Kulağımı deldirdim

Sponsorlu Bağlantılar

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
olabilir zevkler ve renkler tartışılmaz zaten arkadaş kendisine yakıştırmış ki deldirmiş bize sadece hayırlı olsun demek düşer.Onun haricinde yakıştırmayan kendi kulağını deldirmez olur biter
Eğer geberemeyesice ile yolda karşılaşsaydık ve kulağını deldirdiğini görse idik haklısın.
Ama gelmiş kendisi 2 milyona yakın üyeli ve herkese açık bir forumda konu açmışsa burada sıra sıra "hayırlı olsun" mesajları göremeyiz.
Kimisi eleştirir, kimisi erkeklerin küpe takmasıyla ilgili fikirlerini belirtir, kimisi amcasının küpe yüzünden yaşadığı sağlık sorunlarını anlatır, tartışma döner vs...
Konuyla alakalı, kurallar dahilinde her şey yazılabilir.
Forum mantığı da bunu gerektirir zaten :)

greenmile

greenmile

Üye
Eğer geberemeyesice ile yolda karşılaşsaydık ve kulağını deldirdiğini görse idik haklısın.
Ama gelmiş kendisi 2 milyona yakın üyeli ve herkese açık bir forumda konu açmışsa burada sıra sıra "hayırlı olsun" mesajları göremeyiz.
Kimisi eleştirir, kimisi erkeklerin küpe takmasıyla ilgili fikirlerini belirtir, kimisi amcasının küpe yüzünden yaşadığı sağlık sorunlarını anlatır, tartışma döner vs...

doğru diyorsun yanlış cümleler kurmuşum fark ettim ;)

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
özenti değil.kendin ol demişler. bu da ''Delikanlılık ve türk toplumu'' tarihinden.
Kulağını deldirmek özentilik ise sende kot giyme, cücük sakal bırakma, online oyun oynama, türkçe pop, yada heavy metal dinleme ;)
DELİKANLILIK deri almak için değil, beni tanıyanlar ile bilgi alışverişi için açtım bu konuyu.
Tüm yorumlara saygı duyuyorum fakat delikanlılığın kitabını yazmak için sivri burun kundura giyilen kafaya başkaldırı için bile değer..

Baban ne dedi bu işe? :ehe
Senden beklemezdim Salih :D Hayırlı olsun :D
Teşekkür ederim :ehe babamı hiç hesaba katmamıştım, henüz bilmiyorum ne yapıcağımı :naughty:

Davut™;2854355' Alıntı:
Kendine yakışıtırıyorsan küpeyi tak kimsede umrunda olmasın...

Ama bana kalırsa küpe ve erkek ikisi yanyana birde kulakta berbatın ötesinde...(;
Uzun saça küpe gider diye düşünüyorum, bence yakışıyorsa takılabilir.

Necmati™;2855186' Alıntı:
yav ne yapcan küpeyi sen sen olya özenti olma :)
Az yukarıda özentilik ve ölümüne delikanlı arkadaşa verdiğim cevap :) :)

destekliyorum seni sen yakışmaz diyenlere aldanma sen kendine yakıştırıyorsan geresi önemli değil,belirli bir süre ağrıyabilir benim öyle olmuştu ilk 5 gün falan ;)
Teşekkür ederim :) Büyük ölçüde özgüven meselesi..

yakıştıramıyom ben erkeklere kusura bakmayın :d::d:
Saygı duyarım :)

küpeye olan bakış açısını yumuşatabildiysek ne mutlu :oke:

Burak

Üye
Kulağını deldirmek özentilik ise sende kot giyme, cücük sakal bırakma, online oyun oynama, türkçe pop, yada heavy metal dinleme ;)
DELİKANLILIK deri almak için değil, beni tanıyanlar ile bilgi alışverişi için açtım bu konuyu.
Tüm yorumlara saygı duyuyorum fakat delikanlılığın kitabını yazmak için sivri burun kundura giyilen kafaya başkaldırı için bile değer..

:oke:

1.kot giymem.
2.cücük sakal bırakmam.
3.onlıne oyun sevmem,oynamam,yanımda oynattırmam
4.metal müzik sevmem.

bu dediklerini zaten yapmıyorum :)

sivri burun giyen sana karısmıyorsa sende ona karısmazsın.

herneyse,''deliğin ve küpen hayırlı ugurlu olsun''.

Catty

Catty

Emekli Yönetici
Hayırlı olsun :) Babam kızmasa bende delerim ama şu an için mıknatısli küpelerle yetiniyorum.

haltie

haltie

Üye
küpe takmak bu kadar meselemi oldu ya :hmmm biz gençken takıyorduk:D

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
60 yaşındaki adam gibi konuştun sen de he :D

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Eee baba nasıl karşıladı :D

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi

1.kot giymem.
2.cücük sakal bırakmam.
3.onlıne oyun sevmem,oynamam,yanımda oynattırmam
4.metal müzik sevmem.

bu dediklerini zaten yapmıyorum :)

sivri burun giyen sana karısmıyorsa sende ona karısmazsın.

herneyse,''deliğin ve küpen hayırlı ugurlu olsun''.

Kendinle mi çelişiyorsun, yoksa doğruyu mu buldun ? :) pek manidar..

Yasminozz

Yasminozz

Üye
Hayırlı olsun...küpe de erkek kız ayrımı yapmam ben...bazısına yakışıyo...yakışan taksın...kimseye zararı dokunmayan heveslerin uygulanması abes deil bence..bi gün de fotonu koy herkes ona göre yorumunu yapsın.. :)

Dafny

Dafny

Üye
yakısmıstır buyuk ihtimalle.hyrlı olsun :)

zaza

zaza

Üye
küpe takmak bu kadar meselemi oldu ya :hmmm biz gençken takıyorduk:D
şimdiki gençlik çok korkuyo aileden anlamadım evde silah falanlamı kovalıyolar sizi güneydoğudan özentimi geldi :kop::kop:

silah deyince aklıma silahla kovaladığım kapımda artistlik yapan adam geldi:kop::kop:

arslansem

arslansem

Üye
Naptın Salih :hmmm yanlış tanımışız seni :ehe

kankka

Üye
yavuz sultan selim bile takıyo sen sen niye takmayasınki:)

Üst Alt