Kolay Spoof Yöntemi (Wave I-II-III)

Sponsorlu Bağlantılar

xavxmaxi

xavxmaxi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Kolay Spoof Yöntemi (Wave I-II-III)
Maxicep Olarak Emeği Geçen Herkese Teşekkür Ederiz.

Anlatılan işlem Wave 1-2-3 içindir.

Gerekli Dosyalar

1. İndirdiğiniz arşiv dosyasını masaüstüne çıkartın ve içerisindeki BadaCertificate dosyasını telefon hafızasına atın ve yükleyin.

2. Spoofer programını çalıştırın.

3. Spoofer uygulamasında "..." butonuna tıklayarak sitemizden ya da diğer sitelerden indirdiğiniz uygulama dosyasını açıp Bin dosyası içerisindeki .exe dosyasını gösterin. Signature.xml değiştir seçeneğini işaretleyin.
4. "İmzala" butonuna tıklayın.
5. Sonra, "Yeni Ad Ver" butonuna tıklayın.

Dosyamız spoofa hazır hale geldi. Telefonu "Yığın Bellek" modunda usb kablo ile bilgisayara bağlayın.

6. Spoofer programında "Kopyala" sekmesine gelip hafıza kartınıza ait sürücüyü seçin. Eğer gözükmüyorsa yeşil ok simgesine tıklayın.

7. Kopyala butonuna tıklayın ve işlemin bitmesini bekleyin.

8. Usb bağlantısını kesmeden telefonunuzu Samsung Kies (Menü>Ayarlar>Bağlantılar>USB yardımcı uygulamaları>Samsung Kies) moduna alın. Menü-> Ayarlar-> Genel-> Yükleme Konumu -> Hafıza Kartı seçin. Bu Samsung Kies modunda bağlandığınızda "Telefon" olarak değişir, kontrol edin.

9. Spoofer programında "Montaj" sekmesine gelip Yeri "Hafıza Kartı" seçin ve Kur butonuna basın.

Uygulamamız yüklenmiştir.

Telefonunuzda yüklü olan yazılım (firmware) spoof desteklemiyorsa uygun apps_compressed dosyasını yüklemelisiniz.

Telefonunuzu Download Mode'a alın ve bilgisayara bağlayın.

Bilgi: Download Mode'a almak için telefon kapalıyken; ses kısma tuşu + kilit tuşu + telefonu kapatma tuşuna aynı anda basın.
ı açın; LSİ seçeneğini seçip apps_compressed dosyasını Multiloader'a sürükleyin. Port Search dedikten sonra Download butonuna tıklayın.

Wave 8500:

Wave 8530:

Wave 8600:

apps_compressed dosyaları alıntıdır. Emeği geçenlere teşekkür ederiz.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: RetaXter, Reşwan ve Skaptan

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
teşekkürler konu toparlanmış oldu

caferpayel

Üye
işlemi yaptım yanlız telefonum surekli açılıp kapanıyor..ne yapacagım ben şimdi..telefon hiç açık kalmiyor? arızaya geçti!!!!

- - - Eklendi - - -

cihazımda arıza çıktı dogru duzgun açılmıyor..acıldıgı gibi kapanıp tekrar acılıyor ve bu boyle devam ediyor...konu paylaşımı yapan arkadas cevap verebilir misin ne yapmalıyım ????

samsuncego

Üye
wave 525 e nasil atiliyor

mefape

Üye
eline sağlık karşim 26 oyun attım süpersin çok basit ;)

• Beğen
Tepkiler: xavxmaxi

ata11111

Üye
free files dosyaını indiremiyoruz

xavxmaxi

xavxmaxi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Free files?

huhu98

Üye
Kardeş ya şu hafıza kartına ait sürücü derken ne demek istedin orada F:\ demişsin bende o yok bende sadece wave II yazıyo napcam :(

xavxmaxi

xavxmaxi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Yığın bellek olarak bağladın mı?

puma45

Üye
s8530XXLB1 spoof yapilan bir surum mudur cvp please

xavxmaxi

xavxmaxi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Spoof konusu altında sitemizden veya başka bir yerden indirip yüklediyseniz spoofa uygundur.

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Teşekkürler fakat benim çoğu şey başarılı olduğu halde gelmiyor şu spoof destekleyeni deniyorum

xavxmaxi

xavxmaxi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Spoof destekli sürüm yüklü olduğuna göre işlemleri baştan yap, sertifikayı telefona attıktan sonra telefon kablosunu çıkarıp öyle yükleyip dene.

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Spoof destekli sürüm yüklü olduğuna göre işlemleri baştan yap, sertifikayı telefona attıktan sonra telefon kablosunu çıkarıp öyle yükleyip dene.
tamam çözdüm işi app_ bi şeyi yükledim oldu benim denediğim oyun da sorunluymuş şimdilik asphalt 5 i yükledim sertifikayı çoktan yüklemiştim zaten teşekkür ederim adınız neydi

xavxmaxi

xavxmaxi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
İsmim Çağdaş :) Hangi oyun sorunlu? Sitemizdeyse kontrol edeyim, düzeltelim ;)

Kayahan14

Kayahan14

Üye
tamam çağdaş abi yok sitedeki değil bu hotfile çok sarıyor indiremiyom buranın neti de yavaş (amcamların)
oyuna giriyorum ya atıyor yada tel kapanıyor bi iki tane çalıştı sadece

mutlucan222

Üye
Merhaba benim wave3 üm var.spoof ile oyun yüklemek istiyorum ama şu app leri bilmiyorum.hangisini atıcam acaba?

xavxmaxi

xavxmaxi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Telefonda yüklü olan yazılıma (fw) göre apps_compressed dosyasını yüklemelisin.

Üst Alt