple mağazası açılınca ne olacak ki yani ? Onu merak ediyorum

fk555897

fk555897

Üye
O mağazalar ne zaman açılacak acaba?

- - - Eklendi - - -

Fiyata gelince o kadar da ucuza alınmayacak. En fazla 100 TL düşer.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
O mağazalar ne zaman açılacak acaba?

- - - Eklendi - - -

Fiyata gelince o kadar da ucuza alınmayacak. En fazla 100 TL düşer.

Fiyatin ne kadar duşecegi belli olmaz.

Ama Apple'daki işleyişten biraz bahsetmek gerekirse; apple muşteri ulkeleri gruplara ayirir ve bu gruplandirmaya göre fiyat araligi belirlenir. Şu anda Türkiye c grubu muşteri ülke sınıfında,yani apple urunlerinin en pahali satildigi ulke. A grubu muşteri ulke yaparsa bizi fiyatlar gercek oldugundan şuphelenilecek kadar duşer. Apple şu anda Türkiye icin cok farkli bir yapilanma planlari yapiyor. Evet apple store'lar acilacak ama herkesin ulaşamayacagi kesin zira sayisi az olacak. Fakat distrubutor sayisini arttirip franchaise bayilik sistemi kurulmasi ihtimali de var. O zaman gercekten normal fiyatindan iphone'lar alinabilecek.

MrExpert

MrExpert

Üye

Fiyatin ne kadar duşecegi belli olmaz.

Ama Apple'daki işleyişten biraz bahsetmek gerekirse; apple muşteri ulkeleri gruplara ayirir ve bu gruplandirmaya göre fiyat araligi belirlenir. Şu anda Türkiye c grubu muşteri ülke sınıfında,yani apple urunlerinin en pahali satildigi ulke. A grubu muşteri ulke yaparsa bizi fiyatlar gercek oldugundan şuphelenilecek kadar duşer. Apple şu anda Türkiye icin cok farkli bir yapilanma planlari yapiyor. Evet apple store'lar acilacak ama herkesin ulaşamayacagi kesin zira sayisi az olacak. Fakat distrubutor sayisini arttirip franchaise bayilik sistemi kurulmasi ihtimali de var. O zaman gercekten normal fiyatindan iphone'lar alinabilecek.

Hocam İnşallah dediğin gibi olur :)

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
istediğiniz kadar çamur atın I love apple :gul: :apple:

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
aynen :D diğerlerinin yok ama apple'ın var :eller:

Mesela Bazı insanlar ios çok kötü çok basit diyorlar ben buna karşı çıkıyorum ben iosin basit arayüzünden hoşlanıyorum wp'de aynı şekilde widget midget umrumda değil...

MrExpert

MrExpert

Üye
aynen :D diğerlerinin yok ama apple'ın var :eller:

Mesela Bazı insanlar ios çok kötü çok basit diyorlar ben buna karşı çıkıyorum ben iosin basit arayüzünden hoşlanıyorum wp'de aynı şekilde widget midget umrumda değil...

Mesela i4 ü almadan önce s3 alayım dedim kullanamadım android çok karışık geldi bana kamerayı bile açamadım :naughty:

Üst Alt