Kullanıcılar neden iPhone almalı? İşte Apple'ın yanıtı...

• 17 Mart 2013
  • 10039 Okunma
  • 102 Cevap

1. İOS işletim sistemiyle mobil piyasada en çok kar eden şirket olan Apple geçtiğimiz günlerde internet sitesinin iPhone sekmesine yeni bir alt sekme ekledi. 'Why iPhone?' yani 'Neden iPhone?' olarak adlandırılan sekme iPhone'un diğer akıllı telefonlarda olmayan özelliklerini maddeler halinde bize sıralıyor. Bu maddelerden bazıları şunlar:
    1-iPhone kullanıcı memnuniyeti alanında J.D. Power and Associates şirketinden birincilik ödülü aldı.
    2-Tüm detay ve çizgiler büyük incelikle tasarlandı.
    3-Sadece iPhone 'Retina Ekran' teknolojisine sahip.
    4-Küçük bataryayla uzun batarya süresini iPhone sunuyor.
    5-Apple A6 (Yongaseti) en güçlüsü, ama daha az güç tüketiyor.
    6-iPhone size en iyi Wi-Fi ve LTE deneyimini yaşatır.
    ...

< Resmi açmak için tıklayın >

Maddeler genel anlamda bu şekilde. Apple'a göre iPhone yukarıda yazan özellikler sayesinde diğer akıllı telefonlardan bir adım önde.

Acaba kullanıcılar Apple'a katılıyor mu?

Yazan: Mobilator
  2. Evet hepsi dogrudur bana gore. 1440 mah ile bu kadar uzun bir batarya omru bir tek iphone da var.

3. aynen :oke:

4. Apple Farkı Kısaca

5. 2 çekirdekli 1.2 işlemciyle 4 çekirdekli 1.5 işlemciyi geçiyorsa şaşırmamak lazım.

6. Evet kesinlikle katılıyorum Bu en iyi örnek 4 ve 4s :)

7. :good:

8. 3.5 ince karsi 5inc sence normal degil mi?

9. Ama aynı zamanda bataryada büyük...

10. Cok degil 1750 verdiler bana 2000 aldim o zaman cok fark etti

11. hepsı doğru ama en iyi ekran s4te şu an

12. Apple kaliteli ama son zamanlarda düşüşte inşallah toparlar

13. Elimize alıp denemeden bu yorumlar sağlıklı değil açıkçası.

Esendağlı bunu beğendi.
  14. Evet Herşey kağıt üzerindeki gibi değil.. :)

15. Iphone guzel

16. Apple ın bazı konularda hakkı olabilir ama ekran konusunda değiş bence..Daha iyi,ekranlar da bar bknz. HTC ONE ki ayrıca Retina teknolojisi temelini,ppi değerinden,alıyor ki daha önce ve aynı dönemde çıkmış,ekranların boyutu büyük olmasına rağmen ppi değeri daha yüksek bkz. Lumia 920, Xperia S

17. Harbi la 300 ppi gecen ekrana retina diyolar benim ekranimda retina apple basqan ozaman

18. Apple retına

19. ben bazı sebeplerden dolayı androidden soğudum ama ios'ta da bir okadar eksik var o yüzden ;

Samsung Galaxy Note III ile :apple: iPhone 5s arasında kararsızım hadi hayırlısı...

20. Iphone kullananlar vazgecemez

Yüklüyor...
24/09/2018 - 19:13