Kulaklık Sorunu. [Biraz Acil]

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
CorbyW

CorbyW

Üye
    Konu Sahibi
Kulaklık Sorunu. [Biraz Acil]
Ya arkdaşlar Şu Nokia X6'nın yanında verilen beyaz kulaklıktan(WH-205) kullanıyorum. Daha doğrusu kullanıyordum bu sabaha kadar.. Kulaklığı telefona taktım. Left(Sol) kulaklıkta sorun yok. Fakat sağ kulaklıktan ses gelmiyor. Biraz salladım filan hafif çok gürültülü tiz ses geliyor. Ne yapmalıyım? Diddle beats kulaklıklarım var ama onları telefonda kullanmak istemiyorum. Kulaklık tamir edilemez ise hangi kulaklığı önerirsiniz?

----------Eklendi @ 19:08:12 ---------- Yazıldı @ 18:24:37 ----------

Arkadaşlar?

----------Eklendi @ 19:33:51 ---------- Yazıldı @ 19:08:12 ----------

Bu arada yeni kulaklık önerecekseniz şartlar:
-Rock,Metal dinlerim genelde. Onun için Bateri ve bass gitarın seslerini çok iyi duymalıyım. Solist için ise tiz sesleri iyi vermesini isterim. Yani bass ve tiz mükemmel olmalı.
-Rock Ve Metal için kulak içi önermiyorlar ama siz genede yazın.
-Max 30 Tl olmalı.
-Mavi renk x6'ya yakışsa iyi olur. :D
-Durundurun vaz geçtim. Kulak içi olsun. :D

Sennheiser'ın kulak içi modellerini yazarsa biri sevinirim?

MrExpert

MrExpert

Üye
kulaklık tamiri olmaz yani telefon kulaklıkları eğer kullaklık alcaksan ;phılıps marka kulaklıkların ses kalitesi iyi oluyor...

CorbyW

CorbyW

Üye
    Konu Sahibi
Sennheiser aklım kaldı. :) var mı uygun fiyatlı olanı acaba? Uroloki buraya lütfenn. :D

CorbyW

CorbyW

Üye
    Konu Sahibi
Sus çaktırma :hmmm :D

Uruloki

Uruloki

Üye
Uruloki buraya demişinde şansa bala geldim mesajla dönersen daha iyi olur

1_ 30 tl ye kulakiçi sennheiser bulmazsın şöyle 90-100 tl yi aklından çıkar okadar çıkaramazsan
2_philips, koss, jvc... gibi markalara bakabilirsin
3_aslında sana göre bir kaynağım vardı yani dergim vardı ambulmam lazım oraya bakıo daha iyi seçenekler söyleyebilirim

CorbyW

CorbyW

Üye
    Konu Sahibi
İnternette görmüştüm 30tlye sennheiser demek ki ikinci elmiş. :hmm . O zaman bana kaliteli kulak içi önerin. Unutmayın hiçbirşey önemli değilde bass ve tizler mükemmel ötesi olsun. Beynim zonklasın istiyorum. Sadistmiyim neyim :D

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
Uruloki buraya demişinde şansa bala geldim mesajla dönersen daha iyi olur

1_ 30 tl ye kulakiçi sennheiser bulmazsın şöyle 90-100 tl yi aklından çıkar okadar çıkaramazsan
2_philips, koss, jvc... gibi markalara bakabilirsin
3_aslında sana göre bir kaynağım vardı yani dergim vardı ambulmam lazım oraya bakıo daha iyi seçenekler söyleyebilirim

tam sana mesaj atacaktım bu konuyu okuduğunu gördüm :ehe

CorbyW

CorbyW

Üye
    Konu Sahibi
Eski kulaklığa yapabileceğim bir şey yok ozaman. Çok sevmiştim keretayı.

Uruloki

Uruloki

Üye
keratayı çok sevdiysen wh-701 al o dahada iyi beyazıda var

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
kafa bandlı kulaklık sever misin çokgüzel kafa bantı philips kulaklıklar var 2 ay önce philips shl1700/10 kulaklık aldım süper tavsiye ederim :oke:

CorbyW

CorbyW

Üye
    Konu Sahibi
kafa bandlı kulaklık sever misin çokgüzel kafa bantı philips kulaklıklar var 2 ay önce philips shl1700/10 kulaklık aldım süper tavsiye ederim :oke:

Güzele benziyor fakat bu tip istemiyorum. Tam kulağın içine oturması tercihim. :)

----------Eklendi @ 21:25:55 ---------- Yazıldı @ 21:23:02 ----------

keratayı çok sevdiysen wh-701 al o dahada iyi beyazıda var

Bakmıştım ona. Kalitede biraz farklılıkta olsun istiyorum. Onlar kulak yapıma uymuyorlar malesef.

Uruloki

Uruloki

Üye
silikonlarda s m ve l boyu var banada uymuyordu s silikonu taktım

CorbyW

CorbyW

Üye
    Konu Sahibi
S kulağımdan düşüyor, m kulağıma giriyor ama çok acıtıyor, l hiç girmiyor. Ne acaip insanım ya. :D

Legendary_484

Legendary_484

Üye
Diddle beats i torununa mi vercen kardeş kullan işte fıstık gibi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt