Kullanıcılar neden iPhone almalı? İşte Apple'ın yanıtı...

Sponsorlu Bağlantılar

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Kullanıcılar neden iPhone almalı? İşte Apple'ın yanıtı...
İOS işletim sistemiyle mobil piyasada en çok kar eden şirket olan Apple geçtiğimiz günlerde internet sitesinin iPhone sekmesine yeni bir alt sekme ekledi. 'Why iPhone?' yani 'Neden iPhone?' olarak adlandırılan sekme iPhone'un diğer akıllı telefonlarda olmayan özelliklerini maddeler halinde bize sıralıyor. Bu maddelerden bazıları şunlar:
1-iPhone kullanıcı memnuniyeti alanında J.D. Power and Associates şirketinden birincilik ödülü aldı.
2-Tüm detay ve çizgiler büyük incelikle tasarlandı.
3-Sadece iPhone 'Retina Ekran' teknolojisine sahip.
4-Küçük bataryayla uzun batarya süresini iPhone sunuyor.
5-Apple A6 (Yongaseti) en güçlüsü, ama daha az güç tüketiyor.
6-iPhone size en iyi Wi-Fi ve LTE deneyimini yaşatır.
...

Maddeler genel anlamda bu şekilde. Apple'a göre iPhone yukarıda yazan özellikler sayesinde diğer akıllı telefonlardan bir adım önde.

Acaba kullanıcılar Apple'a katılıyor mu?

Türe

Türe

Üye
Evet hepsi dogrudur bana gore. 1440 mah ile bu kadar uzun bir batarya omru bir tek iphone da var.

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
aynen :oke:

Samet.25

Apple Farkı Kısaca

Shorty Meeks

Shorty Meeks

Üye
2 çekirdekli 1.2 işlemciyle 4 çekirdekli 1.5 işlemciyi geçiyorsa şaşırmamak lazım.

MaxipmaN

Üye
hepsı doğru ama en iyi ekran s4te şu an

Symbianize

Symbianize

Üye
Apple kaliteli ama son zamanlarda düşüşte inşallah toparlar

phasan

phasan

Üye
Iphone guzel

IVI-Elia

Üye
Apple ın bazı konularda hakkı olabilir ama ekran konusunda değiş bence..Daha iyi,ekranlar da bar bknz. HTC ONE ki ayrıca Retina teknolojisi temelini,ppi değerinden,alıyor ki daha önce ve aynı dönemde çıkmış,ekranların boyutu büyük olmasına rağmen ppi değeri daha yüksek bkz. Lumia 920, Xperia S

tapatalk

tapatalk

Üye
Apple ın bazı konularda hakkı olabilir ama ekran konusunda değiş bence..Daha iyi,ekranlar da bar bknz. HTC ONE ki ayrıca Retina teknolojisi temelini,ppi değerinden,alıyor ki daha önce ve aynı dönemde çıkmış,ekranların boyutu büyük olmasına rağmen ppi değeri daha yüksek bkz. Lumia 920, Xperia S
Harbi la 300 ppi gecen ekrana retina diyolar benim ekranimda retina apple basqan ozaman

phasan

phasan

Üye
Apple retına

avcitalip

avcitalip

Üye
ben bazı sebeplerden dolayı androidden soğudum ama ios'ta da bir okadar eksik var o yüzden ;

Samsung Galaxy Note III ile :apple: iPhone 5s arasında kararsızım hadi hayırlısı...

phasan

phasan

Üye
ben bazı sebeplerden dolayı androidden soğudum ama ios'ta da bir okadar eksik var o yüzden ;

Samsung Galaxy Note III ile :apple: iPhone 5s arasında kararsızım hadi hayırlısı...

Iphone kullananlar vazgecemez

Üst Alt